Molim vas pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.05.2017
8
9
3
32
Dobar dan,
vjeojatno je negdje slicna tema bila ali paranoja me hvata pa nemojte zamjeriti.
Uglavnom saznao sam da mi je obavezni lijecnicki pregled za na brod u cetvrtak(25.05.2017.).
Prestao sam pusit ima vec ravno 13 dana. Danas sam nabavio medicinski ugljen(Carbomed) i poceo ga piti 2 puta dnevno po 3 tablete,znaci 6 tableta dnevno uz mnogo vode.
Zanima me da li cu biti cist na lijecnickom(mokraca i krv) jer mi karijera ovisi o tome s obzirom da to ide preko pomorske firme. Jos jednom se ispricavam ako ponavljam temu ali svaki ozbiljan odgovor i savjet bi mi dobro dosao jer ce me moji ubit, a ne zelim si propustit priliku.
Hvala vam puno :)
 
23.05.2017
8
9
3
32
Hvala vam... Ako imate jos kakav savjet slobodno recite :) i da, cuo sam da znojenje dosta pomaze pa ako znate nesto o tome dobro bi mi doslo :)
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
Pitanje je da li testiraju i na droge ili je to samo klasicni sistematski.
...puno tekucine i znojenja a carbomed cuvaj kad ces pojest nesto lose, ne koristi to u slucaju urina i krvi.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Uvali tudu pisaku,pij vode puno u slucaju da ti moras bas pisati.Ali pomorci kao i moj brat redovito podvaljuju pisaku od mame,tate..cure,rodaka..ma nemas beda.I da,kupi test u ljekarni,probaj se kuci popisati..pa ako je ok boli te uvo.
A taj ugljen...baci u pm;)
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Postoje situacije kada su ti testeri starije proizvodnje pa pokazu krivo tj.pokazu ili ne pokazu tu drugu crticu.Tada imas pravo ako si siguran traziti da ti se uzorak koji si dao na testiranje posalje na dodatno vjestacenje i tada ce se vidjeti tocno.Naime da bi bio pozitivan treba u mokraci biti vise od 300 nanogrma necega da bi bilo relevantno.Ako je manje od toga,a test je pokazao da si kriv onda labos to osporava.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Inače, ugljen se ne pije tako, ne gutaš tablete cijele jer je besmisleno i potencijalno opasno jer se zbog premalo tekućine može zalijepiti za crijeva. Tableta se smrvi i napravi se disperzija (razmutiš u čašu vode), jer se tako povećava efektivna površina ugljena za nekoliko tisuća/milijuna puta.

Čitajte upute, ljudi, s razlogom se nalaze u kutiji sa tabletama...
 
23.05.2017
8
9
3
32
Hvala vam... Ako ima jos netko kakav savjet super onda... Ja vam javin kako prodje premda cu probat odgodit to da jos koji dan dobijem na vremenu :)

Inače, ugljen se ne pije tako, ne gutaš tablete cijele jer je besmisleno i potencijalno opasno jer se zbog premalo tekućine može zalijepiti za crijeva. Tableta se smrvi i napravi se disperzija (razmutiš u čašu vode), jer se tako povećava efektivna površina ugljena za nekoliko tisuća/milijuna puta.

Čitajte upute, ljudi, s razlogom se nalaze u kutiji sa tabletama...
Mrvim ih ja mrvim :D
 
Poslednja izmena od urednika:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Ok, jer iz gore napisanog sam zaključio da ih cijele gutaš. :)
THC se taloži u masnom tkivu, znači da bi ga na brzaka izbacio prepolovi kalorijski unos na ta 2 dana i intenzivno vježbaj da se znojiš, ne aerobno nego vježbe snage jer intenzivno vježbanje kratkoročno ubrzava metabolizam što će značiti da se masno tkivo troši i THC izbacuje. Pij puno mlake vode, znoji se i to je to.
Ako je prošlo 2 tjedna mislim da nemaš frke.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak