Molimo PomoĆ Ovako NemoŽe Dalje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
7 je ujutro a odgovor jos nisam dobio. Mozda biti sutra, ako ne onda ni nece uopce. Tko zna, mozda je urednik/ca bas neki zadrti hadezeovac.

u neku ruku, nekako mi je drago da se sada vidjelo kakva je to nepravda. Sada po mom misljenju dolazi do kriticne mase koja ce prevagnuti ka zdravom razumu. Ovaj je dogadjaj potpuni apsurd no ujedno mislim da je mozda i pocetak normalnijem shvacanju sviju nas koji si katkad volimo zapaliti. Marihuana mora biti demistificirana u ocima ljudi koji o njoj bas ne znaju mnogo. A takvih ima jako puno. Njih ne zanimaju trivijalne stvari, ali kad se procuje da covjek zbog 12.5 g biljne materije ide dvije do tri godine u zatvor kao i neki ubojica ili ponevjeritelj, to ih zaintrigira i uzrokuje da do njih dospije vise demistificirajucijih informacija koje vode ka nekom normalnijem shvacanju stvari.

kao sto rekoh, mislim da je situacija dosegla kriticnu masu i da ce se stvari nakon ovoga morati mjenjati. ako ne, ja cu definitivno ispuniti svoj plan i odseliti se iz ove "lijepe nase" koja ukoliko ostane ovakva, nepromjenjena u svim pogledima, zasigurno ce postati nista vise od krda bezumnih lakovjernih ovaca koje se sisaju bez reda i racuna.

vidjet cemo kako ce se situacija odigrati.

iskreno se nadam da kolege u SRB i SLO i MAK i BiH nemaju ovakvih bezumnih poteza od strane svoje vlasti.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
prijatelju Weed Killah eto nemam riječi!Neka neodgovore!
Pa šta hoćemo se tu predati?Zbog neodgovorenog pisma?Dali ste stvarno spremni sada sjediti i gledati kako se ovakvo sranje provodi i mirno palizi žižu govoreći"ma to se meni neće dogoditi"!
ILI ĆEMO JEDNOM OD KAD SAM NA OVOM FORUMU PODUZETI NEŠTO?!
Ja sam premlad i neznam ništa o politici ali koliko neznam ništa o peticijama,toliko sam voljan pomoći!
Dajte jel ima netko tko me može uputiti,obratiti,tko zna kako legalno praviti peticije?Se treba obratiti nekome sa vlasti u Osijeku?

Dajte MOLIMV VAS pomozite mi!

I još nešto!

Peticija neće uspijeti...znam to....narod je preglup da skine povez sa očiju i progleda.
I nemoramo niti uspijeti!Dečko će biti u zatvoru..sve će biti sranje.

ALI *****U MATER NEKA BAREM ČUJU GLAS ONOGA ŠTA MI MISLIMO O TOME!
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
radio sam u medijima i mogu vam reći da tisak neće takvo pismo objavit,
jedino ako im neko plati,
a tko bi to mogao platit pa možda sdp ili netko iz kanabis aktivističkog lobija (kao da takav postoji hehehe)
zato jer oni guraju tu politiku
ali opet sdp ne želi politiku dekrkiminailzacije na sva zvona tako da sumnjam da će objavit
mediji bi jedino radi senzacije objavili 'hrvoja' onog homića s big brothera
samo što bi u ovoj varijanti to bio pušač marihuane koji izlazi u javnost sa likom, imenom i prezimenom a takva se budala još nije rodila,
ako si gay ne ideš u zatvor samo se obrukaš, a za vutru ideš u zatvor....

jedino što se može napraviti jest poslati kratko i kategorično pismo u stilu

' KZ.173 PROTIV SLOBODE LJUDI' ili tako nešto sa milijardu potpisa dole jedino onda bi objavili
a ispod naslova bi tekstom dali svoju interpretaciju tog naslova što je također škakljivo

mah..dok se ne pojavi netko s lovom, poznantsvom, utjecajem ili u najbolejm ali najneizglednijem sluačju kritična masa do tada če inkvizija ostati sjediti visoko na tronu
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Nemogu vjerovat.Mislio sam glupi ljudi,glupi politicari pa sto ne i glupi zakon ali nisam vjerovo da ljudi mogu biti toliko bez srca da nekoga kome je zivot i ovako tezak uniste sve........


Sto mozemo uciniti.....malo...

Mislim da za pocetak treba prosiriti vjest izvan Hrvatske,kontaktirati sve koje se može pa kad neki Njemac ili bilo tko iz EU procita ovo pomislit ce kakva jadna država....i super....mora doci do nekoga tko ce reci kako se mozemo nadati da cemo uci u EU a tirani.Predlažem da na sve moguce sajtove,forume koji imalo imaju veze s ovim javimo ovu jadnu vijest.Bilo bi dobro da pisemo tko je gdje slao inf i kakve su reakcije.

Nema korisit ali ja cu svejedno napravit neki plakat il tak nešt ili bar text isprintat i zaljepit u školi.Bar da saznaju svi oni kojima to nešto znaci.
 
29.08.2007
27
1
0
69
Žao mi je čovjeka jer je njemu život uništen.:icon_cry:

Morali su naći primjer za druge da bi pokazali kako se ne šale, ali mislim da je to sve opet i opet u svrhu uzimanja glasova. Ovo je žalosnije u tu ruku što kod njega nije pronađeno ništa dodatno, znači ni bijelo ni žuto, nikakvo oružje...nikakvi novci...
Imam dosta informacija kako su ljudi bili uhićivani sa kokainom, oružjem i krivotvorenim novčanicama gdje je policija korektno napravila svoj posao, a ti isti ljudi su unatoč nepobitnim dokazima bili na slobodi u roku 48h. Netko šteka...

Treba napomenuti da je policija tu prva jer ako će vas netko privesti to su oni...sad su dodatno sjebali i pravosuđe koje nam je bilo jedini "spas", tj. prilika da se pojedinac izvuče.

Ali me zanima što će biti kada uhite nekog dilera (osoba sa 2 grama heroina:kackepieksen:)...koliko će ta ********* dobiti zatvora.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Hm sa 2 grama heroina....kontam si ništa :D jer ako kupuje heroin onda ima para pa će se već on nekako snaći!
Definitivno ovo što se dogodilo me jako jako jako razljutilo,....sad i sam shvaćam da nema pomoći čovjeku ni nikome,peticija,plakati,bilo koji oglas u novine.
Nažalost ali samo bi pomogli ljudima u vladi i slično.Zašto?
Kad bi ljepili plakate,davali se u novine,peticije,prvi bi totalno sebe otkrili i to 100 posto a znamo već kakav je zakon!Drugo to bi tako dobor došlo medijima i sličnom,...kao što je netko gore napisao umjesto naslova u novinama tipa"borba za pravo",...stavili bi neki naslov tipa:"Mlađa generacija ovisnika o lakim drogama se bori za pravo...".Stoga bi još više nas napali i definitivno bi nas sve ujebali i ukopali do groba.Jer onda bi išlo dalje da se vidi da ima još takvih koji puše...ma šta puše...NA IGLU UZIMAJU DROGU![i to sam čuo...]...pa bi glupi neinformirani...LJUDI KOJIMA JE VLADA I POLITIKA ISPRALA MOZAK!,..rekli..pa naravno ajmo glasati za nekoga tko će to sve suzbiti...i nakraju šta dobijamo.....jedan veliki ***** nama u čelo!I to samo zato što bi pokušali napraviti nešto drugačije....pod ovim mislim da su ljudi glupi..nisu baš puno različiti od ovaca koje vodi jedan pas ovčar....e pa taj pas ovčar je politika i vlada...a ovce su ljudi...sve što pas kaže da gdje da idu one idu bez da se i jedna pokuša opirati jer dok je njoj dobro boli ju đon za druge ovce.Jadni smo narod stvarno,i to smo jako jadni i sebični....Velika vjerovatnost da se o ovome kao i o svakom drugom postupku koji je bolestan i nerealan zaboraviti....biti će dignuta prašina koji tjedan i opet sve postarom...nikom ništa...takvi su ljudi tu u hrvatskoj,..bijedni i kao konji kad vuku kola gledaju samo naprijed!
Ljudi popud nas će uvijek biti drugačiji i odstupati od onoga što drugi ljudi zovu "normalnim" iako danas normalno je postalo jako nedefiniran način...i doista se slažem sa svime što ste rekli!Iako nikada nećemo se složiti sa ljudima koji su dozvolili da se ovako nešto dogodi čovjeku!Nemogu reći da nisam ovo očekivao,čekao sam dan samo da netko najebe jer nije ovaj zakon od jučer izglasan....
Naša najveća greška nije ova što nećemo ništa poduzeti..ili da poduznemo nešto nećemo uspijeti....ne....

Naša najveća greška je ova:

REAGIRALI SMO TEK KAD SE SRANJE DOGODILO A NE ONDA KAD SU REKLI JE TAJ ZAKON POSTAO VAŽEĆI!

Ali nekrivim vas....nekrivim nikoga.....ljudi su inače takvi da prvo mora biti sranje da bi se shvatilo da je to..pa sranje!

Zato za ubuduće naša strana gledanja na cvijet i njihova strana gledanja na cvijet nebi se trebala nikada sukobiti...jer nažalost....budale neznaju kad je dosta...neznaju o čem pričaju...one su kao što sam rekao gore..ovce..koje sve što pas bude napravio one su iza njega!

I kratko i jasno...možemo se *****!
Bilo i biti će...ljudi idu za većinom bez obzira dali je većina upravu ili nije!

Jedino što mi možemo sad je sjesti,gledati,i moliti boga da će jednom doći razum ljudima!Iako teško da će to ikada doći.....jer nije da ljudi nemogu razumijeti neke stvari!

LJUDI IH NEŽELE RAZUMIJETI!
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Ovo su rezlulati ankene provedene na stranici Jutarnjeg lista...

Zakon zbog kojeg se za 12,5 grama marihuane može završiti na dvije godine u zatvoru treba:

POOŠTRITI - 20,48%

UBLAŽITI - 68,47%

NE MIJENJATI - 11,05

Ukupno glasova - 2607
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Super.. ova anketa daje malo nade..
Ali ipak su tu glasali obrazovani ljudi koji se znaju sluziti racunalom i doci do ispravnih informacija putem istog..

Na nasu zalost to nije stvarno stanje u hrvatskoje gdje vlada vecina zatucanih seljacina koje gutaju sve sta vlast prosere.

Isprika na rjecniku ali.. ma kakva jebena isprika.. zatvaraju covjeka u kavez kao zivotinju na 2 godine radi ljekovite biljke??? A ja da se ispricavam? UFFFF
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
jel se to samo meni čini ili ste svi promašili činjenicu da je čovjek osuđen zbog DILANJA!

A pošto je minimalna propisana kazna 3 godine tip je dobro prošao. (prema našim zakonima), a kad su već počele politički obojeni komentari oko ovog se slažu i SDP i HDZ i HNS i HSP , zapravo sve stranke koje su danas u saboru. Ovaj članak zakona se nije ni mjenjao zadnjom izmjenom zakona powered by HDZ.

Diler je diler je diler je diler ...

Ekipo odlučite se dal ste za to da se prekinu kažnjavati ljudi koji duvaju ili ste za to da se prekinu kažnjavati ljudi koji zarađuju na preprodaji droge. Čisto sumljam da gore navedeni tip nije ili nebi trgovao heroinom da mu se to isplati.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ok.. meni nisu bas jasni neki pojedinci tu..

Naime sa neke strane tvrde kako je trava zakon.. konzumiraju itd, a sa druge strane PLJUJU po ljudima koji im to omogucuju. Nemaju svi ljudi uvjete za uzgajat svoju travu, a osim toga uzgoj je jednako kaznjiv kao "dilanje".

E pa upitao bi te pojedince da mi odgovore ako su zakoni za dilanje i gajenje takvi kakvi jesu.. na koji nacin vi dolazite do svojega dima? Zivo me zanima jer svi puse pa da se i ja ukljucim u vas carobni bezgresni ciklus.
Takodjer bi pitao jel po vama isti status imaju "diler" trave i diler heroina, te sto ih cini toliko losima u vasim ocima? Koje je vase rjesenje za ocuvanje kanabis kulture medju prosjecnim korisnicima posto svi toliko mrzite dilere?
Mene je nekidan izigrao jedan od njih i navozo me ko idiota, potrosio sam 30kn na mobitel i nakraju nista od trave.. al ne ljutim se jer znam da lik riskira 3g zatvora da bi nekome sredio dim i da ne dila nista osim trave. Nikad ga vise necu nazvat u zivotu, al zbilja se ne ljutim.

Da budem potpuno jasan nikad osobno nisam dilao ista u zivotu niti namjeravam.. ova pitanja su cisto iz razloga sta mi nije jasan vas stav.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ne treba se tu puno objašnjavati
neki od nas imaju vjere u pravosuđe a neki nemaju
ja sam prestao biti naivan
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Tihojla je napisao(la):
jel se to samo meni čini ili ste svi promašili činjenicu da je čovjek osuđen zbog DILANJA!

A pošto je minimalna propisana kazna 3 godine tip je dobro prošao. (prema našim zakonima), a kad su već počele politički obojeni komentari oko ovog se slažu i SDP i HDZ i HNS i HSP , zapravo sve stranke koje su danas u saboru. Ovaj članak zakona se nije ni mjenjao zadnjom izmjenom zakona powered by HDZ.

