Molim za objasnjenje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
19.02.2012
6
0
0
31
Evo ljudi imam par pitanja:
1) Jel se moze biljka stavit na outdoor vegetaciju jedno 2 mjeseca dok naraste, pa prebacit u indoor na cvjetanje...Moja je do sad 2 mjeseca rasla...
2)Muska i zenska biljka u kojem se razdoblju moze odredit, jer negdje vidim kao odma za mjesec dana da se moze vidit a maloprije trazim i nasao sam da se tek u fazi cvjetanja moze ocekivat da pokazu spol o_O Gleda sam slike muske i zenske biljke al jednostavno umjesto "jaja" ja mislim da je to nova grana il nesta :D
3) 2 Biljke su mi napale neke stetocine koje su malo lista pojele...Nisu bile na biljci al moze li neko rec kako da zastitim biljku?
Unaprjed hvala...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
1) sve se moze kad se hoce... al ne vidim logiku, napolju je jos hladno, sad se obicno radi obrnuto, a ako imas uslova za indoor onda zavrsi u indooru
2) kad procveta znaces na cemu si, ranije moz da znas samo ako je fem. seme ;)
3) pa koristi neku zastitu, al da nije kondom, npr. neki herbicid, insekticid...
 
19.02.2012
6
0
0
31
E hvala :D sad cemo nesta smislit jer glupo odrzavat njih 17 od kojih amo rec 8 zenskih :D Ovako se onda samo usredotocis na tih 8 i dovidenja :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa jel jesu zenske ili nisu, kako to "amo rec 8 zenskih", jel to u boxu drzis 2 meseca, ako je rasveta stavljena na 12/12 mora se pokazati pol, prelistaj malo forum oko toga
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
selekciju ces raditi kad krenu cvijetati i pokazu spol ..do onda bilo ih 200 ili 1 tretiras ih sve isto ;)
 
19.02.2012
6
0
0
31
Ma prolista san ja dosta forum ozb al jbt pise negdje klica prema gore negdje prema dole, nema smisla...
Ne, biljku san drza van cijelo vrijeme od amo rec 15.02.
Ljudi nekad stvarno zbunite...negdje pise jedno negdje drugo onda pitan lipo i nesmin se logirat od straha...Notifikacije->Infraction
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Hm...ne znam, nemaju svi takve "strahove"..da nije do tebe ipak!?
Klicu kako god okreneš, ona će sama OTIĆI PREMA DOLE JER JE TO KORJEN! Logiko moja :eek:hno:
...ebeš mi sve, onaj ko je napisao da klica ide gore i sve vas buni je zaslužio šamar nogom!
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
odakle nam ti stizes kada je dva meseca biljka bila vani i uneo si je oko 15.02. :icon_question:
edit: a, ona je bila vani od 15.02. hmm, pa opet, gde, kako... kako sad izgleda...
 
19.02.2012
6
0
0
31
Cekaj jeli vi znate citat lol??? ne zelim se vrijedat ali brate mili ka da ste pali s marsa...Di sam ja to napisao da sam ja nju unjeo?ja sam napisa da mi biljka raste 2 mjeseca i zanimalo me jeli ja nju mogu prebaciti u indoor da cvjeta ako mi se neda cekati...i zanimalo me kada bi najidealnije bilo da je mogu prebacit na 12/12...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako pogledas videces da sam editovao post kada sam polovio sta si hteo napisati (jos juce u 22), moz je stavljati na 12/12 kada hoces, zavisi u kakvom je stanju, zato sam pitao gde si ako je ona od sredine 2 meseca napolju, neko tek sada krece sa outdoorom, neko jos ceka, ne znam da je neko sadio u februaru napolju, ako vec imas uslova za indoor, kog si je vraga sadio napolju uopste... okaci fotku
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Zanima mene jesi ti s marsa pao!? Vidiš, tako se lijepo sporazumijemo s ljudima koji nisu lijeni čitati i učiti, a s đabalebarošima, koji bi sve na tacni nam baš i ne ide komunikacija. Možda si prolistao forum, al nije forum slikovnica znaš, ima tu i teksta. A bome, nisam te nikako skužio, a znam čitat, pa mislim da je ipak do tebe, a ne do nas ostalih taj problem u komunikaciji.
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
staje ovo zanimljivo samo neznam sto zlocko ne pokaze zube pa da sredi nabrzinu i citam 2 puta i nemogu da shvatim sta oce da kaze hardstile mozda je on zbunjen :) pa iskreno da kazem nema sto nema na forumu treba traziti :)
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
jedan od mojih prvih postova na forumu je bio kada sam se interesirao za materijal(najlon)koji nepropusta svjetlost jer sam imao planove za potkrovlje(nadobudno) i naravno zaradio infraction...i drago mi je da jesam jer sam nakon toga ozbiljnije trazio svaku sitnicu koju me interesirala pa cak i nekad neuspjesno,al eto nije mi dosad palo napamet otvarat temu...ugl.pitanje koje zelim pitat je zasto se uopce ovakve nepotrebne teme stavljaju u graveyard?zasto se jednostavno ne obrisu?ispricavam se na spamu al eto zanima me
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Pa eto...zato da ih nitko ne pročita :) Vjerovao ili ne, ovdje se može isto puno toga naučiti :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.