Moje cure :))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.03.2010
36
0
0
41
najbolje ako imas mogucnosti da svakih 7 dana proveravas boji trihoma, to su ti oni kristali po cvetu, kada pocnu da rumene vreme je za berbu i sjaj u ocima ;-)
ako nemas mikroskp moze da ti posluzi obican dvogled, samo ga okrenes naopako, tj onaj deo koji inace ide do ociju okrenes ka parcencetu heda koji si otkinuo za proveru, stavis sa strane neki izvor svetla i priblizis dvogled veoma blizu, da bi imao efekat da uvecava, ma shvatices kako treba, nisi glup. kada vidis da su trihomi porumeneli berba. i pazi, ako imas vise biljaka one obicno ne zrele istim tempom,a ako sacekas da uzrele do samog kraja imaces vrh kvalitet, rad ce biti best of ikada. veruj mi da i par dana ako ranije uberes moze da predstavlja razliku u kvalitetu.
 
13.06.2010
15
0
0
37
hey hay :) imam nekoliko pitanja.. sinoc sam bio kod sajta i kod ove biljke je bilo puno zasušenih listova..neki su se sroz posušili a neki su samo požutjeli.to sam sve uklonio...inace sam prije cvijetanja koristio Plantela list,prošlo je oko mjesec dana kaj nisam zalijevao nikakvim gnjojivom i sad sam prije 6 dana zalio s Plantela cvijetom ali sam kao prvi puta napravio slabiju dozu..pa me sad zanima zašto ti litovi se suše?? dal je to normalno?? i dal da uopce zalijevam s tim gnjojivom tu biljku ili je dovoljno samo da zalijevam običnom vodom??
[IMG=http://img827.imageshack.us/img827/6307/spa0050y.th.jpg][/IMG]

[IMG=http://img840.imageshack.us/img840/4998/spa0051.th.jpg][/IMG]


ajde da se pohvalim da imam 5 cura od 7....dvije sam morao odstraniti jer su kod sajta došla neka komplikacija.bile su ogromne biljke...oko dva metara a do prije 5 dana od tih dvije mi ni jedna nije pokazala spol..tako da sam je morao iscupati jer su stvano bile ogromne i baš bi se full primjetile..inace sam jako zadovoljan makar mi je to prvi uzgoj,čak sam isprobao jedan manji vrhić od ove gornje biljke i mogu se pohvalit da je vrlo kvalitetna biljka..nas 4 smo se baš ugodno osjecali...tak se ne osjecamo kad popušimo 3 frule... :))
evo to bi bilo to za sad....idući puta kad idem do sajta poslikam sve biljke pa uplodam...samo kad cu imati vremena igrati se Lupina :))
pozdrav!
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
bez brige budi to ti e sasvim normalno da stari i veliki listovi žute kada biljka cvjeta, svu svoju snagu je usmjerila na pravljenje i debljanje budova a iz lišča uzima sve šta joj treba i odbacuje ih
prihranu stavi po volji a ne da prečeraš i mogo bi koju koru od banane da posusiš, smelješ i staviš kraj korena jer je bogata kalijem a te dvi šteta šta si ih posjeko, trebo si da uradiš kakav LST ili da ih istopiraš na visini koja ti odgovara ali dobro sada je kasno za takve zahvate :)
inače ljepa biljka i samo drž do kraja i biče mota mota
hehe aj sretno i pametno
 
13.06.2010
15
0
0
37
imam pitanje...
mama kupila banane :) i sad kad imam kore od banane zanima me koliko da stavim toga k biljci?? znam da moram pomiješati sa zemljom al neznam koliko da toga stavim?? ako previše stavim dal ću uništit biljku?? i dal je pametno kada stavim smljevenu koru k biljci zalijevati s gnjojivom (Plantela cvijet) ???
 
13.06.2010
15
0
0
37
prokleta kiša!!!! netreba nam..OĆEMO SUNCEEE!!! :) sad kad nam najviše treba sunce sad sere ta kiša..... :mad:
imam pitanje...jedna biljoza je recimo za berbu i sad me zanima dal bi je mogla ta kiša uništiti?? jer nisam još brao a ocu da bude čim više toga..znam da može dati još više... nisam bio kod sajta tjedan dana,a kad sam bio gore onda sam stavio sušene kore banane...sad me zanima da da berem?? ili dapustim još malo do 01.10??? dal je može ta kiša uništiti (dobiti pljesani i te sheme) ??
evo slika od prije tjedan dana
[IMG=http://img695.imageshack.us/img695/2714/spa0050wo.th.jpg][/IMG]
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Kolega, svi smo mi zabrinuti po pitanju padavina. Ako je u priloženoj slici biljka koju spominješ za berbu, grješiš. Nije spremna, treba joj još vremena ne žuri se. Izgubićeš više finalnog produkta zbog nestrpljenje,čitaj preuranjenog branja, nego što bi ti pljesan(buđ) mogla uništiti.

Jedini savjet ti je da je posjećuješ siteove što češće si u prilici i ''drmaš'' hedove. Protresi ih tako da voda ispršće iz njih. To je najbolje što možeš učiniti, osim ako ne bi nanosio nekakve fungicide kao prevenciju pljesni. Iako lično to nikad ne bih prskao po hedu.

Peace
marihuana
 
13.06.2010
15
0
0
37