More 2009

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.01.2007
34
2
0
46
Vidim da niko nije postavio temu, a posto mnogi od vas sigurno znaju situaciju u mjestima za odmor bilo bi lijepo da podjelimo ovdje.

Zanimaju me opisi tipa:

- Mjesto
- Cijene smjestaja
- Cijene restorana i ishrane
- Plaza/rekreacija/nudizam/rentanje skutera, brodica...
- Mjesta za izlazak/vrsta muzike/cijene
- Neka vrsta "tips & tricks" vezano za odredjenu destinaciju...(tip gostiju, cura, zurke na brodovima)
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
nick_promenjen je napisao(la):
Vidim da niko nije postavio temu, a posto mnogi od vas sigurno znaju situaciju u mjestima za odmor bilo bi lijepo da podjelimo ovdje.

Zanimaju me opisi tipa:

- Mjesto
- Cijene smjestaja
- Cijene restorana i ishrane
- Plaza/rekreacija/nudizam/rentanje skutera, brodica...
- Mjesta za izlazak/vrsta muzike/cijene
- Neka vrsta "tips & tricks" vezano za odredjenu destinaciju...(tip gostiju, cura, zurke na brodovima)

Ajd evo mene s necim sto vjerojatno ne ocekujes, al eto

-Goa, Indija
-500-800kn stan, 1000-1500kn kuca na ili vrlo blizu plaze, mjesecno
-hrana prejeftina
-plaze svugdje, male i velike, guzve ili osama, party ili obitelj, rentanje skutera vec od 15kn/dan
-zabava svugdje, klubovi/barovi/plaze, psihodelicna i mainstream elektronika, za drugu mjuzu neznam, od prejeftino do umjereno
-svi domoroci te zele prevarit i izvuc novce iz tebe, promet je vrlo smrtonosan, oprezno s hranom u pocetku, 3000km u vlaku 50-tak kuna i tako (i to ne u onoj guzvetini od indijske zeljeznice vec mozes uzet lezaj di vas je 6 u jednom kupeu, 3 lezaja vise sa zida sa svake strane):D


ne nisam bio :D jos da sam tolko sretan di bi mi bio kraj. al citam uzasno puno po netu i osim same avio karte, kad dodjes u gou i indiju opcenito, ne mici se bar mjesec dana jer se za manje ne isplati ici. sve je toliko jeftino da nisam mogao vjerovat kad sam prvi put citao. jednom u iduce 3 godine odlazim tamo na 2 mjeseca, i jos skoknem do Varanasija 1600km i nazad za sitniš :D

I da, sezona je do 4 mjeseca, kasnije je prevruce i vecina smjestaja je zatvorena i nikog nema. sto cini ovaj post prilicno beskorisnim jelda? :D
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
predobro predobro!"
wahoooo
bas si me zazveselio sad s ovim...
jel planiramo motorima do indije pičit za koju godinu...
nisam mislio da je sve tako jeftino tamo...
ludiloooo
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
Goa je kao najskuplja u indiji al i dalje vrlo jeftina prema zapadnim standardima.

Samo pazi jer na motorima ginu masovno u indiji (i vecini azije ustvari)