Molim daa pomocc!!!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.06.2019
1
0
1
21
Dobar dan.Imam 17 godina i pusim jendom nedeljno,pre oko mesec dana igrao sam basket,i imao jak udarac u rame i glavu,nastavio sam da igram basket i sve je bilo okej,sutra dan sam poonovo izasao na basket i uvece sam ispusio buksnu,od kako sam ispusio pa do sad imam osecaj kao da sam jos uvek naduvan,neverovatno sam anksiozan,imam osecaj kao da gledam kroz maglu ili neki filter i kad da sam izvan svog tela,smetaju mi svetla jako i jedva se koncentrisem,kada krenem da gledam neki predmet iz blizine i da se fokusiram oci krenu da mi igraju,prvo sam mislio da je potres mozga jer sam to povezao sa udarcem,ali onda ne bi trebalo toliko da traje,ne znam mozda je i bio potres pa traje ovoliko dugo jer sam ja vec pre toga imao migrene sa aurom,ali doktori su rekli da nije bilo gubitka svesti i nisam imao mucninu i zaboravljanje i da nije do toga,oci su mi u redu,ne znam sta da radim,trusim se da izlazim i da se krecem ali mi je jako teesko,svetla mi mnogo smetaju i jedva se krecem

Zelim da cujem vase misljenje i da li je neko imao slicna iskusva,i da li je moguce da je to od vutre

HVALA
 
08.07.2018
65
242
33
25
Mordor
Loš trip verovatno, a i ume tako da se desi ponekad. Možda imaš i deralizaciju ili depersonalizaciju, kako bilo sad će admini da ti daju ban pa kad napuniš 18. dođi i javi jel bolje. ;)

15. Maloljetnicima je zabranjeno učestvovanje u diskusijama na forumu
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit će upozoren i banovan s foruma.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Ak sam dobro svhvatio, popusio si buksnu prije mj. Dana i mislis da te jos drzi,
Nije ti to od vutre, ili ak saznas da je, javi koji je strain jer i ja bi htio bit s jednom buksnom mj dana sretan.
Ne brini ovo sto opisujes vise ima uporiste u psihi tvojoj nego u THC
I da premlad si iako 99 posto nas ovdje je pocelo u tvojim godinamaa neki i ranije,