MOLIM POMOC! RAZBIJENA CFL SIJALICA U STANU

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
molim vas za hitan savet sta da radim. malopre mi je ispala iz ruke cfl sijalica od 23w i razbila se. ja znam da one sadrze zivu i da su otrovne, ja sam pokupio svo staklo i krpom vlaznom prebrisao prasinu, nisam dirao rukama nista i ostavio sirom prozore da luftiram. sta jos da preuzmem imamo malu bebu plasim se puno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: degiz

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
to i radim molim vas ako znate jos nesto kako da sto bolje ocistim pod recite, meni sej... za mene ima zvacem cflke ko grisine, ali mnogo se plasim da ne naude mojoj bebi. nece ga majci vise biti tih otrovnih gluposti u mojoj kuci.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
zatvori sobu i moli se bogu
Ajde se suzdrzi ovakvih komentara. Covjek se prestrasio a ti kuris jos vise bez razloga.

@suvobor
nije ziva toliko opasna kolko se prica. U toplomjeru ima cca 100x vise zive nego u cfl zarulji....a toplomjeri su se razbijali desetljecima hehhe.
Proluftaj na 15min i operi pod
...i opusti se. uz filmić

 
Poslednja izmena:

suvobor

Banned
Banovan
29.06.2016
90
26
18
41
hvala ti brate Japaneze na razumevanju i na savetu. nije brate moj svejedno, zar da maleni covek od 3 meseca udise otrove. ako da Bog da izguram ovaj outdoor kako valja na zimu picim ja pod hps. ovo malo drzim pod cflkama par dana pa cim se vreme prolepsa odose out
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Shamman203

Aktivan Član
22.01.2016
102
283
63
37
[QUOTE = "Suvobor, post: 472.314, member: 54089"] to i radim molim vas ako znate jos nesto kako da sto bolje očistim pod recite, meni sej ... za mene ima zvacem cflke ko grisini, ali mnogo se plasim da ne naude mojoj bebi. nece ga majci vise biti tih otrovnih gluposti u mojoj kući. [/ QUOTE]

Izbornik je bio davno prije toplomjer pao i živa ispala. Ugl živa je opasna ako ju progutaš ovako u zraku je otrovna samo živa koja se kuha, te na taj način nastaju otrovna isparavanja.
 
Poslednja izmena od urednika: