Molim pomoc pojavila se muda u cvjetanju!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
bar 7 dana da se vutra prosusi, pa onda meri koliko si dobio grama po vatu
Power ja kad vagam ne radim to a da bar nije 12,15 dana odležala. Vagao bi nakon 7/8dana pa nakon 15, 65g mi je doslo skoro na 50,a u teglama je bila..
Poslije sam uvijek cekao nekih 15dana ako bi uopće vagao jer sam bio uvjerenja da tek rad mozemo bit pametniji oko količine
 

prime123

Banned
Banovan
15.09.2018
1
14
3
37
Ako je vutra DOBRO osusena NE MOZE opasti kroz cijeli curing vise od 5-7%. Znam sto pricam.:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
@Tema1
ma naravno covek, znam, napisao sam bar 7... zavisi i od uslova i od sorte kako se vutra susi nego je on napisao nenormalnu cifru i g/w pa mi nije bilo jasno odakle mu taj broj a i cemu vagati vlazno sa granjem, da nas fascinira mozda :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

prime123

Banned
Banovan
15.09.2018
1
14
3
37
Zato sto je svaki podatak BITAN i on mora biti zabiljezen, dugo godina treba zapisivanja i mjerenja svega da bi dosao do 1g+/w iz osobnog iskustva, naravno :)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Purepleasure4life

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma, mogao bi neki tutorijal da napravis posto ovde niko do sada nije uspeo tako nesto, doduse na manjem broju biljaka :D posto si ti taj g/w prevazisao, jasno je da mnogo godina meris, pises, belezis i proizvodis vise kila vutre na godisnjem nivou. i to je sve za tvoje licne potrebe. mora da opasno duvas a ulje koristis i kad bacis kobasice u teflon :D
 

prime123

Banned
Banovan
15.09.2018
1
14
3
37
Ja sam samo htio napisati da sam sretan sto sam se izvukao super nasuprot tome sto su pocele"hermiti". Ja sam davao odgovore sto ste me pitali, a ti se cijelo vrijeme pravis pametan a glup si ko tocak. Jos mi se cini da si i ljubomoran jer nisi napisao da je dobro ili da valja ili da nevalja ili bilo sta nego se svadas samnom ko neka curica kolko sam dobio kolko nisam jer ti nemozes dobit tolko A HTIO BI. Jos pises gluposti tu neke po forumu ko da me zajebavas? budi ozbiljan ako si vec moderator molim te a ne prodavat glupe "sale". Pomozi ljudima ne zajebavaj ih. pozz