Motovun

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
meni je to kao nadohvat ruke ali nikada nisam otisla. svi se vise drogiraju i naljevaju cugom nego sto se gleda film, nerviraju me. i oprez svima koji idu tamo, plavih momaka ima ko u prici i svake godine ljudi padaju ko muve....samo da znate :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
A štaš Red, uvijek je napijavanje prioritet (brijem i organizatorima:) )...to ti samo da bude masa ljudi na 1 mjestu, i eto fešte...po ono šta se došlo, brzo se zaboravi:) A i gledanje filmova i alkohol ne idu zajedno... da su u pitanju komedije, ajde još...al kad stave ozbiljnije stvari koje se još tiču svakodnevice, nekih socijalnih problema itd....uf.. ravan plafon u glavi i potreba za ikakvim promišljanjem padaju u vodu:signs040::b_cowboy: :) Nisam ni ja još nikad bio, frend nabavio auto, pa reko ajd da i to vidimo kad Istra sad po ljeti centar zbivanja... šteta propustit, a samo jedan plusić u iskustvu viđenog:)

@wu (+cijela vutra.org zajednica): doors časti...svi po kile, a ja gulim od sutra robiju...šta me briga...bit će barem dobro na jednu noć kako spada:nana::hehe:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Evo bilo se juče, pa da nabacim kao neke dojmove...

Brdo ljudi svih dobi, francuzi, talijani, švabe, englezi...pa iz svih gradova hrvatske itd... Uglavnom, šta se tiče posjetitelja, bilo ih je...al to se i očekivalo... nađu se ok ljudi, to je ta fora svi od negdje pa sad došli u nešto novo, tako da nije bed upoznavat ekipe i s njima cugat, pričat, zabavljat se. Hrana skupa...čevapi 35 kuna, al ako se želi šta ukrast ih friza nije bed...samo ga otvoriš, uzmeš cugu i odeš:b_evil: tako da ispadne jeftinije:punch: Auto se kao mora ostavit na ulazu za motovun na ili parkingu ili ga zbuksaš u šumi, pa onda vozi bas do gore za 20kn sa povratnom kartom. 2 kina su bila na baš lijepim lokacijama, 25kn za upast i gledat filmove. U 1,30 bila zika, konc na koji možeš upast ako si kao platio upad...al mastori šverca opet upali unutra, ko mačke među rešetke:cow_yellow: mi - istra 2:0:balls: svirali gustafi, prejebenica bila, upali taman na zadnjih 6 pjesama...meni su oni prejebeni, među boljim live nastupima, ko neki domaći ska, dizalica, plesnjak...pedobro. u srijedu tbf, tako da brijem da će sri isto bit dobar dan za bit. Inače, bio i neki floor za elektroniku il šta već...al to bilo loše, tako da bilo izbjegavano. stari grad, lijepo bilo, dosta čak i velik prostor ispadne nakraju...predivan pogled na istru. Zabava trajala do nekih 8 uj, igrali neki frizbi sa ljudima na crvenom tepihu u centru, valjda neki trg...a onda svi idu ćorit...šteta, ko uopće ide spavat:baby:

E, što se tiče pandurije i vutre...tražili od buxe do buxe i ekipe do ekipe po mrakačama...al nitko ništa...il ne žele il stvarno ljudi nemaju...a ni miris nisam osjetio i nisam nikog ni uškiro da kuri...šteta. pandura ima dosta, al većinom se drže jednog mjesta tako da nisu nikakav problem...

Eto..uglavnom, fora za ić posjetit...lijepo mjesto, ima ljudi, možeš pogledat neki film a kasnije se i ić zabavit... možda se prođe i u srijedu pa se prošvera i na tbf... nije nikakav bed, šta bacat pare:respect: