Mosquitonet Technology By Mr. Smooke_allot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Vozdra ekipa:rolleyes::vutra:
Evo da samo zabiljezim neke promjene
Black Sugar izbio nakon 2ipo dana BlackSugar#1.jpg
Alaskan Purple On je dobio zamjenu, nesto se kilavio_O, a ja za trening trebam full zdrave biljke, pa sam piknuo drugu menkicu u zemlju
Ostavit cu ga da vidim sto ce izrast iz njega:watch: aala.jpg

Strawberry Banana Grape Napreduje kao treba StrawberryBananGrap#2.jpg
Candida CD1 Ide svojim tokom, danas cu je zatrpat do kraja teglice CandidaCD1#2.jpg

stay on :vozdra::joint2::razvaljen:::joint:
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo :rolleyes::vutra:
Evo nas na 1.redovnom Update-u
Temperatura: N-22
D-28
Vlaga: N-45
D-30
Vlagu jedva drzim al se ni ne trudim previse, ne zamaram se s njom previse:) u boxu je "pičiguz" Pičiguz-1593x2124.jpg u njega svaki dan ulijem 4l vode i ventilator uperen da puse u povrsinu vode:))
Ekipa iz boxa je kompletna, pa ajmo redom
Strawberry Banana Grape
Danas joj je prošao prvi tjedan vegetacije. Zaljevana je billa 4 puta, od toga 3 puta sa tarantulom, sada pije 1-2 dcl na dan
Ide po P.S-u kak bi se reklo:) StrawberryBananGrape#2-1593x2124.jpg


Alaskan Purple
I dalje se nečka, ide u sirinu umjesto da ide u visinu, nodovi jako sporo proizlaze, zaljevan je ko i ova ljepotica goreeyessss:
Zamjena mu je::listomahanje:: stigla danas mu je prvi dan alaskanPurple#2-1593x2124.jpg ačaskanpurple#1-1593x2124.jpg


Black Sugar
Danas mu je 3. dan, dotrpao sam mu zemlje i zalio ga tarantulom. za sad je ok:thumb: blackSugar#2-1593x2124.jpg

Candida CD1
Danas je na 5. danu, ide svojim tokom, dva puta sam je zalio sa 2dcl vode i malo tarantule candidacd1#2-1593x2124.jpg

Mislim da sam sve napomenuo u ovom update-u
stay on :cool23::joint::joint2::rasta:
ekipa-1593x2124.jpg
edit: sad cu slike stavit skroz sam zaboravio::kauboj::
 
Poslednja izmena:

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo :rolleyes::vutra:
Update #2
  • Strawberry Banana Grape Dan 15
16.02. Presadena je u 22l tegle- presađivanje je podnjela vise nego dobro. Prije presađivanja zalio sam zemlju sa 3l vode i 6ml Tarantule
SBG1#2.jpg SBG2#2.jpg SBG3#2.jpg SBG4#2.jpg

  • Alaskan Purple Dan 15
    • 17.02- Presadio sam ga isto u 22l teglu isto sam zalio ko i prethodnicu
Par dana prije presađivanja poceo je tvistati sa listovima tvistani alaskan.jpg tvistani alaskan (6).jpg
Njega sam na presađivanju popratio i sa slikama, imao je solidan korijen za 12 dana starosti. Uglavnom krenuo je rast normalno:mario:::skot::
presadivanje alaskana.jpg presadivanje alaskana (2).jpg presadivanje alaskana(3).jpg
i slike od jucer:banana_rasta:
AlaskanPurple1#2.jpg AlaskanPurple2#2.jpg AlaskanPurple3#2.jpg
  • Alaskan Purple Junior Dan 6
    • Ipak ču na kraju imat 2 Alaskana nece propast ni jedan, posto se blizi sezona outa:)). Ovaj ide al nekako mi se čini usporen isto ko i s ovim prije ili mi se samo čini
    • Prije 3 dana dobio je prvu Tarantulu
AlaskanJunior.jpg
  • Candida CD1 Dan 12
    • napreduje ali dosta slabije nego AP i SBG, nju cu sutra ili prekosutra presadit
CandidaCD1.jpg
I šečer na kraju
  • Black Sugar Dan 9
    • Ide polako, presađivanje ce bit kroz 3-4 dana
BlackSugar.jpg najmlade.jpg Zajednicka.jpg
Bilo bi to sve od mene u ovom updateu :):joint::joint2::rasta::razvaljen::
Stay On
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo na :rolleyes::vutra:
U ovih tjedan dana se svasta nesto izesavalo, temerature su varirale pa je i grijalica morala radit. Temperaturu drzim uvjek istu a vlagu se digla za 7-8%, nije bas nesto al eto idu cure. Neke su bas jako brze a neke dosta spore. ajmo vidit:spliff::kafa:
Update#3
  • Strawberry Banana Grape dan 22
U ovih 8 dana je odlicno napredovala, nakon presadivanja proslo je 6 dana pa sam je opet zalio sa 3l vode i 6ml Tarantule.
2 puta sam je topirao, prvo glavni top pa za 3 dana jos 4 sporedne grane. mislim da ču jos i ostale 4 grane kad za to dode vrijeme,​
Neka samo nastavi tako ljepo i ja cu bit sretan:let::sun2: sbg#.jpg SBG#3_2.jpg SBG#3_3.jpg SBG##_5.jpg SBG#3_1.jpg SBG#_4.jpg
  • Alaskan Purple dan 22
U ovih 8 dana kod njega ima problema. Zalijan je i topiran ko i SBG, međutim nakon zadnjeg topa (prekjucer) malko sam isao razmaknut lisce i imao sam sto vidjet :watch: mislim da je mudonja:upiii::confused:, na zadnjoj slici se nesto bolje vidi, prvi puta se sad susrecem sa muskom biljkom, i nekako mi nije jasno kako od fem. sjemena moze bit, ni više ni manje , nego mužjak::sex::::ludak:: her alaskan1.jpg her alaskan2.jpg her alaskan4.jpg heralaskan3.jpg mudonja.jpg mudonja2.jpg
  • Alaskan Purple Junior dan 16
Srecom imam zamjenu:idea:
Jutros je presaden u 7l teglu alaskan junior#!ž.jpg presađeni alaskan junior.jpg presađeni alaskan junior2.jpg
  • Black Sugar dan 18
Presađen je na 13-om danu da jucer je isao jako sporo, neko zutilo ga je uhvatilo nakon presađivanja( pretpostavljam da je zemlja prejaka za njega)
sad vec ima ljepu zelenu boju na vrhu. Sad bi trebo malo brze rast BlackSugar#3_2.jpg Black Sugar#_4.jpg BlackSugar#3_1.jpg Black.jpg
  • Candida CD1 dan 20
Nakon presađivanja dobivala je isto neko zutilo nakon 3 dana je krenula malko življe rast i sutra ili prekosutra ce bit spremna za topiranje, Od presađivanja jos nije zaljevana. Candida CD1#_2.jpg CandidaCD1#3_1.jpg
Ekipo budite dobri i veseli
stay on
ekipa#3.jpg
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Bok ljudi,
Malo sam u nedoumici::ludak::
Naime dečki iz seedsmana navode da če Alaskan Purple Izbacit cvjetove, jer kao oni su grovali 16 strainova (svojihnaravno) i kazu da su 3 straina pokazali da ce bit muškiči al da su na cvjetanju poceli izbacivat pistile i normalne vrhove :confused:
Što mislite, može li se desit nesto takvo?
Izrasline na alaskanu napreduju, na novim vrhicima vidim da krece nesto rast, e sad dal su to pistile ili jaja to cu vidit kroz koji dan
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Ej mene isto zeza Alaskan ,ali automatik , nikak procvjetat tek u 50 danu i to kad sam ih pustil na 12 /12 , pa vratil na 20/4 oćito zamjenili sjemenke , napravil brutalan lolli nije se bunila-jel bi bacil autos jaja kod jakog stresa? Jako se sporo puni na 20/4. tak da ih idem sad kontaktirat mada već jesam i kunu se da je automat,hmm.
 

