Molba modovima u vezi teme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
POzdrav svima

Molio bih modove da instaliraju dodatnu, 'čistu', neutralnu temu za forum.
Svi mi volimo fumu i svima nam je nama to više ili manje cool, ali činjenica da je motiv marihuane obljepljen svakim centimetrom foruma čini anonimno surfanje teškim.
Jednostavno je vrtiti tor klijent u virtualki da se prosurfa malko (recimo, na poslu ;)), al kita sve kad sa ekrana vrišti 'TRAVA TRAVA TRAVA'.
Molim, razmislite o tome, posao je trivijalan a značio bi puno.
Čisto... nemamo više svi 15 godina da nam je cool furati motiv lista na obleki kao 'fuck you world' poruku, bez obzira na ljubav prema biljci ;)
hvala
 

Turf.

Aktivan Član
15.09.2013
177
198
43
32
Los Angeles,Compton.
E stari, skrolaj forum do kraja dole i u ljevom cosku ces vidjeti Promjeni Temu pise..i kad kliknes to pise ti Vutra i Vutra Mobile..ti odaberi Vutra Mobile i stavi ti temu kao da si na mobu malo je teze se snaci al ide.. Kad oces vratiti odi Home Page od foruma skrolaj do kraja i pisat ce ti Puna Verzija,klikni to i vrati ti se normalna tema :)
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
Peace&Weed je napisao(la):
E stari, skrolaj forum do kraja dole i u ljevom cosku ces vidjeti Promjeni Temu pise..i kad kliknes to pise ti Vutra i Vutra Mobile..ti odaberi Vutra Mobile i stavi ti temu kao da si na mobu malo je teze se snaci al ide.. Kad oces vratiti odi Home Page od foruma skrolaj do kraja i pisat ce ti Puna Verzija,klikni to i vrati ti se normalna tema :)
ne, to je mobilna verzija i taj mi format ne paše.
Hoću neutralni, anonimni forum, default temu.
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
kako si to zamislio neznam ali to onda nije ovaj forum, jel ti mislis na ove znakice sa lijeve strane kod podforuma? ta reci da si na herbalifeovom forumu! meni zna bit nezgodno ponekad, a onda odem na mobilni i nema tko sta da viri,, nemogu se bas maknut sve slike i motivi vutre ako je forum o vutri :rofl:
 

fat_troll

Aktivan Član
18.09.2012
318
160
43
44
zašto ne bi mogao?
poanta tema je da, ako hoću, furam my little pony temu na ovom forumu.
Ja samo tražim da se vrati defaultna tema...

Al whatever, snaći ću se, napisat ću si css da pregazi sve detalje koji mi ne pašu
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Default tema je nesto unakaradjena zato sam je uklonio. Kao sto kazu gore mobile tema je sasvim ok jer nema nista.

Naravno mozes instalirat i firefox addon koji mjenja sajt kako god zelis. Zaboravio sam kako se zvao. Mada i kad sve to uradis skapiras da svaka tema i post ima u sebi slike vutre i jos svaki clan ima potpis, avatar sve u znaku duvanja....hmmm mislim da je najbolja mobile verzija jer avatare pravi malim a potpis ukine. Same postove nekako moras budzit da ti ne pokazuje slike itd jebada