molim objasnjenje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
u vezi vutra.org , nemogu naci nikako site, upisem gore vutra.org i otvori mi forum, znam da je prije bila bas stranica na kojoj pise sve o povjesti trave itd itd itd itd itd... pa ako moze netko da mi objasni sta se desilo s stranicom ili link da mi da ako sam ja kojim slucajem glup i nemogu naci... :costumed-smiley-027
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
ne to nego glavni bas HOME page od vutra.org , kako covjece nema toga sad, ja neznam ili sam ja lud ili ste vi to ukinuli, valjda ce naic netko ko zna na sta mislim :D
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Redizajnirana je stranica, nema vise onog "Predgovora" ako na to mislis, i sl. Linkovi sa desne strane ako se dobro sjecam i tekst onaj, vidis da je komplet forum promjenjen, nista nije isto kao prije, meni je malo trebalo vise da se naviknem, ali sto je najvaznije sve radi (linkovi i sl.)
Za tu stranicu (ako nije izbrisana) obrati se adminima, ili vec ko odrzava ovaj site
 
07.06.2010
31
1
0
44
Kako nisi mogao naći? Ja sam znao o čemu pričaš, setio se da ima člank o legalizaciji, ukucao na google legalizacija vutra.org i to ti je prvi link na pretrazi. ;)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
whatdoyouthink2010 je napisao(la):
Kako nisi mogao naći? Ja sam znao o čemu pričaš, setio se da ima člank o legalizaciji, ukucao na google legalizacija vutra.org i to ti je prvi link na pretrazi. ;)


pisao sam sve zivo, vutra.org, vutra, itd itd. i uvijek mi forum otvori... nezz kako :D
 

ZmijugaLoma

Aktivan Član
20.03.2007
176
25
0
41
Pa ta stranica je predgovor, (nesto kao prije nego sto udjes negdje, kao "portirnica", ali se zbunio jer prije se ona odmah otvarala na vutra.org, mislio sam da je izbacena, jer znam da je nekad bila davno, kad ono naletim da vidim nesto novo, ali posto sad malo i uzgajam, pa sam cesce :) mnoogoo cesce hehehee
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.