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Kakve su im to mahinacije i jos tako nesto puste u prodaju.Prvo ce biti musko pa kasnije zensko...wtf....???Mislim, ima svega u svetu kanabisa, geni, mutacije ovo, ono...ko zna.Za ovako nesto prvi put cujem.Ajd drug srecno sa njom/njim....
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo na :rolleyes::vutra:
Evo nas na jos jednom updateu. U ovom tjednu neki su dobili izgon iz boxa neki nove okvire i tako.... ajmo redom
Uvjeti u boxu su ajmo rec ok, vlaga se uspjela nesto dic, dnevna je do 38 a nocna 54. temperature su dnevna 27-28 nočna 21

Update#4
  • Strawberry Banana Grape Dan 29
Napreduje odlicno, grane debele listovi veliki, cekaju se vrhici da se izvuku van.​
Za vrhice koji izlaze pripremio sam okvir na dva kata, za to sam koristio malo deblju celicnu zicu koja je oblozena nekom zelenom plastikom.​
Za sad mi izgleda ok i da ce sluzit svrsi dok ne završi strch faza. Nisam imao pri ruci nista za slikanje kad sam radio taj okvir, ali za drugu bilju cu se potrudit sliknut i samu izradu. SBG1.jpg SBG2.jpg SBG3.jpg SBG4.jpg SBG5.jpg SBG6.jpg
Zaljevna je bila 2 puta svaki puta sa tarantulom i 3 l vode. Sljedeče zaljevanje joj ide i prva hrana:banana123: Mozda sam več i prošlo zaljevanje treba sa pola doze al bit ce i ovako ok​
  • Alaskan Purple Dan 19
Onaj Alaskan koji je bio deset dana stariji je pravi muzjak. i sad kad sam jasno vidio da je gospon "kurčević" sliknuo ja njega i poslo seedsmanu sad več 5 dana sute ko P**** al znali su se pohvalit da ce promjenit spol:grrr: neznam kad bi to bilo, vjerovatno kad bi oplodio sve zenke::sex::smiley9934. Uglavnom dobio je izgon iz boxa i drzgim ga ko sobnu biljku u sobi:zvizd: IMG-20190307-WA0001.jpg
Al dobro je backup je tu pa nastavljamo​
Raste al opet dosta sporije, danas sam ga zalijao sa 0,7l vode i 1,nesto ml tarantule. sutra ide top pa ču vivdit kako ce se onda ponasati​
AlaskanPurple1.jpg AlaskanPurple2.jpg
  • Black Sugar Dan 23
Krenuo je mali ko veliki. I bas je dosta visok, jucer sam ga topirao. sporedne grane jure i zamjetio sam jednu mutaciju koju nisam nigdje vidio, Četverolist raste:ljubav: Ka ditelina s četri lista :):puuuh:: BlackSugar1.jpg BlackSugar3.jpg BlackSugar4.jpg
Zalijao sam ga jednom sa 3 l vode i 6ml Tarantule sutra ili prekosutra cu ga opet zaljevat i mozda dobije i klopicu neku:banana123:
  • Candida CD1 Dan26
Odlicno raste, ljepo se širi. Topirao sam je na 22-om danu Dan prije sam je zalio sa 3 l vode i 6 ml Tarantule. Ona je sljedeča na redu za okvir:) CandidaCd1-1.jpg CandidaCd13.jpg
I jos kompletirana ekipa (nadam se) IMG-20190307-WA0000.jpg
Budite mi dobri i veseli​
stay on:rasta::razvaljen::::lulamira:::spliff::joint::joint2::sun2::let:
 

Prilozi

  • BlackSugar2.jpg
    BlackSugar2.jpg
    177 KB · Pregleda: 35