Motanje shita

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.05.2010
2
0
0
37
ajdmo, da cujem, godinama se vucem na tudji racun i nikad ne motam sama, ali doslo vrijeme da se i pusi u miru svoje sobe... :costumed-smiley-027

koji je postupak i ima li kakvih caka?? :icon_lol:

znam da je najbolji solo ali govorim za varijantu mjesanja s duhanom i sl.

znaci, sam princip motanja (duhana) znam, ali sto sa shitom, rezem, palim, ovo ono. joint palim, zabalim, da, ne - slusam :181:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ke? jel to neka zajebancija il kaj?
sama si rekla da se vučeš na tuđi račun, pa kaj nikad nisi vidla kak ekipa mota gens!

uglavnom:
uzmeš kocku, pripališ ju sa upaljačem, onda strgaj dolje to kaj si zapalila, zakoturaj (napraviš gliste), tako si pogledaš kolko ti je dosta i staviš u rizlu!

kakvo motanje bez duhana? "znam da je najbolji solo" ????

skrati si rizlu jer će ti obična biti prevelika! i zamotaj i pali, to je to!

joint hašiša nemoraš baliti jer gori fino!
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
nije mi jasno zas ekipa pali has pa oblikuje.. po meni je bolje (ak je neki tvrdi) sa nekim nozicem sto tanje strugat i u komadice pa tak u rizlu.. mislim da se bolje iskoristi jer ne propadne pola.. a i gumenjaka mi je bolje tak u sitne kom neg u glistu
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja za sit imam staklenu flasu , jedan ortak mi je probusio i napravio rupu na njoj ,, tako da ocupnem malo schita stavim na sto uzme uzarenu cigaretu zalepim sit na zar i metnem ga u rupu sacekam da izdimi i onda tamo gde se pije uvucem i to je to :)

dovoljno mi je jedan dim :)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
ovo moje je bio samo jedan od načina, slabo pušim haš,
ali za moje osobne upotrebe bilo to haš ili vutra samo se škare koriste, najjednostavnije je i praktično
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Pribor.
Flop, rizla, pola cigare duvana, kocka sita, upaljac.

Postupak koji ja koristim :
Izbacis duvan iz cigare i stavis ga sa strane, kockicu Sita dobro izmrvis na jako sitne komadice i to takodje stavis sa strane.
Uzmes rizlu Pocepas cetvrtinu, po sirini,( da bi bilo tanje jer neces valjda da pusis samo duvan), Ubacis flop u rizlu i duvana jako malo (Dovoljno da bi gorelo)
Onda preko toga RAVNOMERNO (Solis) Posipas sit, malo izmesas dok motas da bi sit upao u duvan a ne stajao samo na jednoj strani i NE izgoreo!
Onda liznes i srolas, nakon toga zapalis. :)
Posto kod nas retko ima sita mi koristimo ZELJAN nacin pusenja koji ide ovako.
Bitno je da svaki dim uhvatis pa cak i onaj koji ide iz zara, znaci kad uvuces veliki dim i prestanes sa vucenjem onda izlazi oblak dima iz zara, ti uhvatis taj oblacic dok ti jos nije pobegao i drzis ga zajedno u plucima sa onim sto je izaslo na flop.
Najbitnije je da drzis sto duze u sebi i uhvatis svaki oblacic koji izadje posle svakog dima.
Recept iz prve ruke. :0
:chef2:

Oh da veoma bitno, posle svakog dima oblizuj oko zara da sto duze gori da bi se napuhala ko zmaj
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
meni je zao stavljat hashish u pljugu, previse dima se gubi :/
moja preoruka je zato definitivno bong ( ili lula ) :pat:
eh... to je onda high kakav treba dozivjeti :icon_lol:... ja sam prvi put zaspao na podu nakon 3 hita:icon_lol:
 
12.05.2010
2
0
0
37
SiD je napisao(la):
ke? jel to neka zajebancija il kaj?
sama si rekla da se vučeš na tuđi račun, pa kaj nikad nisi vidla kak ekipa mota gens!

uglavnom:
uzmeš kocku, pripališ ju sa upaljačem, onda strgaj dolje to kaj si zapalila, zakoturaj (napraviš gliste), tako si pogledaš kolko ti je dosta i staviš u rizlu!

kakvo motanje bez duhana? "znam da je najbolji solo" ????

skrati si rizlu jer će ti obična biti prevelika! i zamotaj i pali, to je to!

joint hašiša nemoraš baliti jer gori fino!

ne mislim sam hasis u rizli nego na pipu ili slicno.
gledala sam ja gledala, ali nije isto samo gledati. nitko ti tad ne objasnjava sto radi... a i svatko ima svoj nacin.

no, hvala svima uglavnom, bili su to zlatni dani kada sam dobivala kutiju smotanih :D
 

McGreggor

Aktivan Član
20.01.2008
87
6
0
35
kak je euforija reko....meni isto daleko najbolje dok je tvrd (a i dok nije se da) narezat oštrim nožem na tanke listice, smrviti ih i u rizlu...grudice same po sebi dugo gore i ne iskoriste se jer brze rizla izgori od njih. zato listici kak imaju vecu površinu se brze i bolje pretvore u dim dok povuces..
 

Natural

Aktivan Član
18.10.2009
48
9
0
42
Sa ekipom smo bili na rostiljanju pored reke i izmislili i nazvali to "Recni Bong" uzeli smo plasticnu flasu od 1,5 litara, odsekli pod od flase i odvili poklopac. onda utopili flasu u vodu tako da samo jos viri vrh iz vode. onda stavili joint gore kao da naneses na usta i tako prsitam zatvorili gornji otvor flase. onda polako izvukli flasu iz vode i kroz vakum koji postane tom akcijom cela flasa se napuni dima, onda se sagnes i izvuces citav dim iz flase!!
to je dobro se secam, pojedine od nas tako zveknulo da su upadali nakon jednog hita odmah u vodu :snooze:hahahaha eto nekog nezaboravnog nacina duvanja!

Peacccee
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Natural to ti je jedan os sistema gravity bonga. (pogledajte na Youtube za vise infoa)

GRAVITY%20BONG%20%231%20&%20%232.jpg


----> Stranica s shemama bongova ;) http://www.blurofinsanity.com/bongdesignpage.html
 
S

silikolor banda

Guest
ja licno i hasis i ulje stavim na parce aly folije koju sam prethodno malo opalio. od novcanice napravim cevku kao za smrkanje koke ili horsa, stavim shit na foliju cevku u usta, i lagano grejem da polako isparava i udisem isparenja. 2 cima i drogiran sam kao zmaj