MORAMO DJELOVATI ODMAH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
hehe... da.. pojavi se neko ko bi djelovao odmah.. ali inicijativa nije ništa ako nemaš plan, sistem izvedbe plana i podršku.
Ja se usudim reæi da imam ideje, imam skoro pa plan...
Trebao si proèitati post na koji sam linkao...
I moj plan je takoreæi foolproof ali ovisi o podršci istomišljenika... ne može niko sve sam... i ne može odmah ali to nije razlog da se ni ne pokuša...
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
u suštini ja samo predlažem da se otvori podforum bajnog naziva, nešto poput djeluj sad, sutra je kasno da privuce forumaše, tj. da ga ne zaobiðu sluèajno.
zatim da na tom forumu istaknemo djelove za online i offline djelovanje.
kome se ne zajebava sa kompjuterom može printati letke i bacati ih okolo.
ko ima znanja/volje za kompjutersko djelovanje.. može otvarati blogove, webstranice, sudjelovati u raspravama po raznim forumima i javljati nama ostalima gdje se naèela nova tema u kojoj bi mi mogli iznjeti svoja mišljenja i poslati linkove na naše sajtove...
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
sistem je da jedni druge potièemo na djelovanje... neèe niko ništa za nas uraditi.
stvar je izvediva ali ne smijemo se zanositi legalizacijom...
to treba ièi svojim tokom...
detabuizacija, dekriminalizacija pa onda legalizacija
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
da bi nesto detabuizirali moramo o tome pricati... siriti nasu propagandu kao sto je sirena propaganda koja je tabuizirala i kriminizirala našu biljèicu...
mi ovdje prièamo meðusobno.. to nije ništa a kamoli dovoljno...
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Da procitao sam linkovano...
Svidja mi se... Ali bas se secam jednog lika koji je napisao da se mi krijemo iza avatara i nickova i da odmah treba delovati... I nema ga nigde (taj lik)...

Mogao bi biti podforum... Za svaku drzavu posebno... i u svakoj drzavi otvorena tema sa imenom gradova... U gradu u kojem ima dovoljno ljudi moze se i delovati offline...

Si na ovo mislio?
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
propganja prièa istu prièu ko i ja tj. svatko ko se služi mozgom doðe do istog zakljuèka
samo što on koristi onu rijeè koju æu morat malo govorit da mi se ne zapetlja jezik,
al nije mi bed ak sam savlado dekriminalizacija onda mi ni detabuizacija neæe bit bed hehe
ak ja kažem istup u mainstream medije i udruge
onda on kaže detabuizacija i offline
al u principu je ista stvar samo drugo pakovajne
ja bih djelovao odmah da se kompletan život vrti oko vu
al ne vrti mi se cijeli život oko vu (iako dobar dio da)
a da ne spominjem prièe koje bi mogle krenut,
prije desetak godina sam ih navuko na sebe i prava je muka odsjeæi od sebe zle jezike....
kako god, ja sam za kaciju prije ili kasnije
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
Gle sad pazi ovo ono tu vidi moraš primjetit i uoèit...

Ja sam dao ove nove teme sa jasnim prijedlogom...

Vidite sta sam ja uspio iz ovog foruma i naduvane glave sloziti u nekakvu vrstu natuknica/ciljeva/smjernica... pa kad vidite šta meni fali ili èega ima viška dodate to što mi fali i iskomentirate èega ima viška...

pa kad nas 20-30 mozgovana ispuca sve što nam padne na pamet valjda èe tu bit dovoljno ideja i konkretnih ciljeva da èlanovi vutra.org mogu proèešljati sve to i složit to onda u nekakvu listu moguèih smjernica za online i offline djelovanje... ili kako god...

A Vi ste zapeli na komentiranju i to ne viškova nego kao... ah bilo je sliènih ideja, sve su propale... :(

a znate zašto... jer se inicijativa sporo preuzima...

mislim da se vrtimo u zaèarobiranom osmerokutu :)

nemojte moje ideje gledati kao konaèni plan i tražit mu greške i naèine na koji èe propast nego dodajite svoje ideje (i nek budu pune rupa) pa èe VRLI ÈLANOVI vutra.org prepoznati našu inicijativu i dejstvovati :)

zar ne VUTRAGENJO ?
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
ne vrti se ni meni cijeli život oko vutre, više nekako stagnira oko vutre :)

I mislim da nikoga od nas nece lizati nikakvi zli jezici osim ako ne budete dijelili letke po susjedinom duæanu ili se naduvani raspravljali o potencijalnim benefitima korištenja marihuane sa bakinom kumom u dnevnom gradskom prijevozu :)

ALI...

Mnogi od nas idu na recimo Reggae koncerte i tamo ima ljudi koji ni ne znaju da postoji community kojem bi se rado pridružili...

pa fino isprintaš 20-30 letaka sa linkovima na omiljene nam portale i dijeliš ih...

Jedina opasnost koja te tamo vreba je da ljudi skuže da ti fali neke boje u printeru ili da si još na igliènom printeru :)
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
istina je da se treba nesto poduzeti...al nikako da se krene s nekim ozbiljnijim djelovanjem(iako mislim da je vutra.org vec jako velik korak naprijed)

mislim da bi sljedeci korak bio skupljanje vise usera, treba nam vise mozgova, moramo saditi klice oko sebe...sto nas bude vise lakse ce se moci djelovat u ozbiljnijem smislu...
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
etoga... treba poduzet...

ne drastièno....

ne napadno...

nego efektivno...

odredimo konkretne ciljeve (ajmo vutra.org èlanovi)

složite listu stvari kojima bi svak od nas mogao pomagati...

neki dizajniraju letke, neki ih printaju, neki ih dijele...

neki otvaraju nove starnice, neki ih posjeèuju i dodaju novi sadržaj...

to je to šta ja mislim kad kažem djelovati odmah....

ne mislim da svi poènemo bacati sjemenke po gradskim parkovima pa kad se nakupi korova neèe nam moæi ništa...
pod gradskim parkovima mislim na sve slabo ili nikako nadzirane površine. :lol:
 

iffkica

Aktivan Član
27.12.2006
115
4
0
Rekli ste da treba informirat ljude da znaju razlikovat ganju od heroina,po meni je to najlakše putem medija tipa dokumentarac o tome na tv(u udarnom terminu :))),èlanak u novinama,ankete...mislim da u hrvatskoj jedine novine koje bi nas podržale su 24h... :?: :roll: :tjaos: ako je to veæ netko napisao uvažite ispriku jer mi se nije dalo baš sve proèitat...pozz i Jah bless
 

propaganja

Aktivan Član
25.12.2006
149
1
0
www.idem.eu.tf
treba voditi kampanju na razlièitim frontama...
novine, tv, radio, plakati, flyeri, web, nagradne igre.. bla bla...

ali treba nešto mrdnuti.. ovoliki community bi mogao lako širiti sam sebe...

hoèemo poticaj :)