Moja priprema sajta za out. Pomoc dobro dosla!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Pozdrav junaci, evo slike sa sajta. Sve preneseno zamesano i u rupi :)
2di2g44.jpg


Rupi sad dok nije nabijena zemlja od vode ili kisnice fali nekih par santima, a kad padne kisa falice jos desetak CM sigurno.. Mislio sam taj gornji sloj samo florabelom da nadomestim?
Biljka ide jako u out, sad je na klijanju. Oko nje ide sitnija zica sa poklopcem i sitno staklo oko nje.
Kisa bas cesto pada koliko vredi prskati sa preparatima protiv stetocina? I ako vredi koji bi bili najbolji po ovakvom vremenu?
 

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Mozes nadodat zemlje...
A za stetocine otom potom,ne vidim zasto bi prskao kad nzns protiv koga se boris :)
Kakva je to zica sa poklopcom? I zasta ce ti staklo?
Elem,pazi se tog stakla,mozes ti dobit po nogama ;)
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Da nadodam samo florabele ili da je ipak mesam sa perlitom i ostalim? :/
znam to nego sam hteo prskati pa spreciti a ne da lecim :)
Zica je ona metalna sitna da ne mogu prolaziti stetocine, savijem je u krug i od gore poklopac od te zice isto, a i za puzeve je takodje.
Moram se paziti tog stakla znam da je lose ali puz nece preko toga da predje :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Čemu stavljanje zemlje u rupu a tek sjemenke idu na klijanje? To mi nikad nije bilo jasno. Kako korijen biljke iskoristi nutrijente tako ih i korov koji se probije u nju koristi i crpi hranjive tvari iz nje.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Imao sam jednog padobranca koji mi je u porukama slao slike iz outa, zemlja pot H, biljka žuti, fali joj dušika, pa reko jesam ja lud ili šta. Skoro odustao i htio reći neznam zašto se to događa u pot H zemlji, kad ono veli lik da još sam prije mjesec dana napunio rupe zemljom i toliko je zaraslo da sam ih jedva našao, haha :fuck:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saphire and Stipe

Velicanstveni

Član šumske uprave
22.04.2013
379
981
93
Ja sam to radio samo dva tjedna prije presadnje, ali da se razumijemo ja nisam napunio do kraja. Glavni razlog je bio što sam miješao na dno sa stajskim gnojivom pa da to malo sjedne da ne dodju na friško. Poslije naravno da dodam frišku zemlju kad presadim. Ovo nije preporučljivo, da. o_O
 
20.11.2015
150
58
28
Neshvil
Malo sam se ja lose organizovao pa je zbog toga ovako kako jeste, znam da moze bolje al eto :/
Za 3-4 dana klica je u zemlji, valjda nece dotle sve hranjive vrednosti ispariti :D
Prvi put je out pa eto, omakne se :)
 
07.07.2016
121
69
28
29
I ja sam planirao tako nesto za sledeci grow.. Sjetio sam se mjesta gdje smo pravili rovove za prvi maj i ti fazoni.. Pa cu napraviti rov a iza njega nekih 20 metara sajt :D a mogu nosit sjekire lopate sta hocu ljudi misle da pravim rov a blizu mi je a i imam tu neku pricu zasto stalno idem tamo :D za vodu cu skupljat kisu a i donosicu i sakrivat ispod rova.. :D pravicu ga na jesen i sajt pripremat polako :D