Molim vas pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.03.2015
29
2
3
30
Molim vas pomoc biljka mi se obisi kad ugasim svitlo i listovi su malo zuckaatije boje, a i pari mi mallo mala ima 11 dana da sam je stavio u kocku. Najveci problem ove price je sta neznam koliki mi je ph jer u zupaniji nigdje nema tekucine za kalibriranje ph mjeraca,a njega sam kupio, ventilator i mjerac temperature cu kupit kroz dan dva. Moje pitanje ke jel iko moze prepoznat problem ili jeli zna kako joj popravit stanje?
image.jpg
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    255 KB · Pregleda: 11
Poslednja izmena od urednika:

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Hydro bez tocnog ph bojim se da je osudjen na propast i trebao bi malo vise informacija dati o sistemu i gnojivu koje koristis da bi ti mogli pomoci
 
20.03.2015
29
2
3
30
a znam to, al sta kad u sugavom gradu jedva sam nasa ph metar, EC metar ka da ne postoji... Svitlo je Sylvania HPs 400 i gnojivo mi je guanokalong(šišmiša govno) u vodu sam ulia jos nesto sta se uliva u vodu za akvarije sta balansira PH.... Biljka je Big bang auto. Mario ako sam ista izostavia samo reci
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Koji sistem hydra koristis? To sto si uzeo za akvaristiku je vjerovatno prah ili tekucina za podizanje KH ali to i drasticno podize EC i na kraju nema nikakvu funkciju u hydru...neznam zasto si krenuo sa hydrom a nemas osnove...moj savjet ti je da nabavis kvalitetnu zemlju i to prebacis u zemlju mozda se izvuce jer ovako je osudjena na propast
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
20.03.2015
29
2
3
30
DWC je sistem.... a izgleda da cu ic tom opcijom nema mi druge,a nebi tia da propadne... A krenia sam u nadi bit ce sve to za kaput bit ce bit ce i na kraju nista.... Hvala ti javit cu se nakon presadivanja da javim kako ide
 
20.03.2015
29
2
3
30
Prisadia sam ju sinoc stanje se nije niti pogorsalo, niti poboljsalo vec par dana je na svitlu ocu li joj ga ugasit ili da otsavim zadnji put kad san ga ugasia skroz se obisila, i koliko vode da joj dajen posto je bila na hydru
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    167,3 KB · Pregleda: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    163,1 KB · Pregleda: 19
  • image.jpg
    image.jpg
    275,6 KB · Pregleda: 21
20.02.2015
12
0
1
43
Prziiii se srce mojeee od gnojivaa tvojegg drugi nam srecu krojeee tuzni smo obojee ; )

Koja je zemlja ? velika je sansa da je i zemlja kriva, visok EC ili losi balans elemenata nece joj biti nista bolje.... Njoj sad treba minimalno zagnojena zemlja, gledaj dosta si ju spalio. Nadam se da ces to vratit na svoje. zali ju sa 2-3 dl normalno osim ako ne zelis isprat zemlju onda bar 10 - 15 L da sve iscuri.