Mother Plant by OC 2017-perpetual cycles

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Mislim i ja raditi klonove od bubblegum i NL ,bubblegum je tek malo vise od 20dana u vege,. Pa će mi ovo biti savršena vodilja.
Ovo će se pratiti na veliko
Sretno:popcorn:::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
@Budfield minimum prostora ti je neka velicina pc boxa recimo jer se mama moze drzat u bonsai obliku a maximum koliko oces heheheh
sori @opa cupa kaj odgovaram umjesto tebe :D
Sve 5 :thumb: Ti,ili ja svejedno je.Znam da znas ;)
Kod mene ce biti u boxu..imam 150x150 pa sam tu malo pregradjivao i na kraju su svi pod istim krovom ,ali imaju odvojene sobe hahah
150x150 :respect:

Nisam u uvodu pisao o prehranjivanju..zemlji bla bla pa evo ukratko.
mama je za sada u 4l potgh+ malo zeolita..konjskih govanaca..dehidriranih hahah
kap dvije Super V.
Vegetira na rezimu 18/6 pod fluo cijevima.
klonovi 600w hps

Sa Root C(Hesi) nastavljam po starom full doze svako zalijevanje.
Inace nisam koristio cal-mag u growanju,ali kod mame hocu.
To bi bilo tako nekako hahah
:razvaljen::

edit
hvala svima na dobrim vibracijama;)
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Mama ulazi u cetvrti tjedan i vrijeme je da ju pripremim za uzimanje klonova.
DSC00615.jpg
Pa evo jedno kratko osvjezenje..cisto da to zabiljezim;)
Metoda je sljedeca.
Obicno mamu hranim sa klasicnim gnojivom za vegetaciju .Prva dva tjedna samo Root(Hesi)
Onda sljedeca dva Root+TnT+S.V+P.Z...znaci Hesi klasika.
Od danas mama mijenja prehranu
Znaci sljedeca dva zalijevanja bloom ..skidanje klonova i flush...mama poslije toga ide na vege program i presadjivanje u 12l

Klasicno izgladnjivanje pred rezanje mi nije bila neka shema.Klonovi su bili jaki,ali je mamu bilo tesko vratiti u top stanje.
Ova shema Mick Jegerovska je do jaja.
Mama sretna klonovi jaki.

Vidimo se na rezanju klonova za dva tjedna ;)
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
bok mentor, glede zemlje bi nešto priupitao! Pot H, konjak i zeolit, čemu prihrana u prebogatoj zemlji tokom vege od dva tjedna pa nadalje:whato::? Ozbiljno pitam jer čekam ovaj post godinama (bio si najavljivao storiju o pripremi supstrata al je nekako stalno izmicala) fotku vidim :eek: beba monstrum, nije od gnoja tolka narasla (dva tjedna samo Rot, k tome bez tragova viška nutreina od TNT) :respect:
 

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.058
258
dirty ol' town
Baš se zanimam za kloniranje pa imam pitanje, dva: :smoke:

1. Pred skidanje klonova daješ mami bloom dva zalijevanja, da ojačaju?
2. Koje svjetlo koristiš za mamu/klonove?
3. Na kojoj površini žive mama i klonovi?
4. Klonove ubadaš direkt u zemlju?

5. Dali mogu pred kraj vegetacije foto fem biljke; skinuti klonove (lolipop), ostaviti ih u malom boksiću da se ukorijene u zemlji (zemlja, klon gel + vlažna kupola + cfl) i kada u špajizu završi redovno cvjetanje i biljke izlete van - ubacim te klonove unutra, malo "dovegetiram" po potrebi i na cvijetanje?

Kloniranje je sexy, nauči me (nas) opa! :D :rasta: :respect::djede:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
bok mentor, glede zemlje bi nešto priupitao! Pot H, konjak i zeolit, čemu prihrana u prebogatoj zemlji tokom vege od dva tjedna pa nadalje:whato::? Ozbiljno pitam jer čekam ovaj post godinama (bio si najavljivao storiju o pripremi supstrata al je nekako stalno izmicala) fotku vidim :eek: beba monstrum, nije od gnoja tolka narasla (dva tjedna samo Rot, k tome bez tragova viška nutreina od TNT) :respect:



Odlicna zemlja..6l takve zemlje je dovoljno za 4 tjedna bez klope i to je to..sva filozofija.
Ova kod mene je vec odvozila tri growa..ostaje u zemlji dobra vibracija haha
Uglavnom flushana je prije upotrebe na 12l zemlje sam stavio..zeolit,saku konjaka-dvije -full doze svega iz hesi programa za vegtaciju+S.V dvije kapi
Znaci nista specijalno.Sve to u 5l vode
Dalje sam nastavio sa Root+TnT i to je to

Baš se zanimam za kloniranje pa imam pitanje, dva: :smoke:

1. Pred skidanje klonova daješ mami bloom dva zalijevanja, da ojačaju?
2. Koje svjetlo koristiš za mamu/klonove?
3. Na kojoj površini žive mama i klonovi?
4. Klonove ubadaš direkt u zemlju?

5. Dali mogu pred kraj vegetacije foto fem biljke; skinuti klonove (lolipop), ostaviti ih u malom boksiću da se ukorijene u zemlji (zemlja, klon gel + vlažna kupola + cfl) i kada u špajizu završi redovno cvjetanje i biljke izlete van - ubacim te klonove unutra, malo "dovegetiram" po potrebi i na cvijetanje?

Kloniranje je sexy, nauči me (nas) opa! :D :rasta: :respect::djede:


1. Da..N izbjegavam jer mi ne treba full vegtacija.Treba mi mama sa cvrstim i jakim klonovima.Dobivat ce mama opet vege klopu,ali poslije poroda haha sada cuvamo trudnocu.
Klasicna gnojiva za vege.odlicno vegetiraju,ali su konovi slabi..skloni bolestima bla bla.

2. Fluo cijevi 2x 18w..ali cu to promjeniti i vegetirat ce pod cfl-om

3.60x60x80 ali i to cu promjeniti..treba mi malo vislji box za mame.Planovi su se promjenili i bit ce tri mame.

4.Kako kada ..manje je to vazno.Temperatura i vlaga su jako vazn.Nekakav root stimulator ..obavezno

5.Mozes :)
Klonove je najbolje vegetirati 7 dana i to je to.25-ica garantirana ;)

Sljedeci put mama ide na rezanje pa cu zaljepiti fotku..dvije.ovako dnevnik :mad:bez okusa i mirisa hahah:razvaljen::
 
Poslednja izmena:

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
hvala na receptu a jesi li imao prilike vidjeti pot t, vele tete da je taj vlaknast, za paprike, nije ga bilo kad sam kupovao zemlju a sad je composana u igri, isto za preporuku.
zeolit i hesi komplet spremni, zemlja još skuplja dobre vibracije jedino kojnjak fali. doči če i to:)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
Ton substrat.Odlican za klonove,ali slab za odrasle biljke.Ima gline u sebi pa mi se to ne svidja,ali ako nekome treba baby zemlja za klionove :thumb:
Sa konjakom oprezno.
Ja sam ga samljeo i umjesao u zemlju..ona fora na dno,ili na povrsinu je li la

Ovo o cemu pricamo se odnosi na zemlju koja je prazna,iskoristena.
Power z.mora odraditi svoje..konjak i SV isto tako .Bar 10'ak dana prije upotrebe.
Kokos ili perlit nisam to pisao,ali i to koristim.

Veceras osvjezenje...klokani se vesele mame ima trudove cijelu noc hahah
 
Poslednja izmena: