Moonrock

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Čujem da moonrockovi su shema da se malo lošija trava proda za vecu cijenu kad se zbroji sav materijal. Da jedino sam napravit moonrock je prava stvar ovo ostalo da je preskupo za kvalitetu koju nude jer kao da najčešće kombiniraju losije materijale...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: chika Bika

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da, samo odakle mi toliko kifa :D
radio sam ja nesto slicno, mesio popkornove i trim u ujle, naravno nije ovako fino izgledalo, nego crno/zeleno ali fino se drobilo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
i tako... napravih nesto has oila i posle isparavanja vidim da mi je nekako malo ispalo?

DSCF7286.JPG

de cu, sta cu, setim se kamenja i reko ajd da probam da napravim :D kad ono qrac, nece/neumem da nauljm bad??? ok, znam sta cu, nije mi prvi put, uzmem teglu nekog jagoda skanka

DSCF7297.JPG

i izmrvim i lepo raspodelim po ulju

DSCF7305.JPG DSCF7310.JPG

a onda sve izmesam i sta dobijem? njesra :fuck:

fkng moon dust :lol:

DSCF7321.JPG

al i dalje lepljivo u pm; i sta cu, dodam jos oko pola tegle skankica izmesam, ali i dalje vlazno/lepljivo :GR

smorio se za medalju, "upropastio" bar 80 grama :upiii: strpam to u kesicu i sad razmisljam gde mogu da nadjem nekog/nesto sa stegom i necim da to ispresujem.

bice valjda slika kad zavrsim :) ili cu ovako da mesam sa duvanom :ajnstajn:
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ja imam utisak da je ovaj moj mun dast slabiji?
sam has oil ili hedovina drze preko tri sata, a ovo njesra dva max.
 

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.154
358
Svuda pomalo
Ma sto se zezate ljudi , kakav moon rock kakve kamenje uzmi jedan djoksic i odmori mozak i zezajte se. Evo nas postovani clan majstor svog zanata Panta je pokazao kako se to odradi ali pri tom je rekao citiram "Ja ne vidim razloga da ovo radim opet, a rad je...išo sam spavat:D.
THCu velikoj kolicini u telu stvara umor, a to zapravo i nije neka poenta mrzim grasove koje imaju brdo THC-a isto i takve strainove.Dovoljno je brate jedno 15tak-18max i sve da bude u balansu hrpa terpenata u ulju od 3-4 vrste i to mi je onako gust.
Ovo je moje misljenje :D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.460
2.598
Taj sistem je ok za ekipu u Koloradu,Denveru koji od jedne funte vutre rade trubu na festu..Hebiga..kad se moze saditi bez grca u trbuhu onda se sve moze kombinirati i ne zaliti ako ne uspije.Kako god..zanimljivo ali sto kaze kolega puno materijala za malo produkta.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
bice valjda slika kad zavrsim
e super sam se setio, posle pola godine :lol: mLogo sam pusio ovoga :p
evo kako je ispalo na kraju; ispresovano ispod neke stege sto je koriste vulkanizeri sto se zagreva na 130° ali samo s jedne strane pa sam okretao :)

dscf7505-jpg.157180


rad je ubitacan, kad iseckam spoljni deo, deo iz sredine je nekako ostao bez ulja, pa je suv i slabije udara, ivice su kao smola. odlicno na kraju ispalo, samo da nekako usavrsim tehniku presovanja, jer ovako u foliji je ulje delimicno "iscurelo" iz radnog materijala dok se grejalo/presovalo.