molio bih za pomoc..poslije moze tema na groblje slobodno :))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
09.05.2013
26
1
0
e ovako ljudi interesuje me nesto,naime jedan drug mi je dao sjeme,da skratim odlucio sam posaditi i vidjeti sta ce se dogoditi.I gle cuda odem da vidim sta se desilo sa onim sto sam uradio,kad imam i sta vidjeti..Izraslo sve!! :ridinghorse: posto je padala kisa nisam nekad isao po sedam dana..eh sada posto stvarno nemam pojma o tim biljkama..samo znam da sam ih zalijevao svako dva dana..ako bi mi mogao ko sta vise reci o ovome,i najvise me interesuje one male 'bobice' sto su izrasle na vrhu biljke,sta je to ?? evo slike su tu,svaka kritika,svaka pomoc..znaci BILO STA bi mi DOBRO DOSLO :)) hvala ljudovi..i izvini molim te ako sam temu smjestio u krivo podrucje,trebala mi je zaista pomoc :)) hvaalaaaa 07012008649.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
e pa stvarno si se mogao potruditi malo bolje i pogledati forum...

podforum "najnovije" nije za najnovije teme i da netko otvara kako mu se sprdne, sva pitanja vezana uz uzgoj idu na za to određeno mjesto (da si imalo gleda shvatio bi to iz naslova)

te "bobice" su ti vrećice s peludi, ili banane, kako ih mi volimo zvati, znači imaš lijepu i zdravu mušku biljku od koje nemaš apsolutno nikakve koristi...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nelaosmo12
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.