moje lepotice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Pa ako je to istina kako si rekla ne moze nista da se desi nisi dala izjavu, a ako ti nisu uzeli otiske nisi u evidenciji njihovoj. Nema sanse da dignu optuznicu ako su na taj nacin postupali sa tobom nisu ti dali advokata a i tukli su te kad bi doslo do sudjenja a cisto sumnjam zbog takvih nepravilnosti nebi mogli ni da te osude. Ako imas neke vidljive povrede idi kod lekara i u slucaju da nesto bude a tesko imas dokaz da su te tukli. Ali ovako nesto jos nisam cuo da se nekom desilo.
 
01.06.2013
24
18
0
34
nadam se da je tako :/
evo, sad si cuo. a to za lekara... uf. mislim da mi se ne isplati bas. zivim u dovoljno malom gradu, da znam da bih zazalila. batine od njih nisu nista cudno ovde (ne kazem da mlate svakog koga sretnu, ali ako padnes, prvo biju pa pitaju). nisam verovala da ce bas tuci zensko, ali eto. draze bi mi bilo da me zatvore, nego da probam neku pravdu da isteram, pa da me posle svaki pandur ovde cima.
 

Jesse Pinkman

Aktivan Član
19.06.2013
80
95
0
jebeni balkan. treba pocet nisiti pistolj sa sobom ko u texasu.

mene je ovdje gdje zivim policija 3 puta u 15 godina zaustavila.

jednom sam telefoniro i vozio, 2 puta nisam bio vezan. svaki puta sam imao ganju u sebe. uvijek su bili korektni i obracali mi se sa gospodine.

osobno poznam jednog decka iz mog rodnog mjesta kojeg je murija izudarala na mrtvo ime zbog trave, tamo negdje 98. - 99. godine. covjeka pokupila hitna pomoc i odvezla u bolnicu. par dana nakon toga su suspendirani murijaci s posla i morali su mu pun ***** love platiti za odstetu. nikad vise nece tuci nikoga. njihova karijera je zavrsena.

ja da sam na tvom mjestu prvo sto bi napravio kad bi izasao iz policijske stanice bi pao u nesvjest, podero si majicu, napravio si sljivu na oku i zvao hitnu pomoc i prijavio zlostavljanje pa bi vidila da li bi te dirali ikad vise. pogotovo ako si zensko imas vise zastite od tih majmuna.

ko jebe komsije i ostalo selo sta ce misliti.
 

MornarPopaj

Aktivan Član
14.04.2013
110
55
28
Mnogo zajebana situacija :D ali samo opusteno, nemoj preko fona pricati za ganju nista, jer i to je opasno, ali vazno je da nisi nikog odrukala, za to imas veliki respect od mene, to najvise cjenim kod ljudi ;)
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ne ponovilo se..ali eto po 1000 put...pala zbog toga jer nije growala sama + mobitel...99% padova je s tom pricom....netreba bit paranoican,jer kad si paranoik ne razmišljaš kako treba...treba bit oprezan i pametan to je sve.
 
01.06.2013
24
18
0
34
Jesse Pinkman je napisao(la):
ja da sam na tvom mjestu prvo sto bi napravio kad bi izasao iz policijske stanice bi pao u nesvjest, podero si majicu, napravio si sljivu na oku i zvao hitnu pomoc i prijavio zlostavljanje pa bi vidila da li bi te dirali ikad vise. pogotovo ako si zensko imas vise zastite od tih majmuna.
ee pojavila mi se sljiva ispod oka sutradan! xD mogla sam mozda i tako, ali jbg. sve to moze da ima posledice. ako pocnem da se povlacim po sudovima, oni ce mozda dobiti otkaz, a ja cu sigurno ostati bez posla. ako ostanem bez posla, necu moci da placam faks, a 2 godine sam skupljala pare da bih mogla da ga nastavim. ne isplati mi se takav rizik. ako bas dodje do toga da moram da se vadim, tukli su me prvo na sred autobuske stanice, tako da imam dovoljno svedoka.
nemoj preko fona pricati za ganju nista, jer i to je opasno, ali vazno je da nisi nikog odrukala, za to imas veliki respect od mene, to najvise cjenim kod ljudi
to je velika moja greska, nijsam razmisljala o tome da obrisem poruke. sad znam bolje. e, da lik nije toliko sladak, mozda bih i rekla odakle mi xD ahahahha :D ne volim drukare. bas zbog njih sam i ja ovako prosla. nije mi ni palo na pamet da nesto kazem, da su me jos maltretirali, mozda i bih, mozda i ne, ne znam, prvi put sam bila u ovakvoj situaciji. srecom, istrpela sam :)
pala zbog toga jer nije growala sama + mobitel...99% padova je s tom pricom
nisam zbog biljaka pala, da su jos i to videli, ne bih bila ovde sad verovatno. a najvise mi je zao sto sam njih pocupala. mozda i nisam morala, no, u tom trenutku mi se to cinilo kao najbolja opcija.
u pravu si, znam. stvarno nisam razmisljala. sledece godine, niko ziv nece znati da li gajim, sta gajim i gde gajim. lekcija naucena.