Mother Plant by OC 2017-perpetual cycles

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
Pozdrav Vutrici :wave:


I tako..jednim zamahom trulexa stepem prasinu sa pola kilovata i stoo..NL ,Cheese i Bluberry u ladici...sve fem.
Imam i nesto zemlje..smotam pljugu od dva cola i pitam se.
Hocemo palit ovo opa,ili ne ?

I evo tu je cura..mlada,zdrava..jaka i topirana:)
NL Pyramid seeds
DSC00608.JPG

Jedna od mogucnosti uzgoja je i metoda vegetativnog razmnozavanja.Koristi se u holtikulturi i naziva se kloniranje,ili uzimanje reznica.To znamo ;)

Tijekom tog procesa sa odabrane biljke ciji se geni zele sacuvati...skidamo klonove.
Ja cu kroz ovaj dnevnik pokusati objasniti kako i na koji nacin se brinuti o mami.
Kako sa nje skidati zdrave i jake klonove...i kako mami osigurati najpotrebnije za njen razvoj.
Zdrava mama...zdravi klonovi :)
Evo neka to bude uvod u ovaj dnevnik koji ce ustavri biti perpetul mobile haha znaci kraj je ujedno i prekidanje kruga,a uvod u cijelu pricu traje dva mjeseca ako cemo po pravilu.
Znaci..zahebo sam ako prekinem hahah

Stay high Vutro:p
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
samo 2 mjeseca, ja se bio ponadao dnevniku od 1-2 godine, ne znam jel moguće, ali ljudi su mi pričali u austriji kada sam išao isto po neke klonove, da im mother biljke budu čak i do 3 godine stare, koliko to sad pije vode (jel istina..) znam da se vegi može držati i do 8 mjeseci.. ali 3 godine?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and opa cupa

WEEDetix

₴Ⱨ₳₥₳₦ - VⱤ₳Č - ĐⱤɄłĐ - ⱧɆⱤ฿₳Ⱡł₴₮
Urednik
Grow Support
11.10.2010
3.186
21.087
1.098
35
คภ๔г๏๓є๔ค
osobno sam ima majke i vise od 3 godine ali to iziskuje stalno odrzavanje mame obavezno skidanje klonova cak u nekim trenucima dobro je kao i kod bonsai primjeraka nakon odredenog vremena skinuti dio starog korjena i stare zemlje pa presadit u novu zemlju u amsterdamu su u muzeju kanabisa imali biljku koja je bila ako se nevaram 7 godina u vegetaciji ujedno kanabis moze biti jednogodisnja a u nekim klimatkim uvjetima i dvogodisnja bilja to jest ako uvjeti dopustaju nece uvenut nego ce revegetira ako joj uvjeti dopustaju isto tako imao sam biljke na kojima sam 3 put harvest radio nakon berbe se ostavi sto vise listne mase i grana na biljci te ju se takvu revegetira pa vegetira pa opet u cvat kod nekih je to nemoguce jer kod slabih gena biljke su podloznije boletima pa je takve stvari teze odradit dobri stabilni geni jakog imuniteta ce izdrzat dosta sisanja rezanja i revegetiranja prije no sto podlegnu nekoj bolesti....
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Opa opet jaše. Bilo je i vrijeme, druže stari. Dugo nismo vidjeli dnevnik, a još se duže mi nismo vidjeli... :)
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.993
34.357
2.598
samo 2 mjeseca, ja se bio ponadao dnevniku od 1-2 godine, ne znam jel moguće, ali ljudi su mi pričali u austriji kada sam išao isto po neke klonove, da im mother biljke budu čak i do 3 godine stare, koliko to sad pije vode (jel istina..) znam da se vegi može držati i do 8 mjeseci.. ali 3 godine?
dva mjeseca...mislio sam na pripremu ovog growa.
Mamu cu pripremati malo manje od dva mj.Tek onda klonovi i maltletiranje ;)
Ako se zavrti..ovaj dnevnik u principu nece imati kraj.....tako nekako sam to zamislio.
Eventualno promjeniti mamu,ili dodati jos jednu.
 
02.07.2015
147
158
43
Ovo se obavezno prati.
Ja sam već pokušao kloniranje i uspelo mi je donekle (dva klona se primila i narasla oko 30-tak cm.), ali divlje svinje su mi uništile sve... :plac:
Postupak kloniranja sam odradio po upustvu sa foruma Irka.
Puno sreće i kolonova ti želim. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Opa koje iznenadjenje ponovo u akciji bit ce ovo jesen za pamcenje..
Sretno stari bit ce gust partiti te opet :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: opa cupa