Molim za ocjenu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.03.2015
4
1
3
Pošto je ovo moja prva biljka, molim nekog iskusnog da mi da mišljenje o stanju moje biljke. Stara je tri mjeseca i visoka 100 cm, sorte White Widow x Big Bud. Uzgajam je pored otvorenog prozora u stanu, zemlja kupljena u polj. apoteci i po preporuci sa jednog od foruma pomiješana sa pijeskom i stiroporom, jednom sedmično je zalivam sa rastvorenom tečnom prihranom i čistom vodom svakodnevno u manjim količinama. Hvala svima koji nađu vremena da me posavjetuju 2015-07-28 07.08.36.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tuzni

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Gle, da je dovoljno svijetla tvoja biljka bi toliko narasla za 40 dana a ne za 100. Stabljika bi bila 3 puta deblja.
Ali kad uvjeti ne dozvoljavaju šta je tu je, pokušaj izvuči najviše:)
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Izgleda savrseno zdravo.

Kad krene cvijetat, imat ce na kraju preko 160-180cm a mozda i 2m ukoliko bude imala dovoljno Sunca naravno zato ti preporucujem toping odmah sada i opet za tjedan dana toping jos jedan.

Ali samo da znas, veca kolicina Sunca ce ti trebat kad krene cvijetat, ovo je sasvim dovoljno za vegetativno stanje al trebat ce joj vise energije kada pocne pumpat cvijetove. Prvo ces primjetit, kad krene cvijetat, da listovi se uviru prema gore, strse prema gore pokusavajuci cim prije doc do nekog svijetla a svijetla nece bit.

Inace, perfektno, samo tako nastavi pa cemo vidjet. Ne zaboravi nam poslat sliku kad bude pred skidanje. ;)


Plus:
Ako si u prilici, nabavi HPS 125w ili 250w pa napravi ScroG ovako:
x
Ih5vat4.jpg


Da ju LSTiras malo ti je kasno, nikada ne bi dobio pravi green canopy al moze se na ustrb doljnih vrhova sto ce bit.
 
Poslednja izmena od urednika:

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Ajme meni Vjeverice što si ga sada i ti nadrobio :upiii:
Svijetla joj fali i to smo već zaključili i to punooo.
Moj ti je savjet da izguraš to kako tako a za sljedeći put se malo bolje pripremiš,a imati ćeš i jedno iskustvo više :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mumer and Stipe

Rope73

Form
Poznanik Foruma
02.06.2015
591
4.662
163
50
Asterixe :). Ja bih je savio do vrha saksije.Tanka je jos i ne bi trebalo da joj ista bude.
Prije toga oko saksije stavio npr zicu,konopac..bilo sta za sta mozes da podvezujes granu.
Dio grane koji padne prvi na saksiju privezes za taj konopac oko saksije i pazis da su ti node slobodne(one zute male izmedju velikih listova).
I tako je svu "provozas" oko saksije,naravno,lagano i lagani vez da je samo drzi tako.
Takva ti vec moze na malo otvorenije mjesto jer lici na vinovu lozu iliti sta drugo a ne na ganju.
Sacekaj 7 dana i topiraj vrhove.
Tako sam ja slicno uradio,bez iskusnih forumasa ne bih znao,i sad zasad mi extra ide :)
Pozzz...

P.S. Cista voda,moras paziti na ph vode.imas temu "ph metar bez ph metra" pa procitaj kako se to radi ... ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Obeliks

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
moras paziti na ph vode
na onoj gore fotki se ne vide nikakvi problemi sa ph, bolje da ne cacka mecku ako ne treba, al ima smisla da procita temu koju sugerises. e sad, ako ta biljana procveta ne znam kako ce na tim granama nositi cvet. ili prebaci u out ili obezbedi adekvatnu rasvetu i improvizuj neki box
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Obeliks and Rope73
10.03.2015
4
1
3
Počeo sa da pravim box, možda je za ovu biljku malo kasno :grrr: ali da ubuduće ne bude grešaka. Svaki početak je težak. Šaljem fotke box-a kad ih napravim :wave: