Molim pomoc i savjet. Sto kupiti scim se lijeciti?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.07.2019
4
0
1
24
Dobar dan,hvala na prijemu na forum. Radi se o tome da mi stari ima rak pluca i sada se mialimo uzet ulje ali neznamo koje? Da li ke dovoljno ulje samo cbd ili treba bit thca? Koja jacina ulja treba biti ? Ima ih po netu od 5%-45%.. naravno da su ovi od 45% najskuplji pripravci cbd ulja.dakle sta da radim ,sto da uzmemo? Jel me mozete uputiti na nekog provjerenog ili uzeti iz vana? Ali iz vana nema nijedno ulje sa thcom? Puno hvala.Pozdrav
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
tebi treba sto vise ulja sa vecim postotkom thc mada nije lose imati ni cbd u njemu.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA

14. Bez ponude/potražnje ilegalnih proizvoda
Marihuana u ex-YU zemljama još uvek nije legalizovana dok sloboda govora postoji, zato, da bismo ovaj sajt održali legalnim, strogo je zabranjeno nuditi i/ili tražiti prodaju ili razmenu bilo čega što je ilegalno u bar jednoj od država bivše Jugoslavije, počevši od semenki Marihuane pa do Marihuane već spremne za konzumiranje.
Skrećemo vam pažnju da je strogo zabranjeno obraćati se ljudima, a posebno administratorima sajta, kako na forumu tako i preko kontakt forme na sajtu za zahtevima za nabavkom (prodaja/poklanjanje/razmena) bilo kakvih ilegalnih sredstava (uključujući i Marihuanu ili semenke) i ukoliko tako nešto uradite možete i najverovatnije ćete biti trajno banovani.

 
31.07.2019
4
0
1
24
Ispricavam se... neznam nista o tome.. nazalost trrba mi za oca za medicinske svrhe.. neznam di ni koga pitati pa sam mislio posto postoji ova stranica da se ode moze saznati. Ali hvala na upozorenju. Pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Moze li se resin, koji bi dobio pomocu 20 tonske prese, koristiti u medicinske svrhe? Radi se o Parkinsovoj bolesti zene starosti preko 80 godina.

Koja bi vrsta ekstrakcije bila najbolja za Parkinsonovu bolest?