Molio bi savete......

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.07.2010
38
2
0
32
Imam kuci 4 biljke...
prva - 1 m 30cm
druga - pola metra
treca - 10cm
cetvrta - 5cm
ako moze neko da mi ostavi link za upload slika
da stavim slike pa da cujem vase savete sta da radim sa njima....
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
;164481 je napisao(la):
Imam kuci 4 biljke...
prva - 1 m 30cm
druga - pola metra
treca - 10cm
cetvrta - 5cm
ako moze neko da mi ostavi link za upload slika
da stavim slike pa da cujem vase savete sta da radim sa njima....

http://imageshack.us/ eto ti link za slike.. :)
ako ne znaš što da radiš s njima, prvo pročitaj forum, obrazuj se, sve ti već piše, samo treba odvojit malo vremena za čitanje (a to je svima mrsko), a ne odmah pitat što da radiš s njima, to je ionako relativan pojam.. :)
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
ljepe su i zdrave sam ova najveca je mozda vec i spol pokazala to moras pogledat u svakom slucaju nema se kaj rac sam piči dalje...
 
05.05.2011
31
2
0
34
poz ljudi u subotu sam stavio neke sjemenke na klijanje i par je proklijalo i te sjemenke koje su sproklijale stavi sam ih u teglice sa nekom kupljenom zemljom kaj sam nasel doma i zalio i stavio na krov neke kuce u sumi gdje ima puno sunca i tak sam isto napravil sljedeci dan kad su mi ostale proklijale e sad me zanima neki su rekli da nakon nekih 2 dana vec bi se trebali prvi listici razvit a meni se jos nije nis dogodilo pa se bojim da sam neke krivo napravil moze neki komentar? jel ih mozda sam trebo pokrit folijom da ih sunce ne sprzi ili sta?
 
05.05.2011
31
2
0
34
jos samo neke nakon kaj proklijas sjeeme jel bas MORa biti korjen prema dole postavljen ili nije tolko vazno... jer me zbunilo kad sam vidio da neki pisu da MORA biti prema gore a neki kazu da korjen MORa biti prema dolje......
 

tinitus

Aktivan Član
19.08.2010
202
11
0
43
strpljenja, kako ti covjek kaze,
i ako mozes si priustit kupi si uvijek novu zemlju,
- kad jednom doneses nametnike u kucu u zemlji koja je stajala negdje
znat ces o cemu pricam :icon_biggrin:
a zemlja ne mora cak ni bit otvorena, npr. fungus gnats mogu uci u nju kroz one rupice za prozracivanje..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Samo opušteno,nema panike :)....sjema kad proklija....klicu stavi u 'rupicu' (ne duboko),1-2 cm max...zaliješ vodom i za dva-tri dana će se pokazati ovo i onda redom
Biljke kad ti budu stare oko 3 tjedna prebaci u veću posudu u kojoj će biti do kraja ili još bolje u zemlju na sajtu.I zalijevaj :)

Edit; klicu stavi u 'rupicu'.....klica prema dole,mada to meni i ne uspijeva uvijek,hehe
 

nEphNiO

Aktivan Član
25.03.2011
75
8
8
vi kao da izvodite atomsku fiziku? :O pa jel takav problem stavit sjemenku u zemlju s klicom prema dolje? meni svaki put uspije, i svaki put izraste biljka u roku od 1 dan... :)
baš sam jutros stavio sjemenke u saksije, i već mi veceras izbile na površinu.. :D
 
15.07.2010
38
2
0
32
izbusi rupice dole na casi ili u sta si vec stavio...
moze koren da istruli....
kad pukne semenka stavi u zemlju posle 1 - max 2 dana
klica ( to belo ) ide dole 1-2 cm.... :D
i gledaj da ti casa bude puna zemlje ne mora do vrcha...
srecno.. :D