Molim pomoc!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.02.2012
6
0
0
31
Evo ovako...nabavio sam 15 sjemena od ''Dobre vutre'' i zacudo nakon 6 dana sva su proklijala...I mene zanima kako se stavi klica? Logicki bi bilo prema gore al gledao sam unutrasnje uzgajanje i vanjsko uzgajanje negdje pise gore a negdje dole i mene zanima kako sjeme naraste tj sta na kraju postane lisce i stabljika a sta korjen?Jeli onaj dio sjemena okruglasti izade van i rasiri se a klica ostane dole...Molim da mi ne stavljate linkove i clanke nego kratak odgovor...Hvala!
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
onaj repic mali ti je korjen.on ide prema dolje.onaj dip koji je jos u ljuski...iz njega krece razvijenje biljke.tako da korjen iliti repic ide u zemlju.ako si novi u tome slobodno polozi sjemenku samo na zemlju.pokrij s nekom vrecicom da ne gubi vlagu dok ne "primi"korjen.korjen ce rast put zemlje zbog sile teze kako ga god stavis.
 
03.06.2011
4
0
1
29
Najbolje ti je da uzmes neko tanko drvo,neki ˝klipic˝,i umocis ga u vodu....na kraju tog drveta ostane kap vode i sa tom kapi dodirnes sjemenku..ona ostane na drvetu i klica se automatski okrece prema dole :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ma daj... stavi kako staviš, sama će ona nać put...
oko ovoga je nepotrebno komplicirati.. staviš, proklija, izađe,... raste..

pozdrav!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.