Moja saksija-help...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.02.2008
7
0
0
36
Ja iz zezanja uzeo i bacio nekoliko semenki u saksiju kad ono posle par dana krenulo da raste ko ludo....evo fotkica dole,e sad zanima me hoce li biti ista od toga ili nije ni za sta...? Inace saksija stoji napolju, ima dosta sunca i zalivam normalno....



 
24.02.2008
7
0
0
36
Ma paradajz:p Hoce li biti nesto od ovoga? Mislim iskreno nisam bas nesto upucen, jel zenka? I da li treba nesto da radim sad oko nje ili samo da je pustim...? Aj uputi me malo...
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
U jednu saksiju ide jedna biljka,a ti jarane ovdje ih 5 imaš kolko vidim,stoga,ostavi jednu a ove druge ili počupaj il ih probaj u druge saksije presadit.:banana_dred:
 
24.02.2008
7
0
0
36
Ok,znaci ostavim samo jednu u saksiji! A jel ovo sigurno zenka, brinu me ovi listovi malo a na forumu nema vise nigde fotki mladih stabiljki pa ne mogu da uporedim...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
spol se pokaze tek nakon par mjeseci ne sada, deder citaj malo ako vec nemas pojma, ovakvim pitanjima vise nema mjesta ovdje...vidim da si zapao u grejvjard
 

KaraJack

Aktivan Član
Evo jedan super pocetnicki crash curs ali evo da ne ispadne da si ljen nego kuzis znas sam...

- 5 sjem.
- 5 saksija
- PH Minus za akvarijume slatka voda
- PH tester
- merilica
- zemlja za sjem. ( tu malo pogledaj po forumu , budes nasao 100% )
- 4 lampe daylight ili neonke Philips TL-D 24W ili 18W
- ne gnojiti biljke dok ne narastu 4-5 katova !!! ZA GNOJENJE DOBRO PROCITAT i PITAT !!!
- Spolovi i etc. sve ti je na forumu ili wicki malo prolistat !!!

sve to mozes nabavit u kratkom roku....

peaceee
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SnupiDugiMalboro

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ček te lampe što si naveo koji one spektar daju jer sam plavi za vegetaciju ili ima i crvenog za cvjetanje?
 
24.02.2008
7
0
0
36
kako krenulo tako je i stalo.....ne znam kako ali me je neko prijavio iako se saksija 100% ne vidi na terasi tako da sam morao da premestim biljku:( Zasadio sam ih u jednoj sumici u kraju i jbg.....docicu za par meseci da vidim da li ce priroda uciniti nesto:D Hvala ljudi za pomoc stvarno i izvinite za cimanje jbg....ako opet budem krenuo nesto slicno barem cu znati kako sad da radim!
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Jbg.. doso si relativno blizu do toga da imas tolko cvita da te zaboli kita.
Vise srece sljedeci put, a do onda motaj sranje takozvano ulicno granje.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.