Molim pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
he, he, he, da jos malo hajpuje:

pipica me libo za 5 glavi kn ili koliko vec ce mi ispast struja za turbinu i hps kad cu sa jednim growom biti mirna 2-3 mjeseca
150 kn mjesecno za svaki dan pusenja , nije dabe ali nije ni daleko kad pogledam koliko sad dajem mjesecno 1000+ kn i jos ne uspijem izgurat cijeli mjesec
doslovce borba od place do place samo da se opustim i relaxsiram tijelo i um a ovako 150 kn mjesecno i sa tim da mislim da sam debelo pretjerala sa cifrom

Hebite seeeee sviiiiii (u pozitivnom smislu ofkors)
Tako sam sad nabrijana da cu odmah iz seedlinga u flower fazu bez vege hahahahah :watch:

a dok stigne berba 3+ meseci?
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Gle nije to sve tak jednostavno samo sklepati tako kako ti mislis,, fali ti malo tehnickog znanja a da si citala teme manje vise sve bi saznala pa bi ovdje pitala direktno pitanje oko odredene problematike a ne ovako zbrda zdola o svemu i svacemu. @GPW Razlika je ta sto taj vent ima protok zraka tolki i tolki ali ne moze stvoriti dovoljno jak podtlak da bi provukao zrak kroz filter. Sve to pise!
 

GPW

01.05.2017
95
40
18
43
he, he, he, da jos malo hajpuje:



a dok stigne berba 3+ meseci?


svaki dan gledam kako raste i krizam dane na kalendaru, nekako mi se cini da ce mi motivacija biti jaca, pa nije marihuana horse da se nemoze bez toga. (zvakat cu gare i tu i tamo koji helex ili neko slicno farmaceutsko govno kad me bas pare nervoza)ako sam mogla 16 dina zivjet bez da uopce znam da na svijetu postoji nesto tako lijepo onda valjda mogu i 100 dana bez ( a uvijek ce se nac neko ko ce uletjet za pljugu-2) p.s. ovo naravno nisu moje dine nego u tim godinama sam pocela
+++ Jebeni tolarance break
a itako samo mislila kraj jedne fotoperiodne ubacit 60 day wonder-a ili nesto very fast auto a foto kao zaliha do sljedeceg growa :D
 
Poslednja izmena:

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
jesi mislio ili mislila moras se odlucit jbg...hahahahah tocno sam znao..aaaaa:lol:
pecanje totalno aaaaaa

edit: đabe ti edit aaaaa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deda

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
@VenloNL :respect: uljepsao mi dan videom.. bas mi je san imat tako puno malih teglica sa svim razlitim vrstama,jest da se cini kao dosta zafrkancije ali bas me privlaci to.. ma auto sistem od +10 teglica od 1 litre i milina :D

@GPW slikaj sisu za dokaz ( salim se ahahah) nadam se da oz nije upravu nego si se samo zabunila.. ili zabunio? :fuck: :mad:
 
Poslednja izmena:

GPW

01.05.2017
95
40
18
43
Gle nije to sve tak jednostavno samo sklepati tako kako ti mislis,, fali ti malo tehnickog znanja a da si citala teme manje vise sve bi saznala pa bi ovdje pitala direktno pitanje oko odredene problematike a ne ovako zbrda zdola o svemu i svacemu. @GPW Razlika je ta sto taj vent ima protok zraka tolki i tolki ali ne moze stvoriti dovoljno jak podtlak da bi provukao zrak kroz filter. Sve to pise!

u mom slucaju se slazem definitivno da sa ovakvim budetom nije lako sklepat i kvalitetu i buku i ovo i ono...
ali da raspolazem dns sa npr 2000e nebo bi mi bilo granica.
Brijem sutra tour de banke i zahtjeve za sve moguce kreditne kartice (diners,amex,visa, maestro)
Neko se mora smilovat jer ipak sam vec duze u radnom odnosu.
A kad misija bude completed bit ce veselo ;)

Pratite me puna sam ambicija bit ce jebeno vidjet moj rezultat.
Ne kazem odmah ali za nekih 2 dine brijem da na forumu imam pun k lajkova hahahah naravno da mi to nije prioritet ali to je za mene ko da osvojim high times cannabis cup
Ovaj projekat zelim vise nego besmrtnost :p

:wave: svim dobrim ljdudima na forumu

jesi mislio ili mislila moras se odlucit jbg...hahahahah tocno sam znao..aaaaa:lol:
pecanje totalno aaaaaa

edit: đabe ti edit aaaaa

@Corleonev
a brij sta oces pisem u 1 licu jednine nekad od euforije...
kad mi vidis noktice nalakirane sa budovima nadam se isprici ;)

mi zene uvijek podcjenjenje :upiii:

@GPW slikaj sisu za dokaz ( salim se ahahah) nadam se da oz nije upravu nego si se samo zabunila.. ili zabunio? :fuck: :mad:[/QUOTE]

hahahah vidim tema je skupila dosta fanova
ajde bar sam malo doprinjela forumu ;P

@VenloNL :respect: uljepsao mi dan videom.. bas mi je san imat tako puno malih teglica sa svim razlitim vrstama,jest da se cini kao dosta zafrkancije ali bas me privlaci to.. ma auto sistem od +10 teglica od 1 litre i milina :D

nezz i nije me briga odakle si @VenloNL ali u mojoj drzavi koliko sam proucila zakon cupas se sa uvjetnom za 4 komada... opet ja - high times grow kolumna : bigger roots for bigger fruits.
a bas ne vjerujem da se u tim ( nemoj se sad uvrijedit ) dukatino jogurticama root mass razvija kako bi u npr 18 l
ponavljam totalna sam pocetnica mozda grijesim a ispadam kao da solim pamet veoma cijenjenom clanu ovdje...sigurno postoji razlog zasto ti to tako radis. ( jedino sto mi pada na pamet je da u jednom growu zelis isprobat high od preko 5 ili koliko ih vec imas strainova

iako cvijetovi izgledaju jako lijepo jos kad bi napisao u kojem si tjednu
ovo tvoje ni najbolje odvjetnik ne cupa iz cuze

mozda grijesim samo osobno misljnjenje
 
Poslednja izmena:

oz

Vutra Veteran
Poznanik Foruma
06.03.2008
1.401
7.652
258
Ushuaia, Patagonia
ok ajmo pustit starce u 3 pm....

pipica me libo za 5 glavi kn ili koliko vec ce mi ispast struja za turbinu i hps

Bolje ovako,mamica kuha pere skuplja caparice po kuci, uleti tu i tamo sa kojom kintom :)

hahaha...bas bi volio upoznat curu koja ima vaki vokabular...hahaha..
aj brate zasto lazes..pecanje totalno..kao zensko sam i dobit cu info na pladnju..ma jeli..ne ide to tako..
mislila-rod-ženski..o cemu ti..
kad te stari probije i prebije jao tebi..hahahaha
peace&out iz ove teme..
aj vozdra frajeru!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: deda and GPW

GPW

01.05.2017
95
40
18
43
ti mora da si neka vidjelica. :p
satro spika je u meni sa tim se rodis ili ne.
musko ili zensko ko da je bitno.
bitno da smo se zabavili, bar ja jesam i dosta dobila info
a ja naucio/naucila

a mozda sam i tranny pa mi se je kaos u vugli o_O :crazyd: :zvezda:: uglavnom :respect:
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Gledam Prvo Womans ....GPW uzivaj i plivaj imas sad si podkovan mozes slobodno da postavis te automate i nek bude zeleno i tvrdo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GPW
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.