Moje pitanje upuceno Milanovicu ili vam Kukuriku koaliciji!!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Zaheb tipa smijes uzgajat,al kad ti to otkriju bice ti oteto,derataur,da budemo na cisto,nemoj se pravit pametan,nisam ti nista lose reko a ako ti smeta brate,nezivim od tvoga komentara,ako sam ista lose reko onda izvini,al nemoj odma da provociras..
I cuvanje ovoca je za ljude,i zaradivanje za kruh kad nemas sta jest,zato stari opusteno..
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
pitam di si vidio te rupe,ti mi kazes da citam...znam da skupljas postove al mogao si i iz prve odgovorit,hvala na odgovoru.
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
derataur je napisao(la):
pitam di si vidio te rupe,ti mi kazes da citam...znam da skupljas postove al mogao si i iz prve odgovorit,hvala na odgovoru.
Ok izvini na tome jbg,ali nemoras odma stari tako navaljivat.. Nisam nista lose mislio,Cuj skupljam postove.. Joj der,necu nista komentirat,opusti se i uzivaj..
 
28.11.2011
29
3
0
34
@derataur: Nije mislio "zajebi" kao da ti zajebeš, nego zajeb u zakonu. Ovdje ne vidim da je išta ružno upućeno ikome, tako da nema potrebe da se pališ bezveze.

Ma u svakom zakonu ima rupa, ali te rupe ili ignoriraju ili te uhvate na nešto drugo, tako da ti dođe na isto...

U Švicarskoj (ako se ne varam) je zakon takav da po glavi ukućana smije biti četiri biljke, tako bi se smanjilo crno tržište. Potpuno podržavam, jer od uličnih dilera možeš dobiti svakaka smeća od trave prskana s ko zna kakvim govnima. Ovako imaš svoje i boli te... Samo naši su preblesavi da bi se napravio takav korak. A koliko samo policajaca i ovih kretena u foteljama duva. Pa baš bila neki dan vijest kako je pronađeno nekoliko vrsta droge u jazbini gdje se skupljaju političari.

EDIT: malo ste me preduhitrili dok sam tipkao :p
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
@sHROOm ,nisam ni mislio da mi je nesto ruzno rekao,pitam ga di je vidio rupe a on umjesto da mi kaze di je vidio kaze da citam...pa nismo djeca,kad nesto kazes onda treba i stajat iza toga

@Nisam ja ,sve 5 :thumb:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
derataur je napisao(la):
@sHROOm ,nisam ni mislio da mi je nesto ruzno rekao,pitam ga di je vidio rupe a on umjesto da mi kaze di je vidio kaze da citam...pa nismo djeca,kad nesto kazes onda treba i stajat iza toga

@Nisam ja ,sve 5 :thumb:
Nisam nista lose mislio,reku ako nisi skontao procitaj ponovo,nista lose jbg.. Al eto,zna se zbog gluposti desit vake stvari di se nerazumjemo,nije bed :D opusteno,normalno nismo djeca,pa nije ni bedak da se zbog vakvih stvari svadamo ili ko zna sta :)) izvini moj bed sto nisam odma odg jbg..

Ugl,da predemo na temu,neznam.. stvarno neznam sta ce bit i kad ce bit,i realno mislim da se nece puno toga promjenit,ljudi su sve rekli vec ovdje,nista posebno s ovim,frula mi je dao najbolji odgovor,sto je i sid podrzo..nadam se makar jednog dana,necemu boljem.. :(
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
naturalmystic je napisao(la):
''IDEMO SVI PRED VLADU DANAS SA JOINTEVIMA U RUCI I TEGLICOM U DEPU.pa nek probaju malo nase skunkice pa ce vidjet kako ce im bit bolje u zivotu.'' hahahahaha odlicno si to napiso hazeboy

Da malo poguram ovu staru temu oko legalizacije
Ko jebe političare koji su sada na vlasti. Od njih nikakve koristi. Mirela Holyje javno rekla da ako dođe na vlast da će legalizirati uzgoj konoplje i upotrebu medicinske konoplje. To je jako dobar početak i ima jako velike šanse da na izborima dobije dosta veliki broj glasova. Da bi dobila još veći broj glasova mogu pomoći i članovi ovog foruma koji žive u Hrvatskoj. Ja sam danas uspio nagovoriti jedno društvo dase učlani u stranku Orah i predamnom su ispunili pristupnice za članstvo. Među mlađom populacijom stanovništva sa pravom glasa se to jako brzo širi i nikoga nekošta ništa da je malo više propagiraju. Nemora se odmah u bebu o konoplji može se o ekologiji i zaštiti okoliša, vidite odmah kako društvo reagira tako i teme nadopunjujete
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.