Molimo PomoĆ Ovako NemoŽe Dalje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Zbog 12,6 grama marihuane, količine dovoljne za deset jointa, za što mu je prijateljica dala 150 kuna, 29-godišnji Osječanin Krunoslav Keser ići će dvije godine u zatvor! Trebao je dobiti tri godine, ali je sud uzeo u obzir sve moguće olakotne okolnosti, no kaznu nije mogao dodatno smanjiti, piše Jutarnji list.

Keser je jedna od prvih "žrtava" izmjena Kaznenog zakona. U listopadu 2006. godine vladajuća je većina pod parolom borbe protiv dilera odredila da se za svaku prodaju ili proizvodnju droge ide u zatvor najmanje tri godine. Struka i javnost bezuspješno su upozoravali da takav zakon nije dobar jer će drakonski kažnjavati i bagatelne slučajeve te da će se zbog prodaje jointa uništavati mladi životi.

Vlast se oglušila, a Keserov slučaj je ono na što su stručnjaci tada upozoravali i čega se pribojavala javnost. Za šaku trave i 150 kuna Keser će ležati u zatvoru dvije godine, a, recimo, osječki tajkun Antun Novalić, koji je na istome sudu osuđen mjesec dana kasnije, 2. srpnja 2007., za gospodarski kriminal i pronevjeru više od 50 milijuna kuna, ići u zatvor na dvije i pol godine. Na istome je sudu Dražen Pešek za ubojstvo polubrata dobio dvije i pol godine zatvora, dakle, za oduzimanje života odležat će samo šest mjeseci više nego Keser zbog deset jointa.

"Imam 29 godina, tražio sam posao, razmišljao da se oženim, da se sredim... Sad ne znam što ću. Više nemam planove za život. Jesam, pogriješio sam, ali sam bio pošten. Bolje da sam lagao, bolje bi bilo da se nisam pokajao", isprekidano je govorio Keser.

Da cijela stvar bude gora, novi se zakon 'slomio' na mladiću u čijem se životu već nanizalo tragedija. Odrastao je u ratnom Osijeku u siromašnoj obitelji. Kad je imao 16 godina, otac je pred njim izvršio samoubojstvo. Sjeo je na kauč i sačmaricom si raznio glavu. Krunoslav je naišao kada se očevo tijelo s raznesenom glavom još trzalo. Sa 17 je godina postao ovisnik o heroinu. Više se puta pokušavao odviknuti od droge, ali tada nije uspio.

"Imao sam 24 godine kad sam dosegnuo dno. Želio sam se izvući i obratio sam se zajednici Susret. Otišao sam u njihovu zajednicu kod Đakova i uspio. Ondje sam proveo dvije godine i uspio izaći kao nov. Stao na noge. Počeo sam raditi, obnovio sam stan. Nijednom više nisam uzeo heroin. Povremeno bih zapalio joint. I to zbog čega sam osuđen, imao sam za sebe", priča Krunoslav napominjući da je tek u zajednici Susret shvatio kako je njegova ovisnost i okretanje heroinu zapravo bila posljedica tragedije koju je doživio.

Sada je opet izgubljen, ne zna što će, kako će organizirati život. Boji se hoće li izdržati u zatvoru ili će ga to potpuno slomiti. Ne zna ni kad će u zatvor, treba li sada uopće tražiti posao i hoće li, kada izađe, uopće imati snage za bilo što.

Pita se je li moguće da je zbog šake trave koju je dao curi koja mu se sviđala bude tako drastično kažnjen. Još ne može shvatiti da mu sudovi ne mogu pomoći.

Suci s kojima je Jutarnji razgovarao također su zgroženi takvim kaznama, ali nemaju izbora. Iako Keser nikad prije nije bio kažnjavan zbog prodaje droge, novi zakon im ne dopušta da ga blaže kazne.

No, osim zakona i količine marihuane zbog koje je osuđen, u Keserovu slučaju još je apsurdniji sam događaj zbog kojega je osuđen. Prema činjenicama koje su utvrđene u sudskom postupku, Keser je navečer 8. prosinca prošle godine (dva mjeseca nakon stupanja na snagu novog Kaznenog zakona) bio s društvom u osječkom kafiću Bum. Opustio se i popio malo više. U jednom ga je trenutku nazvala prijateljica i pitala ima li što trave.

"Bio sam slab na nju. Sviđala mi se. Rekao sam joj da imam i objasnio da travu koju imam za sebe uzme ispod stubišta u mojoj zgradi. Nisam ni znao koliko ima. Rekao sam joj da si uzme to što pronađe", prisjeća se Keser. Ostajalo mu se još u kafiću, ali više nije imao novca, pa se s njom dogovorio da mu donese 150 kuna. Djevojka je uzela marihuanu, a onda došla do Kesera u kafić i dala mu 150 kuna da ima za još koju rundu pića.

Policija je, međutim, otkrila da djevojka ima marihuanu i kada su je ispitivali odakle joj, ona je iskreno ispričala kako joj je travu ustupio Keser. U svojoj je iskrenosti ispričala sve, pa je spomenula i 150 kuna koje mu je donijela u kafić.

Kada je policija došla do Kesera, on je također ispričao tu cijelu priču, ne shvaćajući da je upravo detalj da je uzeo 150 kuna, i to bez obzira na ranije odnose s djevojkom i njihove međusobne posudbe, ono što upotpunjava zakonski opis zbog kojega ga čekaju dvije godine iza rešetaka.

Krunoslavova majka nije željela davati izjave i fotografirati se za novine. Rekla je samo da nakon svega što joj se dogodilo u životu više nema snage ni za kakvu borbu. Smatra da se njoj i njezinu sinu sve to događa zato što nemaju novca. Ne vjeruje da će bilo koja politička opcija bilo što promijeniti i uvjerena je da se zakoni donose samo da bi kaznili slabe, a pogodovali moćnima, piše Jutarnji list.



NEVJERUJEM ETO NEVJERUJEM!Najrađe bi otišo toj curi i izbo je nožem jer je kurva to i zaslužila!U vau zapalio je joint!A KO NIJE?! KO NIJE ZAPALIO TRUBU?!Nek se nosi i svi političari i svi predcjednici i ovaj glupi grad u 3 pi*** materine i neka propadne da bog da svi krepali u glupom osijeku!
Čovjek ubije čovjeka nikom ništa..šta 2 i pol godine....frajer naravno ko ima novaca ko blata nemože mu nitko ništa...ALI NE!ČIM SE NAĐE NETKO TKO JE SLAB I TKO NEMA NOVACA ZA JEBENIG 10 TRUBI!

ALI GOVORIMO O 10 TRUBI PA TO SAM POPUŠIM U JEDNO POPODNE KAD MI SE DA!ON DOBIJE 2 GODINE ILI 3 GLUPOG ZATVORA!I TO JER GLUPA KUJA NIJE ZNALA ŠUTITI! A OSNOVNO PRAVILO I POŠTOVANJE PREMA DILERU JE AKO TE UHVATE TVOJE JE I TI PADAŠ SAM!ŠTA POVLAČI ČOVJEKA ZAJDNO U RUPU GLUPAČO AKO NEZNAŠ KAKO SAKRITI I PRENOSITI ŽIŽU NEMOJ NITI PUŠITI!
naravno curi ništa..ona je rekla svoje i nikom ništa!

Isuse kako sam bijesan,i ljut nemogu vam opisati!!!!

Još jedan slušaj da se vidi da policija kao pravi reda...NA SOBAMA KOJE NEMAJU NOVACA I KOJE MOGU KAZNITI OKO 10 TRUBI!

AKO STE TAKVE FACE GDJE STE POLICIJA BILI KAD JE NUKIĆ BIO U GRADU...KAD JE PAP HODAO ULICAMA...A ŠTA JE ONDA?!ONDA JE BILO A NEĆEMO NJEGA ON IMA NOVACA! ON JE JAČI!

MA NOSITE SE SVI U TRI PI*** MATERINE I POLICIJA I ZAKON I SUCI I ZATVOR I PREDCJEDNIK I OSIJEK I OVA GLUPA DRŽAVA I SVE!

MRZIM VAS DO GROBA!



A.C.A.B. 4EVER!






Ovako ovaj članak i spoznaja me je toliko iživcirala i razočarala te tako duboko u meni probudila bijes da nemogu samo mirno sjediti i gledati kako vlast pravi budale svima oko nas!
Zato sam..nažalost nemogu ovo sam....

