Moje pitanje upuceno Milanovicu ili vam Kukuriku koaliciji!!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.08.2011
20
3
0
37
*a kamoli tek nas par "narkomana"koji smo se uzkokodakali i zelimo neka prava*

haze sa svim se slazem gore osim sa ovim... pa gledam malo po gradu ekipe ima nas dosta stari
dobar postotak :sun2:
 
28.11.2011
29
3
0
34
Teško da će išta biti od toga. MOŽDA dekriminalizacija, ali to je jedno ogromno možda. Legalizacija nikako, dekriminalizacija je već ogroman korak.
Ali kako gospoda u kukuriku koaliciji kažu, razmatraju prijedlog za dekriminalizaciju... Bumo vidjeli što će biti od toga. Nadajmo se samo najboljem.

Velik problem je neinformiranost ljudi i što vjeruju isto tako neinformiranim i neupućenim medijima. S takvim ljudima uopće nema smisla ići u neku raspravu jer tjeraju neku svoju politiku, ne žele nikog drugog saslušati. Njihov glavni argument je "Marihuana je droga, tako sam čuo u medijima, ilegalna je, bla, bla, srač, bljuv.". A kada takve ljude pitam mogu li mi naći JEDAN primjer da je netko umro, radio probleme, tukao se, poginio zbog utjecaja marihuane, e tu rasprava staje i obično kažu argument koji sam naveo ranije. Isto tako kada pitam "Zašto se na nekim mjestima može kupiti medicinska marihuana?" odgovor bude uglavnom "Ma to je neka posebna marihuana, nije to to, (i opet) bla, srač, kenj, bljuv...". Muka mi je više od takvih izjava.

Koga ugrožavamo pušenjem marihuane? Uskraćena nam je sloboda uživanja u nečemu što izraste iz zemlje, dolazi od boga, prirode...

Napisao sam hrpu teksta, obrisao, ponovo napisao, obrisao, ponovo napisao i sada ovo postam. Previše sekiracije zbog nepravde u ovoj usranoj državi.
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
ne kazem da nas ima malo ali naspram 2.5 miliona hrvata koji glasaju iskreno ne vjerujem da nas ima redovitih pusaca vise od 500 000.naravno punoljetnih koji mogu glasat.volio bi da nas ima vise.ko zna...mozda i ima.ja nisam glasao.osobna mi istekla a putovnica isto nula bodova.mislim da vozacku ne primaju.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
hazeboy je napisao(la):
ne kazem da nas ima malo ali naspram 2.5 miliona hrvata koji glasaju iskreno ne vjerujem da nas ima redovitih pusaca vise od 500 000.naravno punoljetnih koji mogu glasat.volio bi da nas ima vise.ko zna...mozda i ima.ja nisam glasao.osobna mi istekla a putovnica isto nula bodova.mislim da vozacku ne primaju.

Ja zivim u naselju,ali samo to naselje ima 500-tinjak stanovnika vrlo blizu sam granice,i nebi vjerovo da samo u tom mom naselju,bez okolnih sela, od 500 ljudi 50 ljudi duva :D vjerujem da nas ima dosta,od djece od 16 god,do lika kojeg osobno znam 64g :D
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Dečki i cure, polako, dekriminalizacija je korak naprjed, ne tako velik korak, ali dosta značajan, zaboravljate da živimou konzervativnoj državi punoj velikih katolika kojima je svaki spomen na marihuanu smrtni grjeh i razlog da gorite u paklu za sve vjeke vjekova. Slažem se sa Frulom, obrazovanje je ključ svega, ali dekriminalizacija će nam bar omogućiti da širem krugu ljudi krenemo širiti istine o ovoj biljci, da od zle droge u njihovim očima marihuanu pretvorimo u korisnu, ljekovitu biljku, i na kraju dugoročno gledajući marihuana postane i legalna.
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
sto se tice legalizacije, nazalost nist od toga....mozda deskriminalizacija ali to je vec ogroman korak...jedino mi ljudi mozemo pokusati otici na ulice i probati nagovoriti vladu da je legalizira...al za tako nesto treba jedan ogroman broj ljudi za prosvjed..otprilike 500,000 do milion ljudi bi trebalo izaci na ulice i protestirat...od 50,000 ljudi apsolutno nist od toga..ali prije negoli se izade na ulice treba ljudima nafilati mozgove...stavljati razne plakate, odrzati razne prezentacije po gradovima, tu se mora uloziti puno truda oko legalizacije.......eto ljudi to je moje misljenje za legalizaciju ako sam u krivu ispravite me...PEACE..:))
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
naturalmystic je napisao(la):
sto se tice legalizacije, nazalost nist od toga....mozda deskriminalizacija ali to je vec ogroman korak...jedino mi ljudi mozemo pokusati otici na ulice i probati nagovoriti vladu da je legalizira...al za tako nesto treba jedan ogroman broj ljudi za prosvjed..otprilike 500,000 do milion ljudi bi trebalo izaci na ulice i protestirat...od 50,000 ljudi apsolutno nist od toga..ali prije negoli se izade na ulice treba ljudima nafilati mozgove...stavljati razne plakate, odrzati razne prezentacije po gradovima, tu se mora uloziti puno truda oko legalizacije.......eto ljudi to je moje misljenje za legalizaciju ako sam u krivu ispravite me...PEACE..:))

Definitivno je tako nesto,samo ljudi su paranoicni i ja sam moram priznat,nije mi bas lako izac na ulicu sa joxom u rukama i trazit neku pravdu,pogotovo,sto sam vec negdje piso,ljudi koji imaju zenu i djecu,mislim da im to netreba... Al eto ako bi skupili muda,osli mozda bi se nesto promjenilo,al brijem da bi doslo nekih 2-3- tisuce ljudi jer bi druge bolio k... neznam,jako tesko je to postic!
 
09.10.2011
21
3
1
35
Pa kako je došlo do legalizacije u zemljama u kojima je sada legalna?
Vjerujem da su na strateške pozicije došli ljudi koji i sami vole zapaliti s vremena na vrijeme. :)
Naši su uštogljeni i ne opuštaju se često. Zato i neće doći do legalizacije skoro.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
BabaRoga je napisao(la):
Pa kako je došlo do legalizacije u zemljama u kojima je sada legalna?Vjerujem da su na strateške pozicije došli ljudi koji i sami vole zapaliti s vremena na vrijeme. :)Naši su uštogljeni i ne opuštaju se često. Zato i neće doći do legalizacije skoro.
Trazi pa ces vidjet kako je doslo do legalizacije u Nizuzemskoj :)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
kolko sam ja shvatio u zemljama legalne trave u vecini slucajeva vlada desnica,tako da je to radjeno cisto radi financijskih prioriteta(npr.turizam)+to sto su shvatili da nije tolko opasna kao sto se propagira...u svakom slucaju legalizirana radi financijske koristi:fun_61:...
...u hr ne postoji financijska korist drzave samo postoji financijska korist pojedinca:bis:,ili zajednice(hdz):family1:
 

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
dajte da ja vas nešto pitam: znate li vi uopce sto bi to znacilo da je trava legalna? i šta pricate o legaliziranoj travi u nizozemskoj? Ko vam je reko da je tamo to "legalno" ? malo istrazivanja nebi skodilo ni vama
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
potpis na frulu.. dečko je skroz na mjestu.. i tak treba reagirati..
slažem se 1000%

inače, danas ljudi samo baljezgaju, 90% ne koristi niti 2% mozga.. samo "misle" da znaju... ajajaj
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Bla bla bla bla bla bla.......Ništ od toga svega. Opet će nam bacit kajmak u oči i prodat nam mooda pod bubrege, a ofce su tu da bi ih se šišalo...ma ko nas šiša :icon_razz:
:lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock::lock:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Frula,Sid, zasto sam reko,trazite pa cete vidjet zasto je legalizirana vutra u nizuzemskoj :) I kancelarka tamo ima prste u tome kad joj muz dobijo rak :D Postat cu pastir,cuvat ovce sadit bilje,citat knjige,i uzivat u slobodi :D phaha
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
SiD je napisao(la):
"postat ću pastir"... misliš da je to lako..
mi seljaci se mučimo sa time dosta, a kamoli da će netko eto, tek toliko "postat" pastir :))
ali... sretno ti bilo...

evo ti zakon o kanabisu što se nizUzemkse tiče...
http://www.droga-online.com.hr/pdf/politika_prema_opojnim_drogama_u_nizozemskoj.pdf

Ouu thx sid,procito sam sve,i mogu rec da ima rupa u zakonu i tamo i to dosta :) haha

edit: znam sid kako je cuvat ovce i sve ostalo,radio sam to :) Nije lose ali je dosadno u pm,i nije ni lagano,ali kad imas 5 komada,uzivas u svemu tome i prirodi,mrzim kad se zagubi pa je trazim,glupi psi! haha
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
kakve rupe npr.?procitao sam ugl.sve al nisam uoci nikakve nepravilnosti...
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
Nisam ja je napisao(la):
Dali rupe,ili zajebi,dode na isto jbg,procitaj jos jednom!
mogu ja citat kolko ocu kad ne kuzim di si ih ti vidio? radje odi cuvat tih 5 ovaca da ti jedna ne pobjegne kad se neznas normalno razgovarat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.