Molim pomoć

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.01.2019
15
13
3
45
Pozdrav svima ! Nova sam ovdje i zapravo nemam ideje kako sve u grupi funkcionira. Na žalost u pitanju je bolest rak pluća sa metastazama na kičmi i jetri. Započelo se uzimati Rso jedna kap veličine riže. Koliko je ulje kvalitetno,kako ga provjeriti,jeli ima netko kakav savjet ili iskustvo,jako bih vam bila zahvalna na
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
18.01.2019
15
13
3
45
pozdrav i tebi, tražilica ti je najbolji prijatelj na forumu, postavljaj pitanja u adekvatnim podforumima ako nema rezultata pretrage

https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
https://www.vutra.org/forums/medicina.10/
https://www.vutra.org/forums/marihuana-faq.17/
https://www.vutra.org/forums/upotreba.9/


zasadi, uzgoji, osuši - napravi svoj ljek, nije komplicirano

sretno i brzo do zdravlja
Za sada koristim nabavljeno i donekle provjereno. Za start da ne gubimo vrijeme Kemoterapija ne dolazi u obzir što je i bolje koliko vidim po forumima. Spremam se za uzgoj i trebat ću vašu pomoć od starta
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Сјај and .i.

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Bok Vivi dobro nam dosla!

Imamo mentore, strucno vodstvo kroz prvi uzgoj, neki od njih kuhaju ulje sa Rick Simpsonom. Pantaganu se javi za sva pitanja oko uzgoja i ulja, njegove upute slijedi a dobronamjerne savjete relativno novih uzgajivaca radije zanemari, vidi malo mentorski kutak, mozda ti se netko drugi vise svidi no ovaj ulje sam koristi i zivi nakon ljecenja od karcinoma.
Sretno!
 
18.01.2019
15
13
3
45
Bok Vivi dobro nam dosla!

Imamo mentore, strucno vodstvo kroz prvi uzgoj, neki od njih kuhaju ulje sa Rick Simpsonom. Pantaganu se javi za sva pitanja oko uzgoja i ulja, njegove upute slijedi a dobronamjerne savjete relativno novih uzgajivaca radije zanemari, vidi malo mentorski kutak, mozda ti se netko drugi vise svidi no ovaj ulje sam koristi i zivi nakon ljecenja od karcinoma.
Sretno!
Eto još se borim sa snalaženjem u forumu tako da vas molim u početku malo strpljenja i pomoći hvala svima !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg and 1310

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Jedna utjesna, uzgoj - grow to zovemo, kod potrebitih puno bolje uspjeva nego kod hobista pocetnika, visa sila ili veca koncentracija nebih znao ali tako je.
Gdje ces boks ( kucni vrt) smjestiti, stan ,kuca, garaza, podrum-tavan ? Za velicinu se dogovori sa mentorom, mora malo vecih dimenzija biti, sto zbog kolicine sto zbog lakseg i uspjesnijeg uzgoja.
Ventilator, onaj glavni je jako bucan a nemere bez njega, ako postoji mogucnost spajanja na nekoristen dimnjak , to bi bilo naj, iza toga je busenje rupe na vanjskom zidu , mestar to napravi za sat vremena, cca 300kn me kostalo a postoji i opcija spajanja ispuha na kutiju od roleta, ako je kutija unutarnja.
Puno je toga , tekicu i pisi, opremu pogledati na nasem oglasniku al prvo se sa mentorom posavjetuj.
 
18.01.2019
15
13
3
45
Jedna utjesna, uzgoj - grow to zovemo, kod potrebitih puno bolje uspjeva nego kod hobista pocetnika, visa sila ili veca koncentracija nebih znao ali tako je.
Gdje ces boks ( kucni vrt) smjestiti, stan ,kuca, garaza, podrum-tavan ? Za velicinu se dogovori sa mentorom, mora malo vecih dimenzija biti, sto zbog kolicine sto zbog lakseg i uspjesnijeg uzgoja.
Ventilator, onaj glavni je jako bucan a nemere bez njega, ako postoji mogucnost spajanja na nekoristen dimnjak , to bi bilo naj, iza toga je busenje rupe na vanjskom zidu , mestar to napravi za sat vremena, cca 300kn me kostalo a postoji i opcija spajanja ispuha na kutiju od roleta, ako je kutija unutarnja.
Puno je toga , tekicu i pisi, opremu pogledati na nasem oglasniku al prvo se sa mentorom posavjetuj.
Ma prostora imam ko u priči. Uglavnom mi treba savjet koliko sjemenki zasadit da nije prevelika ili premala količina. Ide samo za lijek. Postoji puno vrsta sjemenja znam da treba indica. Čula sam za neke programirane sjemenke ali moram saznati kako doć do njih i vjerovati da će te biti te. Gledam shopove u slo. Nemam pojma ima li u njima ono što trebam.
 
D

Deleted member 63729

Guest
u slo shopovima imas sve sta trebas,imas i u nasima sve osim sjemena,a za programirane sjemenke cujem prvi put vjerovatno mislis na auto sjeme.
 
D

Deleted member 63729

Guest
nadi si mentora kako ti je rekao i kolega 1310 i sa njim se sve dogovori,ja ti isto preporucam pantagana a ti kako hoces sacekaj malo sad ce on a dotada citaj forum.