Mosquitonet Technology By Mr. Smooke_allot

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
mrAK ludilo , dobra ti ova ovo nije trening jer nemas ti usvari dodir sa biljkom ako sam uspeo da svatim evenutalno svetlo koje se rasporedjuje idealno na celu krosnu to i daje vise energije za bolji rast tako bar ja kontam popravime ako nije tako cestitam nove stvari puno puta znaju da izadju stupidne ali ova stvar je ludillooo :)
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Hm... Svjetlo se dosta slabije probijalo kroz mrežu, ovo je prvenstveno zamisljeno da se vrhovi sami cropaju cjelo vrijeme a mreza je tu da im neda ic gore.... a htjeli bi.... i samim time se pobubuje rast sporednih grancica koje same pronalaze put do gore::listomahanje::. ovo je idealno za klonove. kopirao samo to od covjeka koji je to radio sa klonovima i mislim da tad, ta tehnika ima najvise potencijala
Hvala na ljepim rjecima:mario:::):puuuh::
 

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.085
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
mene zanima samo jedno posto si maknuo mrezu a biljke su 10 tak dana na 12 /12 meni se cini da kad krene strech da ce se one opet kako koji vrh podignuti tj da nece svi ostat u ravnini po meni bi ta mreza trebala bit dok je strech u cvijetanju a ne samo u vege
 

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Neču im dat da odu previsoko. jer svi koji su u istoj ravnini rast ce jednomjerno. Tako mi je bilo sa biljama u proslom grovu, samo sta sam njih svako malo morao savijati i cropati. a sad sam fino bio miran, cak ni svjetlo nisam dirao, danas cu ga vjerv nesto podic ako ce bit potrebno
a vec im je prvi tjedan pravog cvjeta, na kraju. tako da ne očekujem neki preveliki rast u to strechu, jos desetak cm i dobar sam:))
 
Poslednja izmena:

mr.Smooke_Allot

Priča bez ljubavi je kao biftek bez začina
Poznanik Foruma
17.06.2017
1.322
12.272
358
tamo di je Bog reko laku noć
Pozdrav ekipo :rolleyes::vutra:
vrijeme je za
Update#8

Za sad sve ide po planu i programu. Za vikend je pao lolipop. Cure su u drugom tjednu cvjetanja, danas je 17-i dan od flipa
Temperaturu i vlagu ne mjerim mislim da im je u granicama normale. vrhovi su jos uvjek u onakvoj ravni kad sam im skinuo mrezu
  • Strawberry Banana Grape 65 dana starosti od toga je 17 dana od flipa, procvjetala je dosta rano, na 5-6 danu
Zaljevam ju svaka 4 dana sa 4litre vode i punom dozom Iguana Juice Organic Bloom+Sensizyme+Big Bud
u nedjelju sam joj napravio lolipop, sad izgleda odlicno.
  • Alaskan Purple 56 dana starosti, 17 dana od flipa, oko 9 dana u cvatu
u subotu sam mu napravio looli, super je podnio, svih 12 vehova su mu istoj ravnini samo je 5 cm visi od ostalih. Isto tako kad je bio pod mrezom najvise je dizao mrezu, dosta kasno se sjetio da treba rasti,. Raste u potu od 6 litara i bome se fino rasirio
hranim ga svakih 3 dana sa 2l vode i puna dpza svega ko i prethodnu
Kod transfera slika sam negdje izgubio njegve slike pa je sad samo jedna njegova​
alaskan.jpg
  • Candida CD1 64 dana starosti od toga 17 od flipa i cvjeta 11 dana
Jako ljepo napreduje. Dobio sam Indica Fenotip ima bas ljepo indikasto lisce.​
Lolipop sam joj napravio u subotu i sad izgleda odlično.Primjetio sam jučer, kako joj izlaze kapljice vode sa mjesta di sam joj rezao lisce i grancice, kapljica nije bila masna ni nista nije imala nekog miris. Izgledalo mi je ko da joj cista voda izlazi, neznam zasto je to tako, prvi pta sam ovo vidio na cannabisu​
Hranim je svaki 3-4 dan, ovisi nekad ozedni prije nekad kasnije, i to sam 4l vode i punim dozama svega​
  • Black Sugar 62 dana starosti od toga 17 dana od flipa i cvjeta 12 dana.
Za sad ima najljepše kuglice od cvječa.Loli je dobi u nedelju i sad samo uziva i jede​
Hranima ga svako zaljevanje, i to svaka 3 dana po 3,5 l vode i hrana ko i ostale​
sljedeci put ce ic bolje slike u dnevnik. ovih dana sam sve u zurbi radio pa su i slike takve kakve jesu​
i za kraj jedna skupna::listomahanje:::gled: sve skupa.jpg
do sljedečeg puta budite dobrii veseli​
Stay on​
 

Jurio

Aktivan Član
22.10.2017
605
1.414
163
72
@mr.Smooke_Allot , super izgleda. Imam slično iskustvo, Malana stara 24 dana, gledam je i na listovima vidim "vodu" a nije od zaljevanja. Nikako
nije do mene, ja ništa ne režem. ??? :)
 
15.04.2017
364
1.060
143
gledam je i na listovima vidim "vodu" a nije od zaljevanja. Nikako
nije do mene
To ti se zove respiracija... respiration english :) Biljke same sebi prave vlagu i energiju kroz proces respiracije... a to je dobro jer znaci da brzo obavljaju fotosintezu. A moze biti i ako ti se listovi dodiruju od 2 biljke. Pa se ovaj ispod list malo znoji :p Uglavnom nista posebno za zabrinuti se :) Ja sam im ponekad briso listove kad vidim da se puno znoje :p kontam ni one ne vole da se znoje ko ni mi ljudi. Al to je sve dio procesa i prirode.

Biljke su ti lijepe i super Mr. Smoke!
Vidi se da su happy ::volimj::