mover za lampu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.11.2010
11
0
0
40
da li je neko cuo ili mozda koristio te muvere za lampu,oni valjda kako mi frend rece pomeraju stalno lampu i ona onda pokriva veci prostor,posto imam samo jednu HPS 600 znacilo bi mi zbog broja biljcica
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
Imaš "samo" jednu 600W lampu??? Pa što će ti više od toga?
Nisam vidio da netko koristi,a bome ni ja nisam koristio hehe,ali moglo bi funkcionirat dobro...samo,koliko je isplativo s obzirom na visoku cijenu (kod nas naravno,u USA je svega 30-tak dolara).
Mislim da bi eventualno mogao "poduplat" growroom (recimo 150x300) s obzirom da mu je duljina 180 cm. I da,mogao si barem neke informacije o tom "tehničkom pomagalu" dat kad već pitaš :p
http://www.kalyx.com/store/proddeta...0/CategoryID/12000.0/SubCatID/2710.0/file.htm
Ovaj link,nadam se,nije free reklama s obzirom da taj shop vjerojatno ne šalje ovamo,tako da ono,moderi,nemojte odmah packe :)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
ja nebi nešto previše proširivao broj biljaka koje bi uzgajao,nije stvar movera da natrpaš više biljaka nego je više stvar u tome što biljke više iskorištavaju svjetlo pošto ih stalno prelazi s jedne na drugu stranu tako da imaš više hedova i biljke su jače i zdravije zbog konstantnog gibanja prema svjetlosti,ako gledaš na proširivanje uzgoja moj savjet ti je da uložiš u cool tubove i još jedan 600 wattni komplet i mislim da ti više od toga nebi trebalo za osobne potrebe naravno,a uvijek možeš i raditi perpetualne uzgoje tako da sadiš ono u razmacima od tjedan dva po nekoliko fem biljki pa onda kad kreneš brat hed stiže iz tjedna u tjedan,to ide dobro uz kloniranje pa pogledaj i to malo pa razmisli, te movere sam ja viđao da ljudi koriste samo u ogromnim growovima gdje su lampe ono po kilowat i takve šeme ali ako ti je baš želja lega slobodno si kupi pa isprobaj,makar mislim da bi ti to sve bilo negdje približno zbog tog što bi onda svjetlo bilo na jednom kraju te nebi svjetlilo dovoljno po biljkama na suprotnom kraju i tako dalje i dalje sljeva na desno i mislim da bi patile na urodu ili čak i nešto gore od toga :(
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.