Pravljenje peticije i to na trgu ili gdje već!
Ljudi iz osijeka..iz drugih gradova...bilo gdje bilo kako!
Dali ćete stvarno dopustiti da naša vlada tako pravi budale od nas?! DA RADI ŠTA GOD HOĆE SA NAMA I KAKO GOD HOĆE?!

Ljudi pričamo od 10 joint-ova marihuane 4 godine ili 3 godine.

A silovanja,pedofilija,ubojstva...isto do 4 godine MAXIMALNO!

U KOJEM MI TO SVIJETU ŽIVIMO!


Ovdje bih se dogovorio ako ste za da napravimo peticiju,da pokrenemo neštom,da se nađemo na trgu i napravimo okvirana obrazloženja da puste dečka,ili da se nešto promijeni!


BILO ŠTO!


Jer ja nemogu više sjediti mirno i gledati ovaj zakon!

Za prijavu i dogovore oko peticije molim da pomognete mi ovdje:

http://forum.net.hr/thread.jspa?threadID=462648&tstart=0
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
domba je napisao(la):
Isuse kako sam bijesan,i ljut nemogu vam opisati!!!!
Nisi jedini :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: :icon_evil:

Evo još mjesec dana, ako SDP dođe na vlast, trebali bi dekriminalizirati, poprilično im vjerujem makar nikad neznaš. Ako ne dođu na vlast onda se mislim aktivirati nekako
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Pazi ove komentare:
by Island

Odlično!

Bravo za naše pravosuđe. U ovom slučaju je presudilo baš kako treba,
i pokazalo se da ipak nije skroz zakazalo.

Isti taj diler prodavao je marihuanu, a marihuana je početnički korak za
sve početničke ovisničke korake u drogi, koja vodi u propast i smrt, i
napokon da je to naše pravosuđe i prepoznalo!
I treba te dilere tretirati kao ubojice, jer to i jesu!
Treba na neke stvari gledati zajedno sa posljedicama, a ne kao
"nevino prodavanje trave" - to je puno,puno više i ozbiljnije od
prodavanje trave - to je prodavanje uništenih snova, obitelji,
samoubojstava, upropaštenih duša, prodavanje hepatitisa C u krajnjoj fazi i SIDE.

I zato sam za strogo kažnjavanje bilo kakovog dilanja bilo kakove droge.
Tek tada će se stati na kraj tim krvnicima koji u smrt šalju našu djecu i naše
prijatelje.
guru57

Nema milosti za dilere ma kakva droga i ma kakva kolicina bila. Tolerancija je nula i tocka. samo tako se moze nadati da ce se problem droge smanjiti.
Zao mi je decka ali - nema milosti! U zatvor jer je prodao drogu. I tocka!
Isprani umovi, a takvih je puno izgleda jer je zakon donešen...
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
Weedran je napisao(la):
Pazi ove komentare:
Isprani umovi, a takvih je puno izgleda jer je zakon donešen...

ma dobro, vecina na tom forumu je ipak protiv, ovo su dva mamlaza koji ne kuze doslovce nista.

izbori su za manje od mjesec dana. vidjet cemo sto ce tad biti. mislim da ce istinski tragicna vijest biti ako ponovno izaberu HDZ, i to tragicna ne samo u smislu dekriminalizacije. a kako sad stoje stvari, prema anketama, to je vrlo vjerojatno.

IZADJITE NA IZBORE!!!!
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
po meni je ovo pozitivan događaj za tematiku vutre,
ali nažalost ne i za krunu:( stvarno mi je žao lika ali skroz mi ga je žao.dvije godine za 10g, mislim sve znate

zašto pozitivan? e pa zato što jedan od glavnijih medija prikazuje, uvjetno rečeno 'dilera' kao žrtvu.
ma da ona dva debilna komentara pokazuju kako se plitko razmišlja tako da stvarno neznam što bi reko

i dobro je što je jutarnji malo dao bibera policiji mislim ispričali su kako izgleda taj diler koje hvata policija sram ih bilo
ACAB
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
eh da bilo bi dobro napravit plakate sa siluetom okrivljenika a ispod njega pločica gdje piše njegova krivnja i kazna
ali sve smo mi to već pretresli jel tako
eto sad prilika da se nešto i pokrene
mislim ko ima volje nek izvoli
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Eeee vidis brate te picke i shmekeri poput te cure su najgori u svemu ovome. Taj lik jos bio dobar izlazio joj u susret gotivio je a rospija propjevala samo da izvuce svoju bulju. Pa kad mi neko kaze dileri ovo-ono, sta ces brate kad je najbolje tako. Svakom ko ti dodje kupovat najbolje je strah utjerat u kosti pa ce razmislit dobro hoce li propjevat bas kao ta kucka da te uvali.

A.C.A.B.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
e da smo mi pravi kanabis aktivisti sad bi svi mogli zatrpati medije s nekim pismima mailovima i tako nešto slično
ali jebiga nema se para, nema se volje, ima pametnijih stvari u životu, mora se radit, i na kraju krajeva kako se boriti protiv inkvizije?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
neki ovdje se sjećaju onih bizarnih informacija o pušenju vutre u duhovne svrhe:wave:
evo lik je uspio doći do strasbura i čeka presudu sada
http://www.cannabisassembly.org/hall.html
svi smo na iglama, i grisckamo nokte..
ako neko može doć do kesera nek mu javi o ovom slučaju
nisam pravnik ali da sam na njegovom mjestu ja bih se izvlačio na čl 19 povelje o ljudskim pravima slobode i ostalo
znam da će tihojla sad reć kako su zaknoi usklađeni, ujednačenost i ostale pravosudne bulšitarije koje se uče na faxu. I ve been there znam šta pričam.
ali nemoš očekivat od inkvizicije da te pusti zbog toga što si vještičario (čitaj dilao)

primjer iz engleske nam pokazuje da je onaj lik uspio doći do strasbourga
njihova dva slučaja se razlikuju ali ja bih igrao na tu kartu, i ako ništa drugo otezao,
tko zna možda i napravio presedan.posebno ako može malo podmazat

pardon ne čeka presudu već suđenje
ma da mi sve to isti qrac
sudija te fata sudija ti sudi - kak već ide ta izreka
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
A ja se baš pito šta nema Dombe i eto ti vraga
MA ovo je katastrofa ali totalna ali jedno je sigurno pozitivno da se to fino u medijima objavilo na ovakav način
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
tuzno...nekuzim to sa ubojstvima...puno je bilo slucajeva kad se bogatasi oslobode..
uz ovakve recenice.."zasto nekome upropastiti zivot ako je slucajno pijan ubio nekoga.....nije razmisljao cisto."..
WTF..
zao mi je Kesera...i svih onih koji imaju ikakve veze sa kaznenim clancima i nasim pravosudjom...

netko je trazio sliku nekakvu?...
evo nesto slicno...

 
18.10.2007
12
1
0
35
...i jos jedan od mnogih dokaza da sistem ne funkcionira, niti ce uskoro funkcionirati... a i sta glupaca ide pricati od kud joj??? ah "divnih" li ljudi...

i sta ce sad policija sa zaplijenjenom travom?

bla bla bla, idu mi na zivce... ili sami poduvaju tu travu, ili ima jedan konkretan primjer u mome gradu, jedan roditelj dade svojoj kceri zaplijenjenu travu nek je ona proda svojim prijateljima.ma molim vas... svarno divno... niste, da se dalje ne zivciram necu vise o tome razmisljat...
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
eto, ljudi dragi pa vi samo glasajte za HDZ.. mislim, nejde to nikoga posebno ali realnost je da nikad nitko "nece glasati za hdz" a kada dodje vrijeme izbora HDZ pobijedi.

nadalje, to nisam vidio da je bilo spomenuto. U ISTIM novinama (jutarnji list) je takodjer i clanak o POLICAJCU koji je konzumirao kokain u bircu!!! A

Ali gle cuda!! Njemu vjerojatno nece biti sankcija osim packe po prstima. Usput, za covjeka kazu da je i zlostavljac svoje zene.

Dakle, ljudi moji, izgleda da mi imamo krivi pristup i pogled na zivot.

Zapaliti joks i malo se opustiti, nasmijati s ekipom, pisati pjesme ili sto vi vec radite kada se napusite je krivo!

Treba uzimat belo i zuto, tuc doma zenu i djecu, ponevjeravati milijone kuna, baviti se gospodarskim kriminalom, podmicivati sve zivo i biti djubre! ocigledno, to je smijer u kojem ova drzava treba ici. Ili pojedinci zele da ide.

Naravno da je ovo sve teski sarkazam. Umjesto da napredujemo mi (hrvati) vracamo se unazad! Danas kada sam procitao jutarnji list bilo me sram ZIVJETI u hrvatskoj, BITI hrvat i biti ziv u ovo cinicno, nepravedno vrijeme.

i na kraju, kao pravi balkanac kojim me cini moja drzava i sistem koji me okruzuje, bit cu vulgaran:

Trenutnu vlast treba stjerati ne u tri nego u tri milijona p**kih materinih!!! Ako ne na izborima onda vilama i stihacama na markovom trgu! Vile i stihace ce tamo vrlo dobro shvatiti posto ih je velika vecina ionako SELJACINA

(pritom, ne mislim da su seljaci. Biti seljak je zivjeti na selu. U tome nema nista lose, tu i ja spadam, no BITI SELJACINA je karakterna osobina koju su toliko dobro usvojili svi oni koji nam kroje zakone i zivote a ne znaju ni sami sebi zavezat petlju na cipelama.)

jos se nisam ohladio te sam poslao jutarnjem listu svoje pismo i molio ih da ga objave, ako to nece uciniti, eto ga ovdje barem da je negdje vidljivo.

"Dogodio se ozbiljan napad na zdrav razum. Uhicenje i osuda Krunoslava Kesera upravo je to.Napad na zdrav razum i bezuman cin kojeg su i suci svjesni no oganiceni zakonom, bepomocni promijeniti ili izbjeci. Vec je bilo receno kako je gospodin Keser dobio dvije godine zatvora (i to uz olakotne okolnosti! ) a s druge strane, za ubojstvo ili ponevjeru 50 mil. kuna, dobiva se kazna od 2.5 godina, odnosno 6 mjeseci manje nego da je gospodin Keser bio osudjen bez olakotnih okolnosti. Postoje tri kruga ljudi koji su citali clanak o njegovoj osudi.
Prvi krug ljudi su ljudi koji su u potpunosti svjesni problema. Drugi je krug ljudi koji su djelomicno svjesni problema i treci je krug ljudi koji nisu ili ne zele biti svjesni problema. Sto vlastitom, sto tudom krivicom. Ovaj je clanak namjenjen drugom i trecem krugu citatelja.
Velika se hajka vodi protiv droge. Medju tim drogama je i marihuana. Zalosna je istina da danas postoje ljudi koji smatraju kako se ona uzima intravenozno ili cak smrce!! Potrebno je ljude upoznati sa cinjenicama kako bi samostalno mogli zakljucivati i kako bismo sprijecili jeftino skupljanje predizbornih bodova na racun neinformiranosti. Na jednom od plakata hdz-a pise kako su oni protiv legalizacije droge. Ne pise konkretno koje droge. Trenutno, vlast ne radi diferencijaciju izmedju droga. Kokain, heroin, speed, marihuana, hasis. Sve je to isto u ocima javnosti cije neznanje ide na ruku onima koji to neznanje iskoristavaju te iz njega izvlace korist. Nuzno je one
koji ne znaju informirati i dopustiti stvaranje misljenja na temelju cinjenica a ne selektivno iznesenih poluistina kako je to slucaj. Marihuana je droga. To je uvrijezeno misljenje. Mozda i ispavno. Na stranu sve studije koje su pokazale kako je alkohol stetniji.Cigarete, o kojima ljudi javno priznaju da su ovisni i tko zna koliko vrsti lijekova o kojima ljudi jesu ovisni. Neka bude droga ako vam je tako lakse. No neka bude droga o kojoj se zna istina. Prvo i osnovno, marihuana u smislu "droge" je cvijet biljke marihuane koji se pusi pomijesan sa duhanom. Takav kakav je. Prirodan. Ne smrce se, ne konzumira se intravenozno. Predoziranje je nemoguce. Smrt uzrokovana marihuanom je nemoguca i nikada se nije dogodila. Kada se popusi marihuana, najgore sto se teoretski moze dogoditi je mucnina nakon koje sljedi povracanje. Nakon nekoliko sati sna, osoba ce biti kao i prije uzivanja. Marihuana ne izaziva agresivno ponasanje. Nikada. Cak i kod fizicki agresivnih osoba. Takodjer, osoba pod utjecajem marihuane ne dozivljava halucinacije i ne predstavlja rizik za sebe ili one koji je okruzuju. Nije bezopasna jer njeno ucestalo zlorabljenje moze utjecati na motivaciju pojedinca no i ne mora. No, daragi citatelji, najopasnija je dezinformacija. 60-80posto mladih probalo je marihuanu. To je cinjenica. Cinjenica je i da vi kao roditelj mozda niste primjetili i nije bilo nikakvih ozbiljnih posljedica po vaseg sina ili kcer. Mozda zapale vikendom ili jednom na mjesec ili jednom na godinu, onako, prikladno. No vazno pitanje je ovo: Budete li i dalje vi kao mlada osoba, roditelj, djeda ili baka i dalje dezinformirani, zakon koji ne diferencira marihuanu od drugih, tezih i opasnijih droga mogao bi unistiti vase dijete. Brata, sestru, oca ili cak majku.

