Motaj Blunt

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Canna iGrow Mills Nutrients

Vutragenjo

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
4.887
5.340
258
Čikago, USA
www.vutra.org
Znam da su kod nas jointi popularni ali ja sam iskreno zavolio blunts (motanje u cigare).

Vecinom zbog ukusa, mirisa, sporog gorenja (pljuvacka tvoga druga nije prijeko potrebna) i kolicine vutre koja stane u blunt.

Neke cigare imaju list koji se skine prvo pa onda ispod lista ima jos jedan list u koji se stavi trava a onda se sve pricvrsti prvim listom (optimo cigare imaju dva lista ovaj momak sa slike je pogresno namotao optimo cigaru).

Moj najdrazi je philly blunt (nema dva lista) i dolazi u razlicitim ukusima: vanila, brendi, kokos ili bez ukusa sto god vam odgovara.

Kad god sam probao u Jugi namotat blunt nije bas bilo najbolje vecinom zato sto su cigare suve i stare pa se lome listovi. Takodje u americi niko ne kupuje optimo i philly za pusenje cigara tako da su pravljene samo za duvanje :)
Ako ih neko pusi kao cigare onda je taj budala posto su odvratne.

Sviđa im se: ZelenaGroznica
24.11.2004
12
0
0
39
to mu izadje isto kao da motas u listove duvana zar ne?
skoro sam vario domaci proizvod (100% made in serbia) decko gaji i rola u duvan koji nabavlja negde sa juga. gori dosta dugo, moze par ljudi svetski da se spushi (velicina standardnog cigarilosa)

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
1
0
32
Respect za bluntanje... hehehe.. dobar je stvarno.. ali ponekada.. jer je za philly titan potrebno jedno 5-6 grama dobre ganje da se napuni.. ali vredi u svakom slucaju.. hehehheee.... ko nije motao.. pravac prva trafika.. trazite phillies blunt.. zilet.. i to je sve sto vam treba... ostatak zakljucite sami... :) smotajte i uzivajte... ej da.. ima zanimljivo uputstvo na irie people sajtu... www.irie-people.com/data/howto/rollablunt.htm .. enjoy!

|{ 1 T @

Aktivan Član
13.08.2005
91
1
0
e a di ima za kupit bash tih praznih bluntova za motanje ? mislim pitam jer ih u hrvatskoj bash i nema ... a probo biiiii ~~

08.11.2005
42
0
0
bas sam danas probo smotat u blunt i kupio na kiosku neku cigaru za 15kn(2eura).listovi duhana ne da su suhi nego se raspadaju u rukama.za popizdit

28.10.2005
1.099
36
0
31
Da, morate pazit da cigare nisu suhe, nego svježe jer se razmrve...zato i je potrebno pravilno skladištenje no u kiosku kad se ne proda po pol godine i više se sasuši i propada.

Inaèe ja sam opæenito dugo pušio kubanke i u velikoj kolièini s time da sam ih uvlaèio, još ni dan danas ne shvaæam zašto (jednom prilikom sam ih u nekoliko sati popušio 15 komada i bio sam promuko sljedeæa 3 dana), i mogu reæ da su Titan (SAD) jako dobre kubanke ::super

22.12.2005
20
0
0
jo ekipa iz zg-a je vjerojatno posjetila smart shop (Ilica - odmah iz Frankopanske desno i 20 metara) tamo imate kupite razne bluntove raznih velicina i okusa np. superblunt koji kosta 30 kn je ogroman i mislim da bez problema u njega moze stati 25 grama..

takoðer su tu i srednji blunt naravno svih okusa i mirisa sta ja zna sta sve nema u koji pa recimo jedan njap...

-najbolja stvar kod blunta mi je sto kada uvlacis dim ne osjecas skoro nikakav pritisak na pluca -jedini problem je sto onda ne znas koliko mozes povuci pa mozes malo pretjerat,a to ne pase nikako....

-ko nije a ima mogucnost neka posjeti smart shop-mala reklama...

28.10.2005
1.099
36
0
31
Za svoje provedeno razdoblje u Zagrebu, sad od 31.12.2005. do 1.1.2006. bili smo u smart shopu (naziv neæu navodit). Vidjeh taj super blunt...hehe...bacanje vutre, ništa više... Takoðe, slažem se da stane sigurno nekih 25-30 grama. Mi smo takoðe isprobavali malo tih bluntova, uzeli u okusu banana-split, zelena jabuka i bubble-gum te i ja postadoh kao Vutragenjo miljenik blunt naziva i Pojave koja se krije iza. Jedan blunt smo ostavili sad za nedjelju, kad budemo otišli u šetnju po sunèanom danu do šume...zapalit blunt u Prirodi u Moru Sunèevog Sjaja...nema Ljepšeg.

:banana_jahach:

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
13
0
Eto ja sam se registrirao danas. Nisam imao net dugo vremena jer su mi iskljucili telefon. Inace bih ja bio vec tu :))

Iako sam novi na forumu, imam vec dosta staža.. :)

Upravo sam prije par dana nabavio nesto prejebeno. Vutra je full svijetla i ljepljiva, sami vrhovi, a kad srolas neznas di si... Da je barem uvijek takva. Jel zna tko koja je to vrsta mozda?

Naravno da i ja motam u bluntove i nakon prvog blunta (iz smart shopa) vise ne gledam isto na rizle.. Fuj. :)

Imam i par zanimljivih slika, ali neznam kako da ih stavim na forum..

28.10.2005
1.099
36
0
31
Ma 10 kn dat za list duhana i stavit u njega 3 grama je za mene bacanje i bezobrazluk (cijena). Al kad ste dobro obskrbljeni i kad doðe gušt, lijepo je negdje se zavalit (na toplom) i zapalit good old blunt. :wink:

Slike: ideš na www.imageshack.us izabereš sliku sa harda i host-aš ju, i sad: možeš sliku prikazat kao za blog (klikneš na nju pa se re-sizea) il "Direct link to image" kopiraš i ovdje u postu samo oznaèiš i klikneš na Img.

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
13
0
Ne radi link, mozda je privremeno pao server. A kaj se bluntova tice, naravno da ih ne pusim stalno. Zivim 40ak km od zagreba pa rijetko kad imam blunt, al kad ga imam, onda gust do jaja. :)

BTW ak ce ko kupovat u smartshopu, izbjegavajte one juicy blunts, neki znaju biti podrapani a nisu bas ni fini. al zato je blunt wrap prejeben..

mmmmmmm... blunt...

28.10.2005
1.099
36
0
31
Evo, link je ispravljen, bio je zahvatio zarez, no sad sve štima :)

Takoðer, bolje je izbjegavat blunt cones, tj. veæ srolane koje samo punite, jer duhan je suh.
List duhana koji je hermetièki zatvoren u pakovanje je puno bolji, jer nema dotoka zraka i list je svjež i mekan. :wink:

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
13
0
Da, ja uvijek koristim te, iskreno, nisam ni znao da ima tih vec smotanih.. A uostalom, kakav je gust puniti blunt? Rolanje je umjetnost i gust, nije to to ako je vec smotan ili ga moras "puniti" :))

28.10.2005
1.099
36
0
31
Potpisujem...Nije to to... Znoj, trud i užitak u rolanju èine pušenje još lijepšim i ugodnijim iskustvom.
Užasno je punit blunt...BezDušno.