moje iskustvo...........

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
evo htjeo bih s vama podjeliti nešto,moje mišljenje o svemu.....dakle travu sam probao još u 8. razredu osnovne:sick:.........,onda sam u 1. srednje vukao speed po prvi put,a nedavno sam probao i extasy,posle svit tih sranja mogu samo reć da apsolutno ništa nije ko trava,od svih tih šugavih kemijskih sranja samo se ubrzaš i poslije budeš u *****,nije to dobro ništa nema jednak učiniak ko trava,to sam probao iz čiste znatiželje i ovo samo kažem jer sam osjećao potrebu da podijelim s nekim to podijelim,možda ovaj topic i nema nekog smisla,al u svakom slučaju........peace:pat:,long live weed.....:spliff:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ljudski je biti znatiželjan....ali umjerenost je vrlina...

prvo promisli sto zaista zelis,a onda se odluci na sljedeci korak...ja ne namjeravam probat niti jedan od tih depresantskih-stimulanskih sranja jer znam da nema sanse da je kao rucno zamotana pljuga nekog prefinog hashisha ili bolesnog skunka...

kakva lajna covjece?jel ju problem napravit...ne...

ali kad si das truda i napravis pljugu i pol i zapalis...pfff.

nije da neznam motat...ali znate ono kad cak iako znate motat kad napravit neku pljugu koja je bolja od svih...ma to je druga tema...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
To je sve stvar ukusa,svatko ima svoje omiljene droge.

Ali ovisi i o tome kakva je roba koju nabavljas,znam ja jednu zensku kojoj su bolji praxiteni nego trava,naravno da nikad nije pusila pravo dobru travu,mislim da je nakon jednog dobrog napušavanja promjenila mišljenje.

Od svega sto sam probo jedino alkohol ima takav mamurluk da nije vrijedno djelovanja a sve ostalo ako je dobro,ako uzimas kako treba i sutra ucini dan ljepsim.
 
18.10.2007
4
0
0
37
ne treba tako pljuvat po ostalim vrstama droge..ja droge i spojeve koje one sadrze dijelim na plemenite i one druge..zasto pljuvati po bombonima?vjerojatno zato jer zivimo u drzavi gdje se vrlo rijetko naidje na dobru kvalitetu.glavni sastojak bi trebao biti mdma, a di ces ti ocekivati mdma u bombonu koji je kostao 30kn?takav bombon ce te zategnuti i istrositi jer si vjerojatno proguto neko zesce sranje. ali rijesi cisti mdma za 300kn i imat ces prvo iskustvo i sigurno neces pljuvati po tome.. isto je i za lsd i ostale ine supstance
 
18.10.2007
12
1
0
35
meni rekli mozes sve probat u zivotu, i da treba sve probat, ali na nicemu ne ostat...
a sad hebo kemiju.. sta priroda nije stvorila nop
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
siouxsie je napisao(la):
ne treba tako pljuvat po ostalim vrstama droge..ja droge i spojeve koje one sadrze dijelim na plemenite i one druge..zasto pljuvati po bombonima?vjerojatno zato jer zivimo u drzavi gdje se vrlo rijetko naidje na dobru kvalitetu.glavni sastojak bi trebao biti mdma, a di ces ti ocekivati mdma u bombonu koji je kostao 30kn?takav bombon ce te zategnuti i istrositi jer si vjerojatno proguto neko zesce sranje. ali rijesi cisti mdma za 300kn i imat ces prvo iskustvo i sigurno neces pljuvati po tome.. isto je i za lsd i ostale ine supstance
a čuj,ne pljujem ja po mdma,ja to nadasve poštujem i osobno volim psihoaktivne stvari,govorim o šugavom smeću koje ovdje možeš nabavit,btw. par puta sam probo ovdje jeftine bombone nije mi se svidilo(ovdje je cijena oko 20-30 kuna po bopmbonu),onda sam iz italije nabavio preko prijatelja jedan bombon za 30 eura,bio je dosta manji od ovih ovdje,ali je imao puno puno bolji rad i poslije se nisam osjećao tako loše..........peace.........:pat:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Mdma u kristalu se dozira 100 - 300mg po osobi za efekt koji traje i do 10h, nema tzv. shpice nego feeling dolazi i odlazi u valovima, kad droga pusti vrlo je lako zaspat a sutrasnji dan je skroz normalan, u jednom malom savjetniku za mladje osobe sam procitao doktorsku tvrdju da apsolutno nije stetan ako se konzumira 2 puta godisnje (u tom vodicu kroz droge se konkretno pricalo o ecsy tabletama al doktor je kao glavnu supstancu racunao mdma a ne ostala sranja koja se nalaze u bombonima) kosta 300 - 400kn po gramu i to je lijepa stvarcica u usporedbi s ecstasyem 20kn koji bi trebo sadrzat mdma i sadrzi ga ali ima i hrpu ostalih govana kao : amfetamin, heroin, lsd, kofein, efendrin, i razne slicne supstance od kojih vam naprave takav sjebani koktel po zdravlju, bubrege, mozak, psiha, afterday na ecsyu ??? > koma, ja kad sam bio klinac malo sam se drobio, tad su bili mitsubishi 200mg uzimo sam po 1 komad po partiju i ubijalo me zesce mdma lol, brzo sam odustao od toga svega, prevelik je to otrov i spali ces si mozak ko budala zadnja

EDIT : u nizozemskoj i nekim djelovima svijeta prodaju u ljekarnama "herbal ecstasy" 100% na prirodnoj bazi, skuplji je od kemijskog i nemoguce ga je nabavit u nasim krajevima, al eto volio bi to probat hehe.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
U što se to pretvara ova tema? Po meni u javno propariranje mdma itd. Koliko ja znam ovaj forum se zove ''Vutra forum - marihuana društvo'', a što se mene tiče oni koji sa tim imaju problema neka čitaju pravilnik ili neka potraže neki drugi forum.
Ovo nije prvi put da se indirektno propagira ''kemija''...da se mene pita, ja bi sve to sankcionirao jer je previše toga na kocki. :kackepieksen: :thumbsdown:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
bem vas sa sve hemijom (da vam bude lakše)
e da i pljujem po svakoj
i sta mislite ko će nam stati iza leđa kada vide kakve gluposti pišeta
neko će se zauzeti za dekriminizaciju i vutra.org ? i treba da vodi glavnu riječ
a onda će svaka budala da navede drugu budalu sa ovoga foruma
i kaže,evo sada vutra a sjutra bombone,naravno ako su dobrog kvaliteta
koliko ste ograničenih intelektualnih shvatanja kada nemožete u glavi da
obradite da je ovo vutra.org a ne ex.org ili lsd.org ili [email protected]

ovom prilikom pitam sve admine i moderatore zašto dozvoljavaju sve ovo
ideju da im neko sjebe zbog gluposti i manjka godina (i IQ-a)

evo u isto vrijeme odgovorismo ja i još jedan normalan čovjek,ima li nas još ? ili su svi u tuci vuci filmu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.