Molio bi savete......

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
@https://forums.vutra.org/members/-*t[h]c*-.html: svaka cast
@ svi ostali: hvala vam puno za savjete, i ispricavam se, al jednostavno nisam naso vremena za nastavak s informacijama. Dakle prije nekih 3 tjedna, usred gotovo savrsenog razvoja, frajer iz komunalija ih je malcice pokosio, te je tako produzio razvoj za odredeno vrijeme. No to sad nije ni bitno, jer cu dobit 2 prekrasna grma ( slike stizu uskoro, obecajem). Sto se tice ostale 2, eeeh, ta jedna, koja se posusila tokom presadivanja, oporavila se, samo je ostala majusna, a ono sto me prije cca 20 min. zateklo, je to da ove druge malcice vece, nema. Dakle vrlo vjerojatno ju je netko ukrao, a ako je neka mu je sa srecom u svakom jointu, i usput nek mu se posuse te lopovske ruke, smece jedno mamu mu j*****.

 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
šta uopće imaš za govorit da si posadio? ***** ti djecu kad se svima hvale... ovo neka ti bude škola za ubuduće i promijeni sajt ako je moguće jer postoji vjerojatnost da će taj isti opet ići gledati ima li šta za ukrast... nemoj nikad nikome govorit da sadiš, a pogotovo gdje, pa makar ti to bio najbolji prijatelj... vjeruj samo sebi i nikome drugome!
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Prva stvar, frajer iz komunalija je tamo doso pokosit travu, ne marihuanu, tak da nije moglo doc do njega zato sto sam reko odredenoj osobi, nego zato sto mu je nadlezan naredijo da postupi kako i je.
Druga stvar, osobe koje znaju za sajt provode previse vremena sa mnom, da bi bile toliko glupe, a da ne pomisle kud to ja svaki but idem bez njih s nekakvom torbom, i s neidentificiranim stvarima u istoj.
No medutim postoji i nekolicina onih koji ne znaju za sajt, radi xy razloga, i nisam se ja nikom hvalio, to nije bila nadobudna djecacka *****rija ala: uuuuuuuuu, sad cu ja posadit travu da se ja mogu hvalit kak sam ja cool pred svojim cool frendovima, tak da s tim "***** ti djecu kad se svima hvale" slobodno fakofiraj, i provjeri dob osobe prije takvog pokusaja provokacije.

A sad sto se tice presadivanja, to sigurno necu radit jer nemam zasto, da je neko to napravio s namjerom da si ih uzgoji, onda bi ih sve piknuo a ne samo jednu, i to onu ne bas najbolju.

Hvala za savjete!
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Preblizu su jedne drugima...to ce ti utjecati na ukupni urod sigurno...

Ali inace izgledaju poprilicno zdravo...pazi da im pruzis dovoljno sunca i biti ce one OK... ;)

A preporucam ti da otvoris svoj dnevnik uzgoja gdje nas mozes obavjestavati o napretku nego da svi bacate u jednu temu gdje se ne zna tko i sto je ovdje...jako je nepregledno i tesko je pohvatati sve konce... =)
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
Hvala za savjete, al jednostavno nisam mogo odaljit to sve jer sam bio ogranicen prostorom, obzirom da je to komad napustene zemlje, uz jednu ne tako prometnu cestu, gdje je bilo prije kukuruza i svega, al jbg vise toga nema, tak da je bilo idealno ogromno zbunje, koje sam malcice prokopo kako bi mogao posijat heheh.
A sto se tice teme, THC-u se ispricavam ak sam mu je zaspamo svojim *****rijama, al nakon sto je Kingsizevutraburger postavio pitanje vezsano za probleme sa svojom biljkom, priznajem malo sam se zanijo.
Premjestit cu ja to sve negdje drugdje gdje ce to bit ipak malo preglednije.
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
@majmun, dali zaista misliš da je ljudima uživancija pratiti Big Brother s tvojim biljkama, problemima .... -.-

Evo molim te, da čovjeku ne spamaš temu, otvoriš svoj dnevnik, i tamo se raspišeš koliko te volja. svaki put pogledam nove postove i vidim :molio bih savjete!... naravno odem vidit temu, da nekom pomognem, a ti tu trkeljaš o nekom gnojenju i ne znam ni ja o čemu.... Ako to stvarno smatraš problemom, konkretiziraj. (s tim da ti je sve na forumu objašnjeno od A do Ž i smatram da nema potrebe svaki potez objavljivat i preispitivat.)

Tvoj vlastiti dnevnik, u njemu radi šta hoćeš, ljudi će ga il čitat ili zaobilazit u širokom luku. Bez uvrede, ali naporan si brate s tim izvještajima kojima nije mjesto u ovoj temi!:eek:hno:

>>ISPRIČAVAM SE ZA OT!

Edit: Word Sekach, preduhitrio si me :D
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
@ Mox : Hahahah, znam da sam sjebo, i da sam ispo naporan, jbg sori ekipa, od sad cete MOC, sto NE ZNACI MORAT, citat ili zaobilazit u siorokom luku moj vlastiti dnevnik, gdje necu bit uvrijeden i naporan s izvjestajima kojima nije mjesto u ovoj temi.

Hahaha Mox zajebavam se malo, al fakat brate znam da sam sjebo *****u mater, pa i gore sam napiso jebote sori, evo nestajem iz ove teme
 

Mox

Aktivan Član
27.08.2010
81
20
8
36
ma sve 5, da si to sve pisao u svom dnevniku, nitko ti nebi rekao ni "a", dobro, osim da koristiš opciju EDIT i da ne postaš post za postom..hahaha

(ti si počeo dnevnik vodit u tuđoj temi ..hahaha zato sam reagirao :D) stari, samo pamet u glavu i pazi di i šta postaš
 
27.03.2012
4
0
0
30
Uh.. Ovo mi je malo komplikovano za objasniti..:D E ovako.. Krenimo.. Treba mi pomoc,tj. treba mi vase misljenje i savet.. Zasadio sam ukupno 15 biljaka(semenje izvadjeno iz ketova). 7 sam stavio u vatu a 8 sam zasadio u case pa cu ih kasnije zasaditi na veci prostor.. Sve koje proklijaju..:D E ovako.. nisam znao da li ovo da napisem u indoor ili outdoor odeljku,ali sam se odlucio za outdoor posto ce priroda raditi veliki deo posla.. Moja ideja je bila da zasadim u saksije koje cu kasnije kada biljka postane primetna preseliti na krov svoje kuce.. Mislim da tamo imam odlicne uslove za uzgoj. Dvokrilni prozor koji je okrenut ka jugu tako da biljka ima suncevu svetlost ja mislim bar 80-90% vremena koje sunce provede na nebu,a ipak sakrivenost od ociju ljudi,tako da mi je sigurnost zagarantovana...:D Ovo mi je prvi put da probam uzgoj marihuane,i nisam siguran da li ce uspeti,pa pitam vas za misljenje,posto ne bih da se cimam sa ostalim ukucanima ako to 100% nece uspeti..:/ Molim za pomoc!;) Hvala unapred.:D Pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne kontam kako na krovu imas dvokrilni prozor, jel to mislis na potkrovlje... ne mozes na juznoj strani imati 80~90% dnevnog sunca, nadam se da jos uvek ne izlazi posle zenita :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa ja bih ti savetovao ili klasican outdoor ili indoor, ovo nije ni jedno zapravo, moze se verovatno nesto izvuci, ali to nije to... uzmi da napolju biljka ima 12 do 16 sati sunca, a u indooru min. 12 sati svetla, i to kod cvetanja... mozda sa automaticima, ali i tada ne racunaj na pun potencijal
 
19.12.2009
9
1
3
35
ja iman plan sa automaticama, sad neznam jel pametno cekat jos koji misec ili su ovako uvjeti zadovoljeni...i kolika je mogucnost uspjeha ako bi biljka bila u pitaru ne u zemlji, stim da je hranim hesijem...hvala unaprid
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ja bih sacekao bar sredinu 4 meseca, mada, ne znam odakle si, ako noci nisu hladne moze to vec polako van, a automatici mogu u pitare, ali ti velicina biljke i kolicina prinosa na kraju zavisi onda od velicine pitara, naravno, sto veci to bolje