Motaj Blunt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Blunt se mota i ne puni se. One slike koje sam ja naveo su los prikaz motanja. Tako se ne mota nego nisam mogao naci bolje slike.


Ustvari se mora naci dobra kubanska cigara koja je urolana u dvije vrste papira. Jedan onaj odozgo je cjeli list duvana a ispod klasicni papir kubanske cigare.


Malo se navlazi cigara i skine se list duvana to jest odmota. Onda se otvori i onaj drugi i u njega uvali marihuana ne mora taj dio biti lijepo smotan posto ima onaj list duvana u kojeg se urola taj nas blunt. List duvana mora biti pomokren tako da se moze lijepo urolati. Stavis ga na sto i razvijes ga svom duzinom i onda po njemu vrtis/rolas onaj drigi papir cigare sa gandzom.

Ne znam kako da objasnim bez slika. A u Crnoj Gori nema dobrih kubanskih cigara tako daa...do daljnjeg.


Inache motanje i pusenje blunta na ovaj nacin je veci gusht od bilo kakvog jointa.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Na engleskom se kaže cone...

I ovako izgledaju blunt cones koji se mogu naæ i u Zg u onom smart shopu. U razlièitim okusima, samo se pune:

cyclones1xw.jpg


Ovo su rizla cones:

cones3zla9kc.jpg


A ovo je super blunt o kojem se prièalo:

juicysuperbluntblack6yv.jpg


Nakon ovih koji se pune, slijede oni koji se motaju:

51101pt.jpg


Ubacite vu...

howtorollablunt1qg.jpg


And smoke that shit... :lol:

howtorollabluntcigar9xd.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Da, da.. Ti blunt wrap su meni prejebeni. Preporucam onaj tipa divlji med. Jao da mi je sada jedan pri ruci. Trebaju u smart shopu dostavu organizirat :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Hehe...inaèe hrvatski prijevod za cone je "tuljac" :lol:
Ono, ispada kao kornet za sladoled drugim rijeèima :wink:

I ja se zaželio blunt duvana...sutra ih kupujemo nekoliko...Èujem da je od èokolade dobar.

Kažeš WeedKillah od meda?
:ubitza:
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
Weed Killah je napisao(la):
Evo jedan fino smotani blunt sa vrhunskom vutrom. Lokacija je gornji grad, 20 ak metara od matosa.. :)
e8f53fb5476330f7f669ee8e74967612.jpg

fina lokacija Weed...evo da ja ubacim dva mjesa na kojima ja volim pušit...

na balkonu ujutro za vrijeme izlaska sunca...



i ovo mjesto apsolutno obožavam...al neæu reæi di je...ako ko pogodi ima pivu =)

 

Doktor

Aktivan Član
17.02.2007
427
9
0
44
Ma taj blunt za koga prvi put cujem je ono za neki tres od trave!!!
Pa ja kada bi to napunio sa ovom mojom Wuwom ili bi umro da sve popusim ili bi moglo da dimi oko 15 20 ljudi!!!
Pa ja samo posolim po duhvanu i mrtvo sam telo (oko 0.1g)!!!!
Zamisli 3-4 ili cak 5 grama da smotam???
Jedino ako je dozvoljeno mesanje sa duhvanom kao i kod redovnog dzoksa!?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Pusio ja dosta puta.. blunt ti se kupi sa duhanom unutra, a onda ga rastavis, istreses duhan vani, pola bacis, a pola pomjesas sa vutrom i ponovno napunis blunt. Popularno jako u americi gdje se to reklamira na sve strane kao the COOLEST (huhuhuh no shit) way to smoke
bljuv

Enivej.. po meni je smece krcato kemikalijom i losim duhanom, al dobro izreklamirano i mudro uvedeno na trziste na nacin da se uzivalac kanabisa zapravo navuce na duhan iz blunta, a onda vise nema ni izbora kako ce pusit vutru.

Lula, bong, nargila i slicne sprave gdje izgara samo vutra, a ne papir i ljepilo i blabla je najbolji nacin za konzumirat vutru, uz vaporizatore.

Moje misljenje jel..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ZelenaGroznica

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Madrfakin nigaz smoke madrfakin weed in madrfakin bluntz!
To je kao njihova spreha oni su kul, veliki crni i nabildani pa moraju velike gensove pljugat pa onda im se neda rolat pa strpaji u blunt to sve i pljugaju.. dobro ak vas je 5 - 10 (ak je kvalitetna vu) al ja osobno mislim da je to bacanje dima.
Iako kad imam previse trave (rijetkost) volim strpat i nekaj u blant
 

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
36
zanimljiva stvar,moracu sutra da svratim do prodavnice ,blunt vidjam svaki dan.jao jos uz ove hedice koje imam...
 
12.05.2015
32
20
8
33
Jamaica
Znam da su kod nas jointi popularni ali ja sam iskreno zavolio blunts (motanje u cigare).

Vecinom zbog ukusa, mirisa, sporog gorenja (pljuvacka tvoga druga nije prijeko potrebna) i kolicine vutre koja stane u blunt.

Neke cigare imaju list koji se skine prvo pa onda ispod lista ima jos jedan list u koji se stavi trava a onda se sve pricvrsti prvim listom (optimo cigare imaju dva lista ovaj momak sa slike je pogresno namotao optimo cigaru).

Moj najdrazi je philly blunt (nema dva lista) i dolazi u razlicitim ukusima: vanila, brendi, kokos ili bez ukusa sto god vam odgovara.

Kad god sam probao u Jugi namotat blunt nije bas bilo najbolje vecinom zato sto su cigare suve i stare pa se lome listovi. Takodje u americi niko ne kupuje optimo i philly za pusenje cigara tako da su pravljene samo za duvanje :)
Ako ih neko pusi kao cigare onda je taj budala posto su odvratne.

blunt_ingredients.jpg

blunt_preparation.jpg

blunt_filling.jpg

blunt_rolling.jpg

Evo pitanja: Jer se može blunt kupit na kiosku i pod kojim nazivom da tražim ? Pozz (ispričavam se što podižem staru temu)