Mosquitonet Technology By Mr. Smooke_allot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Svaka pohvala ,debela stabljika, veliko lisce,klima, brzo rastu i taman mjesta za 4 kom. Struje malo vise potrosis al bar vidis gdje su nofci! U klorofilu byby i celulozi!::listomahanje::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Bok ljudi
Evo da nebu dosadno u dnevnik. Da malo zabiljezim danasnji rad.
Nasao sam jeftine drzace za paradjz IMG-20190309-WA0023.jpg
No, njima je zica pretanka i premali krugovi za moje bilje, pa sam je zamjenio sa debljom. Rupe drzaca su taman debljine kakvu zicu sam imao za zamjenu IMG-20190309-WA0020_1.jpg IMG-20190309-WA0030.jpg
I eto ga, sjeo je okvir Candidi ko budali samarsmiley9934
IMG-20190309-WA0024.jpg IMG-20190309-WA0028.jpg IMG-20190309-WA0029.jpg IMG-20190309-WA0032.jpg IMG-20190309-WA0031.jpg IMG-20190309-WA0015.jpg IMG-20190309-WA0013.jpg IMG-20190309-WA0013.jpg do sljedeceg javljanja bude dobri i veseli::lulamira:::rasta::wave:
 

Prilozi

  • IMG-20190309-WA0022.jpg
    IMG-20190309-WA0022.jpg
    93,2 KB · Pregleda: 42

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozddrav ekipo.
Pojavili se problemi sa Black Sugar
Jucer mu je bilo vrijeme za zaljevanje zalio sam ga sa 2 l vode i 4ml Iguana Juice Organic Grow. Jos jucer su se lagano vidjeli neki flekovi po liscu, pretpostavljam od manjka kalcija, danas se vec bolje vide pa sam ih i sliknuo IMG-20190310-WA0001.jpg IMG-20190310-WA0002.jpg IMG-20190310-WA0004.jpg
I neki vrhici lisca su mu zuckasti sa smedim tockicama, taj problem mu se vuce vec desetak dana a sad kad su mu listovi VELIKI to se dosta vidi IMG-20190310-WA0011.jpg IMG-20190310-WA0010.jpg
Šta bi mi preporucili napravit da bude brzo i efikasno i jeftino?
 

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
Sensi cal mag xtra.Imaš manje pakovanje od 250 ml.Mada meni to izgleda sprženo u međudjelovanju svjetla i dušika.Takve smeđe točkice bi bile svud po listu da je do kalcija.Ali pričekaj još kojeg iskusnijeg grovera da se javi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
vec i jesu, ovo na slici je pocetna faza i napreduje.
Međutim, trenutno nisam u mogučnosti izdvajati extra love za cal mag. Pošto mi je od prošlog grova ostalo PH perfect Micro, u sastavu ima dosta magnezija i kalcija pa sam njega stavio 2ml na litru i prskam biljku. Fleke na zahvačenim listovima napreduju, no na drugim listovima se vise ne pojavljuje. Sad je na promatranju:idea::zvizd:
edit
Kako dušik? dan prije je dobila pola doze hrane a do toga nije hranjena
 

Ivan78

Aktivan Član
20.03.2018
249
861
93
45
U zadnja dva growa mi je nedostatak cal mag bio vezan uz ph, tj. kad ga nisam dobro (ili nikako) namjestio. U svakom slučaju nadam se da da si zaustavio širenje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Nesto mi rano za probleme....Ne godi joj isti tretman kao ovim ostalim...mozda joj je malo zemlja jaka.Otkad si presadio pa do danas, ne verujem da joj ista fali...moze biti samo da joj je necega puno.I drug, uzmi spreader za hps i nema glava da te boli da li je od svetla ili ne...Lepo onda mozes da se fokusiras na ostale uticaje, hrana ovo ono....ja moj hps 400w spustim na 30cm, a temperatura 24 stepena...milina
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
malo zemlja jaka
Upravo to od pocetka joj je zemlja bila prejaka barem mislim tako jer je na pocetku bilo nekog zutila i kod candide tj. na istim mjestima je bilo zutila poslje presadivanja. Prošli puta sam radio sa Guanokalog zemljom i nisam imao nikakvih problema. čovjek uči dok je živ tako da od sad samo isprobano provjereno....
uzmi spreader za hps
Lako je reč uzmi, kad bi se moglo bez para.... :D Naime imam i cool tube za slucaj da zatreba, mada mislim da to nije do svjetla.
Hvala na sugestijama::grupnjak::
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
candida-cd1-_2-jpg.263695
evo naso sam di imaju obje isto zute listove(one prve). Ko da je isti strain( sad mi malo i smrdi na zamjenu. mozda nece bit candide)
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo​
Vrijeme je za update. U ovom growu ima dosta problema. Jes da je zemlja bila nesto prejaka za neke biljke al prezivjet ce one to. A i Seedsman se pokazao kao jako loš breeder. Krenimo na biljke

Update#5
  • Strawberry Banana Grape Dan 38
Svi vrhiči idu jaaako sporo, u ovih 8 dana nije bas nesto narasla. Pistile su joj krenule ko da je na cvjetanju a i vrhici su poceli formirati cvjetove:watch:o_O
Ovo mi jako smrdi na automata vrhovi S.B.G. mozda automat.jpg vrhovi S.B.G. mozda automat (2).jpg vrhovi S.B.G. mozda automat (3).jpg vrhovi S.B.G. mozda automat (4).jpg vrhovi S.B.G. mozda automat (10).jpg vrhovi S.B.G. mozda automat (7).jpg vrhovi S.B.G. mozda automat (9).jpg
Ako je automat bit če to jako loša reklama za navedenog breedera. Critical iz prošlog grova je ispao vrhunski i mislio sam da su kvalitetni breederi al nije tako u nastavku s njima​
Nego, od zadnji puta je zaljevana 3 puta i svaki puta sa 4ml Iguane Grow na litru vode.​
Prvi puta je popila 2l, drugi puta 2,5l i danas je popila 3l. nikako da bude zelena ko na pocetku ili vrhovi stvarno krecu u cvatnju jer je u centru vrha najviše zutog pigmenta. Ovo če bit totalni promašaj ako je automat, em što sam je dva puta topirao, em zbog novog treninga jer biljke trebaju vremenski isto bit flipnute na 12/12​
I ona je dobila novi okvir SBG1.jpg SBG2.jpg SBG3.jpg

  • Alaskan Purple Dan 30.
Migolji li se auuu, i jos če k tome bit muški. Krenule su neke naznake da je muzjak, ali pričekam jos po koji dan da vidim jasno i da mogu sliknut to čudo od straina koji je kao Fem... pihhh:fuck:
Zaljevam ga svaki drugi dan i uvjek zakasnim na zaljevanje, popije litru i propisa, jucer sam mu uvalio litru i po i to je cicao 2 sata:watch:. Svaki puta dobije punu dozu Iguane grow, sad mi se čini da je krenuo normalnije rasti ali što znači kad je man::ludak::

  • Candida CD1 Dan 34
E to je biljka kakvu trebam za trening. jede svaki puta po punu dozu pije svaki puta po 3 litre itako svaka 3 dana,ljepo se širi::listomahanje::. Taman je za flipnut na 12/12 al još ču sad čekat da vidim što če se izdešavat s ove dvije ispredeyessss:

  • Black Sugar dan 32
Krenula je bit biljka kavu trebam za trening, jucer sam ju zalio i nahranio, danas je dobila okvir. od kad sam je počeo hraniti puno ljepse izgleda dva fan lista sam odrezao jer su bili ošteceni nekim deficitom il neznam sta je to bilo na liscu. Ostala su jos dva takva al njih cu kad jos malo pozute, a i da ne bude previse očerupana. jos 5-6 dana i prebacujem na 12/12.​
Black Sugar2.jpg BlackSugar1.jpg
Budite mi zdravi veseli​
stay on​
sve.jpg
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Još vegetirati
To i radim. Samo što je prostor trebao bit popunjen odavno. Npr. prosli grow najstarija biljka je imala 33 dana najmlađa 29 i box je na 40 danu bio prepunjen. sad se vec opako priblizavam 40-om danu i jos vegeteriaju. Ali me brine SBG koja je od početka opako krenula rast i sad vec skoro dva tjedna ne vidim bas neki napredak u smislu rasta, stabljika je počela bit sve kruča, ima sve simptome ko da kreće sa cvjetovima, a ja je hranim gnojivom za rast i opce ne pokazuje ko da prihvaca gnojivo. a kad pogledas Candidu jede svako zaljevanje i to i pokazuje, isto je krenuo i Black Sugar. stvarno neznam što se dešava u ovom growu:confused:
Misliš da bi bilo dobro da počinjem hranit SBG sa gnojivom za cvat? imam jos otprilike dva ipo dana do zaljevanja
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1310 and Zodra

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Auu drug pa ti bas nemas srece sa ovi grow-om...Cas ja musko, cas je zensko, cas automatik...svega ima tu.Svaka cast za breedera...::poguzi::
Jel se to meni cini, ili su na tom takozvanom automatiku i pistile vec braon?Meni kad se to dogodilo pre nego sto bi trebalo, dobio sa hermica...
Cisto da znas...pa eto obrati paznju.
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Jel se to meni cini, ili su na tom takozvanom automatiku i pistile vec braon
to su mu stipule na kupu pa malo vuku na crvenkasto. ne bojim se da ce ta bit muski jer vec ima puno pistila. hebe me to kaj mislim da je fakat automat a to mi ne pase nikako.

Pikirati automata :)
a znas kakav sam po pitanju aftomata:crazyd:. al ne loša ideja pošto sad ima mjesta jer ovaj automat se nebu bas nesto raširio.::nono::
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipa :rolleyes::vutra:
Evo konačno sam našao vremena za ovaj update, radilo se puno oko boxa. Krenuo sam sa novim treninngom Mosquitonet Technology:D. Samo ime govori što ču koristit:)
Al ajmo mi redom, prvo biljkice

Update#6
Od zadnjeg update-a svjetlo sam nastelao na 16/8, dobio sam savjet od seedsmanowih growera i dobro je doslo, a prije 2 dana sam prebacio na 12/12. Temperaturu i vlagu ne mjerim, mislim da je bilju super.

