Moje biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.06.2008
30
1
0
37
evo svježih slika sa mog sajta:




biljke odlično napreduju, samo nadam se da na sajtu do berbe neće bit nepozvanih gostiju, i nešto mi se najveća biljka počela krivit, ne znam šta joj je , izgleda zdravo, a sva se pokrivila
 
30.06.2008
30
1
0
37
elephant0r je napisao(la):
Izgleda mi kao veoma impresivna sativa genetika.. mozes rec nesto vise o porijeklu te iste?

ne mogu, stvar je u tome da sam ja apsolutni početnik, imam jako dobru ekipu što se tiče trave, tražio sam frenda nekih dobrih sjemenki, on mi je dao, al ja sam na kraju njemu reko da neću sadit, tako da ga nisam mogo poslije pitat ništa za sjemenke, ni za savjete u vezi uzgoja, al snašo sam se sam, ipak sam htio da to bude moja mala tajna
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
ama covece kako su ti ovo cudovista... svaka cast! kolika je visina, sa slika mi se cini da s preko 2m? Nadam se da ih niko nece primjetiti s obzirom na visinu, he he...
Da li si posebno pripremao zemlju, jesi li ih cime prihranjivao?
 
30.06.2008
30
1
0
37
kolika je visina, sa slika mi se cini da s preko 2m?
sada i najmanja ima blizu 2m, a najveća preko 3m

nadam se da ih niko nece primjetiti s obzirom na visinu, he he...
samo da niko ne provali na sajt prije berbe i bit će ovo dobra jesen :bong7bp:

Da li si posebno pripremao zemlju, jesi li ih cime prihranjivao?
ma nisam ništa posebno pripremao zemlju, gnojio sam često, a sada stavljam cvjetalo
 

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Hvala, ma samo da nešto usporedim oko svoje jer mi se čini da slabo pune hedovi a već joj je 6 tjedan cvetanja.
 
30.06.2008
30
1
0
37
brend je napisao(la):
Jel si ziv travoljube,kako napreduju mezimice ?

bila je berba, sve je pod kontrolom, suši se daleko od kuće i sve pet, žao mi je šta nisam sliko mezimice pred kraj, četiri su procvjetale odlično, najvećoj su odpali svi listovi i ostali samo vrhovi na njoj, a ona se sva pokrivila od težine, kad se pošuši bit će najmanje kila hedova, a najvjerovatnije i više

od najmanje biljke sam cvakno par grana još prije dva i pol tjedna, čak i takvi rani vrhovi koji nisu skroz procvjetali bili su ubojstvo, i kad sam hebenu lištaru zapalio prebio sam se, lik sa kojim sam zapalio reko je da mu je bolje i ovo lišće od "supergrasare", a opet probo sam lišće od druge biljke pa je bilo baš smeće, prave dozrele vrhove ovih biljki nisam još ni probo, nek se fino na miru osuši

daleko je od kuće, drotovi pretresite me sada da to riješimo :nana:
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
da ja na mom otoku uzgojim ovolike monstrume, lučka uprava bi me zamolila da na njih montiramo reflektor i eto svjetionika...strava!!!podsjećaju me na one biljke iz crtanih filmova što jedu ljude, samo ove ih priljepe smolom...ima tu i drva za ogrijev!
 
30.06.2008
30
1
0
37
deda je napisao(la):
da ja na mom otoku uzgojim ovolike monstrume, lučka uprava bi me zamolila da na njih montiramo reflektor i eto svjetionika...strava!!!podsjećaju me na one biljke iz crtanih filmova što jedu ljude, samo ove ih priljepe smolom...ima tu i drva za ogrijev!

:ludaci_lol:samo kod tebe na otoku bi narasle i veće, bolja klima, bio bi pravi svjetionik, ja sam ipak malo u sjevernijim krajevima

ovo je moj prvi samostalni outdoor, uspio je neočekivano dobro, a iduće sezone bi doslovno moglo bit drva za ogrijev, planiram posadit masu više nego ove godine, sad sve znam kako i šta treba
 

deda

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2008
707
2.684
163
56
nezasitnost i bijeda, pazi se toga!ko ima puno, malo cijeni, ko ima malo cijeni mnogo!
di ćeš više od toga...
 
30.06.2008
30
1
0
37
deda je napisao(la):
nezasitnost i bijeda, pazi se toga!ko ima puno, malo cijeni, ko ima malo cijeni mnogo!
di ćeš više od toga...

ja imam puno i cijenim mnogo, a imat ću više i cijenit još više :icon_mrgreen:

nije mi do neke materijalne koristi, ništa neću prodavat, neg ću pušit sa par frendova, pun mi je kufer dilera i murije, ne želim imat posla sa njima, zato oću imat što više različitih vrsta trava da mogu uživat i napušavat se do mile volje, a to mogu imat bez prevelikog napora, pa zašto onda nebi tako napravio, a dilerskim papcima i možebitnim drukerima dam otkaz i svima osim maloj ekipici kažem da sam presto pušit

i tako dok sve više ljudi pada, kazne postaju veće, dileri povećavaju cijene i prodaju smeće, ja pušim dobru travu koje imam mnogo i oni koji nikad nisu bili šupci slobodno konzumiraju bez da išta plate

već sa ovim urodom imat ću dosta da pušim do iduće berbe, pod uvijetom da zapalim dnevno najmanje tri, a možda i pet grama, tak da možeš reć da sam pohlepan, al za iduću godinu želim više, ne radi količine, neg da zasadim različitih vrsta, pa da nikad ne pušim jedno te isto