Motori in majn sprdakšn!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Uz pjesmu motori od divljih jagoda sam odrastao (između ostalih jel)
Ali mi je uvjek falio tj. trebo sam zamišljati motore i zvuk.
Kako na yutubetu sve nešto bezveze složeno uz tu pjesmu, ili bar meni ne paše.
Napravio sam svoju obradu videa uz tu pjesmu i pozdravio vas :thumb:
Radio sam u Camtasia studio 8
Ako se iko sa foruma bavi obradom videa, molio bih za savjete koji program dobar i sl.
Evo te svari in majn prokdaš'n!
Neponovljiva balkanska moto pjesma:


Važno
Zvučnike obvezno odvrnite do kraja inače nema takvog efecta a po mogućnosti i srolajte nešto :spliff: za kompletan ugođaj!
 
Poslednja izmena:

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
Nešto "škripi" pjesma u pozadini na glasno, moram to riješiti u Flac je formatu neznam šta se desi kad uploadam na youtube.
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
neznam šta se desi kad uploadam na youtube.
Kompresuju do zla boga. Nemoj se truditi toliki upload pucat na youtube. Taj FLAC ce u svakom slucaju zavrsiti u mp3 formatu i to na 192bit per second. Kraj.

Probaj, vidjeces, tako sam ja jednom iz radoznalosti stavljao video, i skidao isti, i ponovo ga uploadovao u stanju u kojem sam ga skinuo...
Nakon par skidanja i stavljanja onoga sto sam skinuo, HD video je dosao u stanje negledljivosti. Samo kockice.
A samo sam vracao ono isto sto skidoh sa youtube-a.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dexor

dexor

Banned
Banovan
06.10.2017
89
438
63
43
A to je problem @sale82ful evo idem da skinem i mogu samo u 128 kbps. Kod sebe kad pustim u Vlc-u, žbuka otpada sa zidova. Da su bar ostavili na 320 što je solidno. probaću još jednom kad budem imao živaca (čitaj dima :razvaljen::) to sve ponovo tražiti, rezati,sastavljati.. u mp3 320 kpbs. ako mi opet ukenjaju video. Tražiti neko drugo mjesto za upload.
Ma to sam uvjek želio "odraditi" za Divlje Jagode, ono na youtube, samo slike i pjesma. Ili nešto bezveze.
Ja hoću pjesmu i zvukove motora, a i scene da su mi drage, kao ta "žemska" na početku meni je carica.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful