Molimo PomoĆ Ovako NemoŽe Dalje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.11.2007
1
0
0
37
ja sam iz sa i nedavno sam pao pa se zamisljam u takvoj poziciji uhhhh

medjutim meni je bilo prvo djelo, a i kod nas je krivichno od nedavno
josh uvijek nisam nisht dobio od suda al mislim da che me osloboditi ovo shto se momku dogadja je
nemoralno fakat.

iako mislim da iza sve ove priche stoji neki narkich koji je od prije proganjan
pa su mu ovo samo prishili kao "prodaja" trave da bi ga policija mogla sklonit sa ulice
na duzhi period al opet to samo mislim ne znam

ne vjerujem da bi nekome normalnom ovakvo neshto uradili jer to nije rege..
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
http://www.net.hr/zdravlje/page/2007/11/22/0204006.html

Naravno eto javljam se sa novim vjestima.
Marihuana suzbijena ali sva kemija je na povećanu...zašto suzbiti veće prave dogre kad možemo marihuanu:D AHAHAHHHA
isuse starno treba nekoga ubiti...
anyway,..javljam se sa sljedećim.
Prije 1 tjedan prijatelj mi je pao sa 2 panja marihuane,...bio je jučer na sudu....rekli su da još moraju odličiti hoće biti 1 ili 10 godina.

JEDNU DO 10 GODINA ALI MISLE DA ĆE BITI OKO 3 ILI 4 GODINE!!!!!
prijatelj sa kojim sam onako super,...dimili skupa prije,...i nije ništa drugo prodavao osim marihuane,...i to je prodavao samo ljudima kojima zna..tj njima riješavao

Ma nemam riječi!
 

Deleeshz

Aktivan Član
22.11.2007
68
0
6
35
Situacija je prejadna sto se tice zakona! mogli bi vjecno o tome!
sad sam se sjetio: neka hrv. politicarka ( na nekom vecem mjestu, neznam sad tocno)
je rekla da nezna razliku izmedju jointa i xtc-a ... ??? ko si ti da odlucujes..? jebo pas mater politicarima, sve su to govna. nema dobrog politicara- samo manje pokvarenog.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
domba je napisao(la):
http://www.net.hr/zdravlje/page/2007/11/22/0204006.html

Naravno eto javljam se sa novim vjestima.
Marihuana suzbijena ali sva kemija je na povećanu...zašto suzbiti veće prave dogre kad možemo marihuanu:D AHAHAHHHA
isuse starno treba nekoga ubiti...
anyway,..javljam se sa sljedećim.
Prije 1 tjedan prijatelj mi je pao sa 2 panja marihuane,...bio je jučer na sudu....rekli su da još moraju odličiti hoće biti 1 ili 10 godina.

JEDNU DO 10 GODINA ALI MISLE DA ĆE BITI OKO 3 ILI 4 GODINE!!!!!
prijatelj sa kojim sam onako super,...dimili skupa prije,...i nije ništa drugo prodavao osim marihuane,...i to je prodavao samo ljudima kojima zna..tj njima riješavao

Ma nemam riječi!

Ma katastrofa treba se organizirat jedan dan i sve policijske postaje u državi zapalit i sanaderu sve satove pokrast
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Ma eto to je naša država,...NAŠA JEBENA SLOBODNA DRŽAVA NA KOJOJ SEREŠ KAD TI TO NETKO KAŽE!

ma nemam riječi,...uopće nemam riječi,...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Deleeshz je napisao(la):
neka hrv. politicarka ( na nekom vecem mjestu, neznam sad tocno)je rekla da nezna razliku izmedju jointa i xtc-a ... ??? ko si ti da odlucujes..?
Da bude ironija veća to je izjavila MINISTRICA pravosuđa ana lovrin (HDZ).
Šaman Šandor je napisao(la):
...i sanaderu sve satove pokrast
tako je :icon_lol:
 
22.11.2007
8
0
0
48
Da :iamwithstupid:svi oni znaju o cemu pricaju,tj.da su nekad duvali pravu stvar(verovatno jesu neko sranje pa se razocarali)ne bi se bavili politikom nego bi bili slobodni ljudi,a ne beskicmenjaci,,,,,,:violent018: