molim za pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.06.2013
17
2
0
sjemenka je proklijala u tri dana 4(cm).. stavio sam ju u posudu i nakom 5 dana je izrasla priblizno 10cm.. sada je trenutno na suncu a preko noci na sobnoj temperaturi.. morao sam je privezati uz stapic jer mi se cini da je krhka da bi se savinula.. vode ima dovoljno ne previse. ima dva lista na vrhu okrugla i dva spicasta recite mi da li imam razloga za brigu..a kakda sam otvorio maramicu oko sjemenke su bile crvene flekice kao kapljice krvi zna li tko sta je to?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Dobro je to i nemoraš je unositi noću van osim ako ne živiš na sibiru. Crvene točkice, nemam pojma, možda ti je sjemba bila živa pa iskrvarila :) Ubuduće kad klijaš tako sjemenke nikad ne čekaj toliku klicu nego čim vidiš da izbija klica iz nje odma u zemlju.
I kak to nick ti je ženski a pišeš u muškom rodu :signs053:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marina55
09.06.2013
17
2
0
Iz Hrvatkse sam... Marina je ime moje biljke i tak sam stavio nick.. Ne mogu vjerovati da tako jako napreduje,najvise nocu..znaci nema razloga za brigu?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Ma nemaš brige, samo je ostavi vani jer je seljakanjem dodatno mučiš a nema potrebe kad noćne temperature nejdu ispod 10 stupnjeva i dolazi toplije vrijeme. Bilo bi dobro kad bi poslikao biljčicu da vidimo tu mršavicu.
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Izduzila se jer nema dovoljno svetla... nije ti previse pametno to sto si posadio u flasu tesko ces presaditi.. ali dobro... napuni tu posudu zemljom do vrha i drzi je na sto vise sunca, a tokom noci u potpunom mraku. Predpostavljam da oces napolje da je posadis... Jesi spremio sajt gde ces da je presadis? Kad budes presadio zatrpaj stabljiku skoro do prvih listova da se ne slomi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marina55

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Sajt je mjesto na kojem ceš uzgajati biljku (ako je uzgoj vani-outdoor)...biljka mnogo preizduženo zbog neoptimalnih uvijeta za rast cannabisa...ili si nađi sajt...ili zaboravi da ceš dobit dim od ove biljke...
 
09.06.2013
17
2
0
rasti ce na polju sam se jos boim staviti je vanka jer bi ju sigurno nesto pojelo...ili ostetilo..nista staviti cu zemlje jos u posudu i drzati je na suncu danju a navecer u mraku zar ne?
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Ne...iznesi je na to polje,na kojem češ iskopat rupetinu 20 litara i ispuniti istu sa Teramagma ili Composana zemljom..zatim ovu biljćicu zakopat u tu zemlju skroz do prvih listova kao što ti je gore rečeno.
Nabaviš Neo petriod i pospeš ga u krug okolo biljćice.i naokolo po sajtu...i udri brigu na veselje....
Nebi bilo loše i da pokušaš naučiti na forumu kako se growa cannabis.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
09.06.2013
17
2
0
napravio sam na 4 kolca mrezicu obio na kolce i tako da kad stavim biljku u zemlju oko nje stavim to dok se ne razjaca i nemoze joj nitko nista a prostora ima dovoljno...
 

loop

veteran spliffer
10.08.2012
773
527
0
44
znaš kako,veći problem imaš što se to čudo sad vidi nadaleko,i izaziva interesovanje...al' ajd' ok,valjda znaš šta radiš...