Molim Vas za savet!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma imas extra biljku,kakvo crno bacanje...
Batali rernu i ta sranja...Jos malo ti je ostalo do kraja...Kad je osusis na pravilan nacin i ucinis sve kako treba javi da li radi... srecno :)
 
17.09.2007
22
0
0
44
Ma nemam pojma koja je vrsta u pitanju.
Seme sam uzeo iz neke marihuane što sam pušio,ništa naročito.Imao sam par stvarčica u kući (prigušnicu za hps i upaljač i ventilatore) pa hajde rekoh da probam da odgajim biljčicu.Kupim hps 400w sklepam nešto boxa i posadim i to je to.Prvi put to radim i ne pada mi na pamet da to ikada više pokušam jer imam mnogo prečih stvari a kada mi se duva kupiću kod dilera i to je to.Samo mi je krivo što mi ova biljčica nema nikakvu potenciju da je bar iskoristim kako valja.
Bilo bi dobro kada bih mogao da joj pojačam potenciju ali nešto nisam siguran da to može!?!?
Isprskao bih i nekom hemijom samo da puca ali nemam pojma sa čim.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
gringras79 ostavi se corava posla.. pricekaj dok biljka ne odradi svoje do KRAJA, a onda je uberi, fino posusi NAJMANJE 2 tjedna na PRIRODAN nacin i onda ces vidjet jel ima rad ili ne. Kakvo mrtvo susenje u rerni?? Pa s koje si ti planete? Jesi svjestan da THC isparava na visokim temperaturama?

A za ovo spominjanje prskanja i kemije, te trazenje informacija o istima bi ti naradjije sasio ban, al posto sam novi medju moderatorima prepustam iskusnijima da te sankcioniraju ako ce do toga doci uopce.

peace
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
gRINGAS kakva hemija,kakvo prskanje,kakvi bakraci...trcis ko magare pred rudu...
Slonce,nov si,oke,ali duznost je duznost...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
nije teško ban expres

ali bi bilo lijepo da nam objasni kakav mentalni sklop treba da od prirode napraviš hemiju
i čemu to gajenje prirode kad imaš apoteku:dunce:
 
17.09.2007
22
0
0
44
Naravno da ću je ostaviti da odradi svoje i ne zanima me nikakva hemija. Samo sam htio privući malo pažnje kako bih dobio odgovor na postavljeno pitanje da li se može pojačati potencija biljke.
elephatOr,hvala na savetu da je pustim da odradi svoje.
Produžio si mi nadu da će od nje nešto biti.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
privukao si negativnu pažnju
i nema ti smisla priča
ne znam ko će da ti pomogne poslije ovakvog ispada
i ko bi travu za sebe prskao hemijom ???
tako da si se namirisao komercijalom

svako je barem jednom naletio ne travu prskanu kojekakvim glupostima
i niko ne voli takav profil ljudi