Moje pitanje upuceno Milanovicu ili vam Kukuriku koaliciji!!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Moje pitanje :
Dobar dan,kome kako? Neznam.. Ali zelim odgovor na pitanje? Nevolim pit alkohol,i nije mi u cilju da to vama namecem,znam da drzava realno zaraduje na tome! i na cigarama! I sto pricaju ljudi,vjerujem i vi,kako ljudi postaju narkomani kad puse travu,svi ti narkomani su prvo poceli sa cigarama i alkoholom! Ja samo volim u svoja 4 zida da zapalim joint,zar sam zato kriminalac? daj ljudi,gospodine Milanovicu probali ste nama dragu biljku?! Sta mi imate rec,svi mi ljudi nismo kriminalci,cak stovise ima i sudaca,i visoko obrazovanih ljudi koji puse travu,zasto nas svrstavate u narkomane? nerazumijem??? I takve rigorozne kazne? Ako je budala budala,bice ovisna i o cokoladi! Pa hvatajte ubojice,prevarante,šljamove i sve ostalo! Švicarska je legalizirala.. Niko nikad dokazano nije umro od trave,koliko je ljudi od alkohola,napravilo gluposti,umrlo,poginulo..? Ja nisam diler,cak stovise,volim se sam opustit,i to smece sto kupujem na ulici,sto je prskano ko zna cime,i nije zdravo!! Probajte malo pogledat situaciju,molim vas! Pozdrav!

I onda nas metnete zbog grama trave u zatvor,sa ubojicama i ko zna kakvim ljudima,a vrlo smo drustveni i normalni ljudi.. Nekazem,dilere u zatvor,ali nam omogucite nesto?! Hvala i pozdrav! Cestitam na pobjedi,dobili ste moj glas!

NJihov odgovor (vrlo skromno puj) :*****, Hvala na komentaru i na glasu, već smo odgovorili na slično pitanje, legalizacija ne, ali dekriminalizacija da! Leaving Facebook... | Facebook

Moj odg:‎"Konzumenti droge su žrtve i njima treba pomoći" Pricate nerealno,oprostite ali mi nismo na heroinu ljudi?! Kad cete to shvatit? Izgleda nikad,zna proci i mjeseci da nepomislim na travu.. Neznam sta da kazem,zalosno.. ali hvala makar na dekriminalizaciji,da nebudemo s silovateljima ubojicama i ostalima u rangu! hvala!

To je to,moro sam otvorit temu,jer... Oni moraju nama pomoci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oprostite,al moro sam!
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
"Konzumenti droge su žrtve i njima treba pomoći" eto njihov odgovor,zalosno braćo,jebeno žalosno!!!! Makar to aj!
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
dekriminalizacija i znaci da posjedovanje za sebe vise nije kazneno djelo (za sta se ide u zatvor)
nego prekrsaj - za sto se plaza novcana kazna,
nesto kao ne vezanje u autu.
a samim tim ce (po mom misljenju) i policija lagano olabavit i napokon se uhvatit pravog policijskog posla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NEURO BOY1

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
tinitus je napisao(la):
dekriminalizacija i znaci da posjedovanje za sebe vise nije kazneno djelo (za sta se ide u zatvor)
nego prekrsaj - za sto se plaza novcana kazna,
nesto kao ne vezanje u autu.
a samim tim ce (po mom misljenju) i policija lagano olabavit i napokon se uhvatit pravog policijskog posla.

Svi mi to znamo brate :) ali vidis da nam oce pomoc?! pa nismo mi na žutom jbt,da mi moraju pomagat,neznam koji im je *****?
a definitivno da se murija mozda i promjeni,nece im bit zanimljivo... mozda.. kerovi!
 
09.10.2011
21
3
1
35
Ali ako posjedovanje za sebe nije kriminalno od koga ću nabaviti kada taj koji neće posjedovati samo za sebe će biti kriminalac?
I hoće li to značiti da smijem sjemenku zasaditi za sebe?
I koliko tom zakonu treba vremena??
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Isto sr*nje, drugo pakovanje... Sve dok nam barem ne daju da 5 biljaka smijemo posadit, sve ostaje praktički isto. Novčana kazna mi je jednako nepravedna kao i ona zatvorska. Znam koja je razlika, da me ne razumijete krivo, ali je nepravda jednaka.
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
je nepravda je to velika al nemozemo ocekivat odma najbolji cenari treba ic korak po korak a prvi korak je dekriminalizacija koja ce dovest do toga da ce murija smanjit malo dozivljaj oko toga jer kad postane prekrsajno poslicija se nece htjet toliko bakcat s time zato sto nije u podrucju kaznenog te nece sprovoditi statistike o dilerima i konzumentima trave dok je ovako ko sad sa time sto uhicuju pusace i sitne dilere mogu punit svoju kotu i time pokazivat da nesto rade ,a samim time nemoraju ganjat vece ribr u moru jer su ljencine kojima je lakse pretrest hasisara na cesti i srusit ga nego trazit nekog ko radi sa bjelim ili zutim ma u svakom slucaju gamad al bolje i dekriminalizacija i podjela lake i teske droge nego da je sve u istom košu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Frula

Virtuoz
30.10.2007
193
9
18
32
www.badgerbadgerbadger.com
WEEDetix je napisao(la):
je nepravda je to velika al nemozemo ocekivat odma najbolji cenari treba ic korak po korak a prvi korak je dekriminalizacija koja ce dovest do toga da ce murija smanjit malo dozivljaj oko toga jer kad postane prekrsajno poslicija se nece htjet toliko bakcat s time zato sto nije u podrucju kaznenog te nece sprovoditi statistike o dilerima i konzumentima trave dok je ovako ko sad sa time sto uhicuju pusace i sitne dilere mogu punit svoju kotu i time pokazivat da nesto rade ,a samim time nemoraju ganjat vece ribr u moru jer su ljencine kojima je lakse pretrest hasisara na cesti i srusit ga nego trazit nekog ko radi sa bjelim ili zutim ma u svakom slucaju gamad al bolje i dekriminalizacija i podjela lake i teske droge nego da je sve u istom košu :D

ovo vec i mala djeca pjevaju u skoli. svi mi to znamo, znaju oni i koji puše a nisu na forumu. prvi korak nije dekriminalizacija nego obrazovanje. nekim ljudima ne postoji sklopka u glavi koja bi im omogucila da oni shvate što je zapravo trava - njima automatcki dolazi - trava = droga = heroin = smrt = kaos = anarhija = sve pobit / u zatvor strpat. NE MOŽEŠ nikako preskocit obrazovanje, nikad, u bilo kojem slucaju.
 
09.10.2011
21
3
1
35
Ja sam se dopisivala s nekim dečkom iz Srbije i pitala sam ga onak, znatiželje radi, jel kad pušio maricu. Odgovorio mi je: "Jel ti ja izgledam kao narkoman?". :(
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
jesi sigurna da nije bio zapravo neki dedica sa druge strane tipkovnice? :icon_rolleyes:
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
kako je to zalosno da na ovom svijetu covjek zabrani covjeku da nesmije koristiti prirodu...pa jel to normalno???????
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Frula mislim da si ti sve reko ovdje,i stvarno je tako,pazite,men starci znaju da duvam i stari mi nekad zapali,al to od nedavno... Kad malo sjednes i popricas s ljudima,objasnis,doneses dokaze i sve sto to prati,onda te malo skontaju.. ali za njih to ostaje droga uvjek,uvjek!!! Neznam sta da kazem ljudi,zalosno je.. Sve ste vec rekli! i baba,normalno da nemozes sadit za sebe,to se smatra dilanjem odma,stavljanje u promet iste,mozda jednu biljku kao za svoje potrebe,ali i to je tesko.. neznam....


Edit: jbg natural,eto vidis,sve se moze! Ugl najvise me zasmetalo to.. Sto su rekli...

Da nam treba pomoc :(
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
bok ljudi.
nisam ja super je tekst.samo trebao si malo gramaticke greske ispravit i malo to uredit.ne radi mene nego kada oni tamo dobe takvo pismo odma si u glavi stave to je pisao neki doper bla bla bla.jel ljudi te procjenjuju po tvojoj "nazalost"odjeci,vokabularu,nacitanosti itd.pa dajte zamislite da ti svi od rodenja govore da je trava heroin bla bla bla.normalno da ti to ostane usadeno u mozgu.isto tako kada te roditelji razmaze,nauce psovat itd i kada tako zivis godinama,tesko je onda starom jarcu misljenje promjenit.ja cu vama nesto rec.napravit ce oni goli k......nisu sposobni isplatit penzije,otvorit radna mjesta itd cemu tezi cjela hrvatska a kamoli tek nas par "narkomana"koji smo se uzkokodakali i zelimo neka prava.to oni misle o nama a normalbo je da neces dobit povratni mail "suti doperu ne zanimas nas"itd.bit ce pristojni i obecavat tako da ne izgube glasove slj.godine.znam da je teze napravit nesto za hrv.nego potpisat dekriminilizaciju,al ljudi pljunite mi u post ovaj ako se nesto promjeni.da promjenit ce se..neces radi jointa ic u zatvor na 5 neg SAMO na 2.vaaauuuuu.to su sve puste price ljudi.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
hazeboy je napisao(la):
bok ljudi.
nisam ja super je tekst.samo trebao si malo gramaticke greske ispravit i malo to uredit.ne radi mene nego kada oni tamo dobe takvo pismo odma si u glavi stave to je pisao neki doper bla bla bla.jel ljudi te procjenjuju po tvojoj "nazalost"odjeci,vokabularu,nacitanosti itd.pa dajte zamislite da ti svi od rodenja govore da je trava heroin bla bla bla.normalno da ti to ostane usadeno u mozgu.isto tako kada te roditelji razmaze,nauce psovat itd i kada tako zivis godinama,tesko je onda starom jarcu misljenje promjenit.ja cu vama nesto rec.napravit ce oni goli k......nisu sposobni isplatit penzije,otvorit radna mjesta itd cemu tezi cjela hrvatska a kamoli tek nas par "narkomana"koji smo se uzkokodakali i zelimo neka prava.to oni misle o nama a normalbo je da neces dobit povratni mail "suti doperu ne zanimas nas"itd.bit ce pristojni i obecavat tako da ne izgube glasove slj.godine.znam da je teze napravit nesto za hrv.nego potpisat dekriminilizaciju,al ljudi pljunite mi u post ovaj ako se nesto promjeni.da promjenit ce se..neces radi jointa ic u zatvor na 5 neg SAMO na 2.vaaauuuuu.to su sve puste price ljudi.

Thx haze,nisam imo volje uopce da pazim na gramaticke greske,al eto moj minus svakako.. Al ako po tome gledaju,onda ispada da sam narkoman,stvarno nisam imo volje... Hebala ih gramatika,kosorka nezna engleski,dok ga ja pricam savrseno,i pisano je nabrzaka,bio sam kod frenda nasta je on otvorio stranicu,i odlucio sam napisat im nesto.. Sve ostalo sto si reko,stoji u boga!!! Znaci nema sta zao mi je,a iznerviro sam se da sam hebo i boga i narod i sve sveto i sve sto potoji i ja i frend kad su rekli da nam trebaju pomoc,nabijem ih nazalost na kitu!!!
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
ma shvacam ja to ja sam jos gori s gramatikom.(hrvatski u skoli jedva 2 imao hahaha)ali te trupljage gledaju na to.makar je to manje bitno s obzirom da su zatupljeni i jedna kosorica kojoj je marihuana crack i kojoj je sin okorjeli pusac bio ce uvjek tvrdit za travu da je droga.zivimo tu di zivimo i sumnjam da ce bit promjena.tolko puta smo bili prevareni od politicara.ma da mi kazu da je nebo plavo nebi im vjerovao.al naravno treba se borit!!!!IDEMO SVI PRED VLADU DANAS SA JOINTEVIMA U RUCI I TEGLICOM U DEPU.pa nek probaju malo nase skunkice pa ce vidjet kako ce im bit bolje u zivotu.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
hahahahha... brao haze,ja neznam zasto se nismo okupili ono kad je dan vutre,tamo po drugim zemljama,da odemo na trg i zapalimo nase džokove nek plamte :D imo sam ideju al ipak jako tesko sprovest,jer bi nas kosorica odma sve pozatvarala,ali sad mozemo nesto napravit sto se toga tice :D ma i ja sam imo 2 al hebes gramatiku,da se to sredt al nisam imo volje :D usput,ako idemo,ponesite za mene jer trenutno sam prazan :) haha
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
''IDEMO SVI PRED VLADU DANAS SA JOINTEVIMA U RUCI I TEGLICOM U DEPU.pa nek probaju malo nase skunkice pa ce vidjet kako ce im bit bolje u zivotu.'' hahahahaha odlicno si to napiso hazeboy
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
BabaRoga je napisao(la):
Ja sam se dopisivala s nekim dečkom iz Srbije i pitala sam ga onak, znatiželje radi, jel kad pušio maricu. Odgovorio mi je: "Jel ti ja izgledam kao narkoman?". :(

I što si mu rekla na to? Takvima se ne ostaje dužan. Ako nemaš argumente za daljnju raspravu, ne postavljaj to pitanje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.