Molimo za pomoc,Hitno je ...Hvala

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
pozz ja sam novi na forumu i imam neka pitanja u vezi narucivanja sjemena.poslao sam e-mail alienu par puta i nema odg.a sjeme mi treba hitno,dal mozda neko zna neki pouzdan shop da narucim i da dobijem sjeme sto prije.hvala:sun2:
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
idi osobno po sjeme u slo... tako si najsigurniji , nemoj se zaj...vat sa narudbama , smradovi pecaju ...moraju napunit proracun i kvote .
iLI rokni neku domaju , nema do dobro uzgojene domaje!
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
imas li e-mail pa cu se cut jos sutra treba mi hitno..usput hvala vam ljudi neznam sta bi bez vas,jel neko imao iskustva s njima il ste to culi,hvala jos jednom
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
das mi e-mail ako nije problem pa da to sredim sto prije,imam ja neko sjeme skunk izvadio iz vutre koju sam kupio zadnji put kad sam pokusao bile sve muske imam osjecaj da je od femiziranog sjemene pa bile sve muske,nacu da riskiram dosta mi je
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
je..s bezbijednost navikao sam riskirat,zivot je kocka,nego mozel mi neko pomoc pokusavam s alienom i nista mi ne odg.kako mogu narucit iz slo il nije bitno od koga samo da dobijem sjeme sto prije,hvala svima
 

kocka66

Aktivan Član
29.01.2008
52
0
6
46
Ne vidim u čemu je problem oko naručivanja iz Aliena, odeš na njiho site, odaberi si jezik koji razumiješ (npr. engleski), odo na sjemenje, izaberi ga i stavi u košaricu, izaberi za tansport opciju za sjemenke (seeds-graines-zaden), ispuni sve potrbno, navedi im za opciju isporuke adresu bake ili nekog drugog (samo ne tamo di sadiš) plati metodom kouju želiš(mastercard ili neka druga) i za 10-15 dana stižu bez greške da se i nekuži ... to ili SLOVENIJA .......... što se dopisivanja tiče s Alienom, odgovaraju na e-mail ali šturo, brijem da im se neda pisati jer dobivaju hrpu e-maila i još moraju pisati na engleskom, ja sam ih čak zvao ali smo se slabo sporazumjeli jer sam imao previše pitanja na koje im se nije dalo odgovarati, nadam se da sam ti pomogao ....... poz