Zelite li da zbog cvijeta jedne biljke koja je legalizirana u Nizozemskoj i legalizirana za uporabu u medicinske svhe u Njemackoj vase dijete ili netko vama drag zavrsi u zatvoru na dvije, tri, pet godina?? Poput nekoga tko je pocinio ubojstvo?? Ili Ukrao 50 mil. kuna? Zelite li da vase dijete koje ima odlicne ocjene u skoli ili na faksu ide u ZATVOR zbog cvijeta jedne biljke koja ne izaziva ovisnost na par godina? Mislite li i dalje da je marihuana opasna droga? Ako da, VI kao roditelj ste zaduzeni da sprijecite ili sankcionirate svoje dijete u njenom konzimiranju a ne policija i drzava. I to kaznom zatvora na nekoliko godina.

Koje god vase misljenje bilo nakon ovog dobronamjernog pisma, vjerujem da cete se sloziti da ovakav zakon ne moze i ne smije opstati. Kao ni vlast koja takav zakon donosi i aktivno provodi. Zar je Nizozemska propala nakon legalizacije marihuane? Jesu li svi ljudi u nizozemskoj narkomani? Naravno da ne. To je prepoznala i njemacka i belgija. No mi umjesto da zdravorazumski sagledamo realne cinjenice, sa povezom na ocima u mraku marsiramo na zvuk glazbenog okestra vlasti koji ni sam zasigurno nije bilo svjestan nekih cinjenica u ovom pismu. Budemo li za 50 godina jos uvijek tu gdje jesmo, ne samo u pogledu legalizacije marihuane nego opcenito, dragi citatelji, mozemo kriviti samo sebe same i nikoga drugog jer dopustamo drugima da nam kroje istine i kao slijepe ovce vode nas putevima koji njima najvise odgovaraju. Ne dozvolite sami sebi da se vama manipulira na osnovu iznosenja djelomicnih istina."
 

Ograz

Aktivan Član
02.05.2007
68
4
0
49
Apsolutno se slazem sa svim i jos:
ne glasat za adeze jer su debili i podvode se amerikanchanima koji su neprijatelji biljkici a sve zbog kapitala.
I WILL WOTE FOR COMUNIST PARTY.
 

Jose

Aktivan Član
20.09.2007
59
24
0
55
Weed Killah je napisao(la):
jos se nisam ohladio te sam poslao jutarnjem listu svoje pismo i molio ih da ga objave, ako to nece uciniti, eto ga ovdje barem da je negdje vidljivo.

e, ajd bas javi jesu objavili il ne, jako me zanima...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
kanehbosem je napisao(la):
pa kupi novine čoek hehehe
ili pogle u kafiću na kavi

Mozda nije u "ljepoj nasoj" trenutno pa nije u stanju covjek..

Potpuno se slazem sa svime recenim i na mene mozete racunati u svemu.. od peticija, prosvjeda itd.. Probajte nagovorit sta vise ljudi i prosirit vas glas na sto vise ljudi da glasaju za SDP nebi li stali na kraj ovom apsurdu od zakona. Zdrav razum mora prevladati..