  • Strawberry Banana Grape Dan 47 1.tjedan 12/12
Dva tjedna se migoljila, čak sam mislio da je automat pošto je izbacila puno pistila i davala simptome ko da če krenit u cvat. Naime seedsman je odgovorio i rekli su da promjenim rezim svjetla na 16/8, to sam i napravio... i vidi čuda, nakon 2 dana na tom rezimu krenula se bahatit i pokazat da moze rast::listomahanje:::puuuh::
Skrenuli su mi i pozornost na to da sam sa drugim topiranjem trebao pričekat barem 7 dana. Možda je i zato bila usporena. Pazit cu sljedeči puta da ne pravim takvu grešku:djede:
Od zadnji puta bila je zaljevana 3 puta sa 3litre vode i po 15 ml Iguana Juice Organic Grow​
malo sam je počistio odozdo i sad uziva. od jučer je na snazi Mosquitonettech​
  • Alaskan Purple Dan 37 1. tjedan 12/12
od prebačaja na 16/8 i on je krenuo rasti normalnije, ali( uvjek mora bit taj ali) na nekim grana su krenuli calixi nekako čudni ko da imaju stabljiku. dok na drugim biljkam nije takav slučaj:watch: Vidit ču ga sad kroz koji dan :)
hranim ga svaki drugi dan sa 1.5l vode i po 6ml Iguana Juice Organic Grow. Danas opet al,danas idem sa pola doze Iguana Juice Organic Bloom i 2ml Sensizym​
  • Candida CD1 dan43 1.tjedan 12/12
Ljepi grm se napravio;). Odlično napreduje, nemam nikakvih primjedbi:)
Hranim je :banana123:svaki 3 dan sa 3 l vode i Puna doza Iguana Juice Organic Grow, zadnje je popila 4l. malo sam je pocistio od ispod candida_1.jpg Candida_3.jpg
candida.jpg
  • Black Sugar Dan 41 1.tjedan 12/12
Odlično se razvija. Ona grana sto je četvero list, na sljedčem katu je dva lista sljepilo a mislim da i te dvje grančice sto su isle uz listove(zuto po listovima je odsjaj od HPS_a iz boxa). BlacksugarList.jpg BlacksugarList_1.jpg BlacksugarList_2.jpg BlacksugarList_3.jpg bas me zanima sta ce od toga bit::volimj::
Hranim ga na istoj razini ko i Candidu njih dvoje je usklađeno :)
Jedna prije treninga
ekipa.jpg
Mosquito Net Technolgy
Ovu tehniku sam našao kod jednog kalifornijskog (komercijalnog) growera, tu tehniku je on koristo umjesto cropanja i svi vrhovi ravni ko da je neko spagu povukao. jako me zainteresirala ta tehnika i reko moram ja to probati u svom malom boxiču:)). Dakle potrebno je samo napet mrezu na vrhove i svi od ispod bi trebali doči u ravninu sa najvecim vrhom u boxu. Mreza bi trebala biti tako postavljena 7-15 dana, ovisi kolko ce se strečati. postavlja se 2.ili 3. dan od prebačaja. ja sam je postavio na drugom danu i planiram je drzati do 7 dana poštu su biljke dosta gušče od biljka sa kojima on radi( klonovi).​
vidit ču kako če se odviati situacija i javljat ču kako če biljke reagirati na to.​
Od materijal sam morao kupit sam mrezu za komarce. Okvir sam napravio od mladih agacija, pronašo sam nekoliko ravnijih agacija, ocistio sam od trnja i od kore, 2 tjedna se susilo i poprilicno su tvrde a nisu nesto debele a ni teske. spajanje sam radio sa tankom žicom izbušio sam rupice debljine žice na spoju i provukao žicu i povezao. (slike izrade stavim sutra sad mi nisu pri ruci trenutno)​
Na taj ovir 110*110 Sam pričvrstio mrežu za komarce i spremna je za koristenje. Za prihvačanje okvira s mrezom na box sam koristio plastificiranu žicu i samo sam privezao na čoškove tako da je mogu dizati ili spustat ovisi kako ce trebati.​
Za sad mi se čini da če ovo napravit odličan posao. Ev i po koja slika da vidite kako to sad izgleda​
Evo dosli smo do kraj ovog update-a e sad bi valjalo i :rasta::joint2::razvaljen::
Budite mi dobri i veseli​
stay on​
Edit:​
Molio bi nekog od moderatora da mi izmjeni naslov dnevnika Mosquitonet Technology By Mr. Smooke_allot​
 

Prilozi

  • 20190324_212343.jpg
    20190324_212343.jpg
    293,2 KB · Pregleda: 26
  • 20190324_220708.jpg
    20190324_220708.jpg
    490,9 KB · Pregleda: 23