Molio bi savete......

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.07.2010
38
2
0
32
ove godine sam opet poceo da sadim, biljke su blejale na prozoru, cale jednom ustao stao pred njih gleda i pta me sadis drogu a ? ja reko ma cale to je konopa nemas freke on meni kao e moj ti nemas pojma sta si imao u dvoristu nazad na djubrivu, ja se pravim lud kao sta . . on kaze bile su 3 konope preko 3 metara ja prolzim do susare mirise meni nesto protrljam ja listove ono lepo mirise lepi se za prste, ja mu kazem pa to sam ja posadio ( bacio sam granu od konope koju sam pocupao na njivi ). on meni kaze keva ti je to posekla rekla mi je da sadis drogu ali mi je rekla da ti nista ne govorim ( hahahah cale kralj ). kako mi je to rekao ja otisao do keve u kuhinju i reko joj to u sobi necu da mi diras ili cu ti pocupati cvece po kuci i po dvoristu, ona meni kao ja nedcu drogerase u kuci, ja joj kazem samo ti to ne diraj i sve ce biti u redu, ona kao ja necu to u mojoj kuci, ja joj rekao samo ti to ne diraj i bice sve uredu, i sad nista ne dira, ali jos malo ce to ici napolje na neki sajt . . . :D
 

majmun_jedan

Aktivan Član
08.05.2009
74
4
0
32
stisnem like jer mi je fora prica, i sve si nesto kontam zas mi je poznat avatar, jbg kad sam na brzinu jucer piso po forumu pa nisam snimio sve kak treba...
THC drzi se svog dnevnika, i tamo pisi sve sve sve, kaj god oces vezano za probleme sa svojim biljkama

---------- Post added at 10:24 ---------- Previous post was at 10:23 ----------

;201549 je napisao(la):
ove godine sam opet poceo da sadim, biljke su blejale na prozoru, cale jednom ustao stao pred njih gleda i pta me sadis drogu a ? ja reko ma cale to je konopa nemas freke on meni kao e moj ti nemas pojma sta si imao u dvoristu nazad na djubrivu, ja se pravim lud kao sta . . on kaze bile su 3 konope preko 3 metara ja prolzim do susare mirise meni nesto protrljam ja listove ono lepo mirise lepi se za prste, ja mu kazem pa to sam ja posadio ( bacio sam granu od konope koju sam pocupao na njivi ). on meni kaze keva ti je to posekla rekla mi je da sadis drogu ali mi je rekla da ti nista ne govorim ( hahahah cale kralj ). kako mi je to rekao ja otisao do keve u kuhinju i reko joj to u sobi necu da mi diras ili cu ti pocupati cvece po kuci i po dvoristu, ona meni kao ja nedcu drogerase u kuci, ja joj kazem samo ti to ne diraj i sve ce biti u redu, ona kao ja necu to u mojoj kuci, ja joj rekao samo ti to ne diraj i bice sve uredu, i sad nista ne dira, ali jos malo ce to ici napolje na neki sajt . . . :D

stisnem like jer mi je fora prica, i sve si nesto kontam zas mi je poznat avatar, jbg kad sam na brzinu jucer piso po forumu pa nisam snimio sve kak treba...
THC drzi se svog dnevnika, i tamo pisi sve sve sve, kaj god oces vezano za probleme sa svojim biljkama
 
24.09.2011
9
1
0
41
pozdrav ljudi,prošlo je dugo vremena od mojeg zadnjeg uzgajanja... nažalost...više nisam u štihu...e sad,imam 3 biljke uzgojene u teglici visine cca15 cm starost oko 25-30 dana...divno razgranate,mislim da samo jedna muška,ako i je.jer su listovi tanki šiljati i strše prema gore,kolko se sjećam to je bilo to ili je neka čudna sorta,dobro da ne duljim,prije4 dana ih presadim,tj.2 od 3 van u prirodu i skužim da mjesto apsolutno ne odgovara,unatoč silnom promatranju pozicije vegetacija okolnih biljaka je prevelika i svakim danom moja zlata dobivaju sve manje sunca:icon_lol:,ova koja mi ostala u teglici drži se jako dobro i puno bolje napreduje od ove dvije vani.trebam savjet dal da ove koje su mi vani opet vadim i selim na neku drugu lokaciju ili im bude to sve skupa prestresno? ili drugim rječima jel sam sj... stvar? ak jesam,imam još ovu jednu pa bar nju da na pravi način uzgojim kak treba..unaprijed hvala,ak mi uopće tko odgovori:vb_wave:
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Pokušaj rasčistit Raslije u krugu biljoza da odlobodiš prolaz suncu tako da ga sije što više kroz dan po biljozama.naravno ako možeš to izvest da niko ne skuži što radiš to bi bilo najbolje i ako ne uspije nađi ljepi novi sunčani sajt.
 
