Moje PRVE curice - Skunk #1 [HPS 150W]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Pozdrav ekipi,

Nakon dugog čitanja i proučavanja složila sam svoj boxić (46x36), nije velik ali meni dosta. Dakle, unutra su dvije curke (nadam se jer imam feminizirane sjemenke Skunk 1, pa je to valjda to), smještene pod sedam cfl lampi, reflektor, upuh, ispuh, foliju...
Voljela bih vam to pokazati, ali truba ne znam :eek:hno: kako da uplodam slike. Imam ih na imageShack-u, pa možda za početak da mi netko pojasni kako to da napravim, a kasnije ćemo dalje.

Hvala unaprijed
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Pa hvala na brzini, nadam se da ćete ih vidjeti, ja iskreno mislim da su prekrasne i napredne (da kucnem u drvo), ali svakako želim da mi date svoju ocjenu.
Stare su jedno mjesec dana (od klijanja), trenutno su na cfl lampama, ali imam spremnu i hps philips son-t od 150W i one sve priključke što idu uz nju, kontam to priključit kad ih stavim na cvjetanje. Ustvari jedna mi je malo kasnije proklijala pa je skoro upola manja pa možda i neki savjet za to.

Inače box je 46x36 a visina može ići do nekih 150 (sve u cm). Toliko za sada, ne znam šta da vam još napišem, a da vas ne davim.http://imageshack.us/photo/my-images/217/sam2734k.jpg/



 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
odlicno sve skupa, skunkasto, svaka cast. super sto mozes podesavati visinu po potrebi, nastavi tako i ima da bude extra!
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
:signs046:.....cure odlicno izgledaju, lijepe, zdrave i zelene......

.....sve pohvale za box.......dal primjenjujes kakav trening?......
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Pa ništa za sada, mada me brine možda premali box za njih kad narastu, rastu kao lude i šire se kao lude. Kontala sam lst al nisam pametna. Možda koji savjet?

Btw, hvala svima za dobrodošlicu
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Kao što ti rekoše, biljčice izgledaju super i veoma zdravo, sasvim ok veličine za mjesec dana. :thumb:

Ne znam od koliko W su ti te CFL-ke ali slobodno možeš već odmah prebaciti na HPS i s njim odraditi
još koji tjedan vegetacije (18/6) da se još malo prošire i onda baciti na 12/12. S HPS-om možeš obaviti
i vegetaciju i cvjetanje i računaj da će ti se biljke u cvjetanju minimalno poduplati, i po širini i po visini.

Pitanje je jedino da li ćeš moći ragulirati toplinu u boxu kada staviš HPS, jer on poprilično grije.

LST je odličan za male prostore i mali broj biljki, ako se odlučiš na to onda kreneš odmah polagano. ;)
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Ok, tu su sedam lampi po 25W, sve 6500 K; pet po 1350 l, a dvije po 1550 l, mislim da je to OK za tu veličinu boxa, mislim da temperatura neće biti problem imam hrpu raznoraznih ventova koje ću po potrebi ugrađivat.
Sviđa mi se lst, ali mi se vrti pitanje šta ako se previše rašire, hoće li imati mjesta unutra...
Drugo šta mi se počelo motat po glavi je ako ih ostavim da rastu do predviđenih 70-80 cm neće dobivati dovoljno svjetla sa strane pa razmišljam da stavim par dugačkih neoki sa strane. Naime, prije sam radila samo outdoor i nisu mi bile tako lipe i široke, nisam očekivala da će ovako divljati (paše im).
Pitam se šta bi bilo najpametnije...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ideja sa neonkama nije loša, možeš ih stavit sa strane, a one su skoro pa hladne tako da ne bi trebalo bit problema s temperaturom...
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
:signs046: prelepe curke pinka i sve lepo skockano. Zelim ti uspesan grow ,pratim :sun2:
 
24.05.2011
229
111
0
bravo minka samo naprijed,biće nas growerica sve više i više,hehe;)))))
sretno dalje,pratim dalje ;))))))))))))))
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
miss.mrkvica je napisao(la):
bravo minka samo naprijed,biće nas growerica sve više i više,hehe;)))))
sretno dalje,pratim dalje ;))))))))))))))

Hajde, hajde mrkvica pa nisam ti ni do koljena, ali moglo bi biti nešto od nas. Tvoj dnevnik je mrakić, svaka čast.

Btw, također kontam u skoroj budućnosti pokušati napraviti ulje, pa se nadam ovdje vidjeti tvoje rezultate:sun2:

Pozz svima
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
He-Man je napisao(la):
Kao što ti rekoše, biljčice izgledaju super i veoma zdravo, sasvim ok veličine za mjesec dana. :thumb:

Ne znam od koliko W su ti te CFL-ke ali slobodno možeš već odmah prebaciti na HPS i s njim odraditi
još koji tjedan vegetacije (18/6) da se još malo prošire i onda baciti na 12/12. S HPS-om možeš obaviti
i vegetaciju i cvjetanje i računaj da će ti se biljke u cvjetanju minimalno poduplati, i po širini i po visini.

Pitanje je jedino da li ćeš moći ragulirati toplinu u boxu kada staviš HPS, jer on poprilično grije.

LST je odličan za male prostore i mali broj biljki, ako se odlučiš na to onda kreneš odmah polagano. ;)


Ok, dragi ljudi, imam jedno pitanjce...

spojila sam HPS-icu (150W), ne znam da li mi se čini ili je to nekak slabo svjetlo???

Ja sam barem mislila da će to sad blještat ko ludo, ili je to normalno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.