Diler je diler je diler je diler ...

Ekipo odlučite se dal ste za to da se prekinu kažnjavati ljudi koji duvaju ili ste za to da se prekinu kažnjavati ljudi koji zarađuju na preprodaji droge. Čisto sumljam da gore navedeni tip nije ili nebi trgovao heroinom da mu se to isplati.


Da diler je diler.....koji kad ti treba dima prodaje tebi travu..
....
 

Tihojla

Aktivan Član
04.09.2006
90
7
0
čekaj malo.

Jel taj diler meni daruje travu ili mi ju prodaje?

Ponašate se kao da taj diler poduzima taj rizik zbog mene a ne zbog sebe. Čovjek je odabrao taj način kako bi došao do love. Slažem se da on poduzima rizik ali taj rizik je itekako uključio u cijenu.

I da diler je diler je diler je diler... jer taj diler meni prodaje travu jednako kao što će ju prodati nekoj maloljetnoj osobi. On prodaje meni travu jednako kao što će prodati E, kao što će prodati žuto, bijelo ...

Ponašate se kao da su dileri socijalne ustanove koje se brinu za vašu dobrobit. Dileri su ljudi koji zarađuju lovu od toga što prodaju drogu drugim ljudima. Nema tu romantike, nema tu brige za čovječanstvo, nema tu ideala tu je prisutna samo korist ... care samo pare.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Lik uopce nije diler,jednako je diler ko sto smo svi mi kad nekad sredimo nekom.

Postoje dileri koji se klone i nikad ne prodaju žute jer kvari mušterije jer onda prodajes samo jedno ili ne žele prodavat žuto da ne sjebu nekom život i takvih je zbilja puno.

Pa zar ne poznaš nikog ko po cjele dane puši i usput prodaje.

Nisu svi diler isti...to je poso ko i svaki drugi....dobro ne baš ko svaki drugi ali u rangu policajaca ili pravnika je.....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Tihojla je napisao(la):
čekaj malo.

Jel taj diler meni daruje travu ili mi ju prodaje?

Ponašate se kao da taj diler poduzima taj rizik zbog mene a ne zbog sebe. Čovjek je odabrao taj način kako bi došao do love. Slažem se da on poduzima rizik ali taj rizik je itekako uključio u cijenu.

I da diler je diler je diler je diler... jer taj diler meni prodaje travu jednako kao što će ju prodati nekoj maloljetnoj osobi. On prodaje meni travu jednako kao što će prodati E, kao što će prodati žuto, bijelo ...

Ponašate se kao da su dileri socijalne ustanove koje se brinu za vašu dobrobit. .

LOL
ovakvu primitivnu generalizaciju jedne skupine ljudi nisam dugo cuo.
A sta ocekujes da ce ti robu dat besplatno??? Mislis da ju je on/ona dobio besplatno? Jel ti davaju pivu besplatno u pivnici? Jel znas koliko treba para za uzgojit 100g trave? Odakle vadis info da svi dileri trave prodaju pred skolom djeci drogu? Odakle vadis info da svi dileri prodaju E, zuto, bijelo? Ja osobno u zivotu nisam naletio na nekog tko prodaje travu da je u stanju nabavit i gore navedeno.. obicno se time bavi totalno drugi djir ljudi.

Dileri su ljudi koji zarađuju lovu od toga što prodaju drogu drugim ljudima.
Nema tu romantike, nema tu brige za čovječanstvo, nema tu ideala tu je prisutna samo korist ... care samo
pare


Pa nemogu vjerovat sta citam..

A sta su onda pekari, mesari, trgovci, politicari?? Oni ti dijele stvari na ljepe oci i veseo smjesak? I uz to ti pomognu preci ulicu kad izadjes iz trgovine, a pare im nisu ni na kraj pameti?

Imaj na umu da droga koju spominjes je upravo biljka radi koje se vode polemike kako je nepravedno osudjena od strane drustva i kako obrazovani dio populacije otvorenog uma dolazi do pravih informacija u sve vecem broju. Doduse sporo ali konstantno.
Ako tu biljku zbilja smatras u kontekstu u kojem spominjes "drogu" onda neznam sta radis na ovome forumu.

Za kraj sve sta ti imam rec frende je daobog da ti se na telefon vise nikad javilo neko "smece" od dilera.
Ako ti je stav zbilja takav kakav navodis u postovima iznad onda ces ovu moju zelju shvatit maksimalno pozitivno i bez ljutnje nadam se.