24.09.2011
9
1
0
41
e u tome je kvaka,već sam previše očistio,a i bude smnjivo da se nonstop šećem u tom krugu jer do sad sam se slabo kretao tom rutom,a poznaju me ljudi po:spliff:,a znaš kakvi su ljudi jedva čekaju da prijave!! moram izgleda drugu lokaciju,a žao mi male rastu ko salata!
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Da o je bed kad te znaju..al kaj češ.. nađi novi sajt najbolje , neko full izolirano mjesto.. a probaj presadit samo da ne oštetiš korjen.. Moj savjet ako češ ga htjeti prihvatit ti je da taj novi sajt prvo pripremiš i pričekaš još malo da vidiš kako če se vegetacija razvijat na tom novom sajtu, da nebi opet imao takvih problema..
 
29.04.2012
14
0
0
34
Dobra vecer !
Prvi puta sam na ovoj stranici i zelio bih vam postaviti par pitanja
1.Kalemljenje? Kopao sam po forumu i nisam nasao slike ili tekstove koje detaljno opisuju kako se to radi..(zapravo neznam svrhu toga iako kazu da je vazno)
2.Kada budem presadjivao u zemlju bih ubacio samo pijesak , stiropor i humusnu-crnu zemlju. Jel smatrate to dovoljnim ?
Usput da kazem da cu ici bez ikakvih aditive jer sam cuo da je prirodno najbolje
Hvala Unaprijed :)
 

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
208
640
93
1. po meni je za pocetnike nevazno kalemljenje
2. kada ces presadivati outdoor, mozes malo pijeska, ali nisam cuo da itko stavlja stiropor, zemlja to povuce kada su kise. Ako su suse i dalje zelis staviti stiropor (po meni nepotrebno za outdoor), stavi, a aditivi i sve to za outdoor nepotrebno, priroda ce se pobirnuti za sve.
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Sto se kalemljenja tice,zaboravi dok ne naucis osnovne stvari. No ako se zelis informirat https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/9109-kalemljenje.html

Sto se zemlje tice,mozes ubacit malo pijeska,al ne previse,malo stiropora,malo sitnih kamencica i naravno humusnu zemlju.
Zemlja mora biti rastresita i mekana


SSSH je napisao(la):
a aditivi i sve to za outdoor nepotrebno, priroda ce se pobirnuti za sve.


Bilo bi to lepo,kad bi moglo tako,samo posadis biljku i priroda se pobrine za nju,a ti samo djodjes posle i uberes
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutradosutra420

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
Ma ne diraj ništa,malo razgrni poviš njih da dobiju koliko toliko svjetla i pusti ih da rastu.Bit će štrkljavije,ali bolje i to nego sada opet prenašanja,ovo ono....
Što se tiče spola biljke,ne možeš to ocijeniti prema lišću,nikako...
Pretpostavljam da ih nisi uzgojio pod svjetlima,pa ih prebacio na režim da pokažu spol pa ovo,ono.....nego da su samonikle na suncu:)Znači moraš čekati 7 mjesec da pokažu spol,pa ćeš tek onda znati koje je koja...a do tada opušteno i što manje posjeta,hodanja,muvanja u blizini.
Ako već planiraš neko drugo mjesto,radije posadi nove biljke pa ih prebaci onda tamo....tek je krenio out.A ove ostavi na miru :)
Sretno.