Moja priprema sajta za out. Pomoc dobro dosla!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Sajt obrastao koprivama ti je prva liga za kanabis jer zemljište na kome raste kopriva je bogato N.
Moj sajt je isti takav,ove godine ću direktno iz čašica presađivati u zemlju sa sajta pa eto taman da vidis da ni to nije ništa strašno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fenix94
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Kod mene samo koprva raste, bas cu slikati jednom prilikom, prava dzungla koprive. Po 2 metra istera a gusto kao magla :D
Ja sam pao na par komada pa mi i nije frka pruziti im kupovnu zemlju, kad je vec sica nek je sica da valja :)
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
A nemam bi ja rado :/ imam drugara sto furnja ko lud al me strah da mu trazim da ne posumnja, ostale su mi samo 2x cbd critical cure i blueberry feminised. To mi je sto mi je :D
Kopriva ako ovako nastavi moracu krampom da se probijam :D
 

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
Sajt obrastao koprivama ti je prva liga za kanabis jer zemljište na kome raste kopriva je bogato N.
Moj sajt je isti takav,ove godine ću direktno iz čašica presađivati u zemlju sa sajta pa eto taman da vidis da ni to nije ništa strašno :)
Takodje sadim blizu puno kopriva i zemlja na sajtu mi je odlicna.Jesi li planirao kad ces da ih bacas tako male napolje?I ja takodje planiram direkt iz casica na sajt
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Zacini su stigli :)
Fotografija0395.jpg
U 40 litara zute florabele dodajem:
2kg zeolita
4 litre vermkulita
4 litre agro perlita
4 litre kokosovog treseta
80 grama hidrogela

Oko rupe prosipam sitnije izlupano staklo da mi puzevi ne bi popapali zelenis :)
Oko same bilje ide najsitnija mrezica protiv ostalih nepozeljnih nametnika.

Biljku presadjujem na sajt tek sto proklija i izbaci kotiledone u rasadnoj posudici.
Vreme vamo je malo zeznuto. Cas kisa i oblacno cas sunce. Noci znaju biti hladne..
Da li da je zastitim plasticnom flasom dok je mala ili nesto slicno?

Kako merite rupu koju treba da kopate? Ja sam mislio da naduvam dzak od 60 litara i ako stane u rupu znaci da ima 60 litara :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and mtran

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Pa fino, uzmeš kantu od 25l i trebala bi ti biti dovoljno mjerilo za rupu. U tvom slucaju 2 i pol takve kante moraju stati u rupu. :)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Dao si pare da napraviš odličan mix zemlje a mrzi te da kupiš jednu malu cfl-ku i držiš biljku pod njom petnaestak dana u 1l zemlje dok ne ojača malo???
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Cili imam i cfl i hid i led ali se ne radi o tome, jednostavno iz odredjenih razloga ne mogu ne bih mogao o tome pisati ovde. Ja bih najradije voleo da je iznesem jaku ali eto..

Velicanstveni na sajt nosim samo stvari koje staju u ranac pa kanta tu otpada :D nasao sam kese za smece od 60 litara trebalo bi to da odradi posao kako valja :)

Ima li neko ideju kako da ugrejem malu? Mislio sam napraviti mali staklenik isto da kisa ne tuce stalno po njoj dok je mala prvih par nedelja :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Taj zeolit mi se čini kao onaj za pranje povrća a ne za vrtlarstvo. Ovak izgleda zeolit za vrt: zeolit.jpg
To kod tebe mi baš ne liči na ovo. Jeli takav, baš nevidim na slici?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
"Zeolit u prahu nema mogućnost apsorpcije nutrijenata i vode, te skladištenja istih zbog izmjene strukture, pa iz istih razloga nije preporučljiv za upotrebu u agrokulturi".

Citat sa poljoprivrednog foruma ;) . Jedina svrha zeolita u prahu u botanici je očuvanje korijenovog sustava od teških metala, toksina, organskih otrova i drugih štetni supstanci. U takvom obliku zeolit gubi 50% svoje moći.
Šta je tu je, bit će bar neke koristi :thumb:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: muljevina
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Zeolit u prahu iliti mikronizirani je to o cemu pricas i ja sam sreo isto takav tekst :)
A ovo je zeolit velicine 1 do 4 mm samo sto se jako slabo to vidi na fotkama jer je los aparat,
Uzeo sam takodje i taj u u prahu za neke druge svrhe a ovaj od 1-4 sam iskoristio za sajt.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke