Moze li bez klijanja ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.03.2005
16
0
0
38
E ovako jedan frend je, i ako sam mu ja rekao da saceka mene pa da posadimo, sam to uradio i nije pustio sjeme prvo da proklija... Pa me interesuje sad da li ce biti od toga ista ? Hoce li narasti biljka, i slicno ?
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Ako je sve ostalo sto uz to ide uradio kako treba i ako su zadovoljeni neki osnovni uslovi - bice nesto.
Ja vise volim da vidim da je semenka proklijala pa da je bacim u zemlju, mada tada je veci rizik da zeznem samu klicu. To zavisi i od genetike semenke (sorte).
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa i to je seme kao i sva ostala.Pošto dosta ljudi sadi
kupovno seme.........plaèa ga... gleda,da je %klijanja blizu 100%.


:pivo
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
kod nas ga na srecu (ili ne) semena ima koliko god zelite.. i to bukvalno za dzabe... hehehe.. jest da je lose kada su osemenjeni cvetovi, al eto prednosti. nikada ga ne nedostaje, i nema potrebe za trosenjem mnogo para za skupe vrste, bar ne u pocetku...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa upravo to i ne razumijem.kad veè ulažeš trud i energiju u nešto.Trudiš se valjda imati što bolji kvalitet i urod, ili ??????

Ja sam pristalica, malo biljki ali te kako valja!!
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Pa zavisi...ako si neki od dilera u mom gradu odgovaralo bi ti i da imas sranje ali puno sranja. Pa da klincima prodajes sranje. Oni ne znaju.

Kad smo vec kod toga da je bolja imati malo ali kvalitetnog - ja oduvek volim high % TCH sorte. 2-3 dima i gotovo:)
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
slazem se sa tobom 100%.. bolje je imati nekoliko biljaka, ali dobrih, nego gomilu losih.. osemenjena biljka ne mora da bude losa... nego kazem samo da je kod nas prilicno lako doci do semenki, kako ih ima u gotovo svakoj biljci. kad ih uzmes, trudis se da napravis sto bolji proizvod... zar ne? a uvek smo za dobar sensi.. hehehe
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Pa ima semenki i to je odlika kvaliteta, tacnije nekvaliteta. Nema logike da covek da 50evra za seme, pa onda svi kojima izdila da mogu skoro istu takvu biljku da posade...zavisno od muzjaka.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Samo jedna napomena.Koliko god se trudili ukoliko je genetika losa,nema sanse da to nesto mnogo bude popravljeno.A sto se tice tzv. dilera pa ti ljudi uglavnom veze nemaju o vutri.Najlakse je izvaditi 200-300 evra i kupiti kilu nekog sranja pa to onda valjati dalje.A svako koga interesuje i ko zeli da zavari dobar joint neka izdvoji koju kintu vise i nek' ulozi malo truda i nece se pokajati.
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
Joe je napisao(la):
Pa zavisi...ako si neki od dilera u mom gradu odgovaralo bi ti i da imas sranje ali puno sranja. Pa da klincima prodajes sranje. Oni ne znaju.

Kad smo vec kod toga da je bolja imati malo ali kvalitetnog - ja oduvek volim high % TCH sorte. 2-3 dima i gotovo:)

heh, to su oni "od danas do sutra" dileri, ta losa je barem duplo jeftinija od dobre, a tu losu moze da prodaje samo, kako ti kazes klincima koji danas imaju 400din, sutra 200, a prekosutra nemaju ni za rizle..a ovu mozes da prodajes likovima koji znaju sta zele, imaju posao..i mogu da ti daju nekoliko puta nedeljno dobru kintu...

opet zavisi od dilera ;)

da jos nesto, oni (pa i klinci od 14 godina), koji su malo duze u tome (6 meseci recimo), vec razlikuju dobrog od loseg (mislim na cutri), i teze uvek ka boljem, nije im zao para...

Ma ja licno bih bolje zaradio za kilo extra robe nego sa 5 neke invalidne robe...

peace
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Ma dileri su svinje! Iako ne mogu bez njih :) Izvinjavam se ako ih ima ovde. Zato sto od vutre prave biznis i zaradjuju kintu na nemoralan nacin!
Nikad nisam i necu nikom da prodam gram moje vutre!.
 

robot_minimal

Aktivan Član
08.11.2004
58
3
0
Joe je napisao(la):
Ma dileri su svinje! Iako ne mogu bez njih :) Izvinjavam se ako ih ima ovde. Zato sto od vutre prave biznis i zaradjuju kintu na nemoralan nacin!
Nikad nisam i necu nikom da prodam gram moje vutre!

:) chekaj, biznis je biznis..i ko zna kada bih ja svario prvu spravu da nije bilo dilera...ne znam, ovaj moj je bas cool lik, ako ti treba-moze, ako ti ne treba-nikom nista, ne navlaci, ne skracuje...dodje do nekih para...kupi nesto sebi..itd. Izlaze se opasnosti da ga uhvate i oteraju ga na robiju :)

Jbga, zato treba legalizovati, pa ce dileri da placaju porez lol.
Ozbiljno, kako mislis da neko nabavi ako ne zna, ili nema uslove za gajenje, a nema nikoga ko bi mu poklonio...

Biti diler droge je profesija, ima dobrih dilera ima losih, kao sto ima i dobrih svestenika a ima i pedofila...

Greh je ukrasti, ubiti a ne prodavati travu.

Ovo se sve odnosi na vutru, e sada prodavati hemiju...to je vec diskutabilno..

pozdrav!
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
Pa i to sto kazes. Ima ih raznih. Ja se nikada ne bih bavio tom "profesijom". *ebes pare ako se tim poslom bavis. Takodje, kao sto sam rekao, ne mogu bez njih, ali nekom prodavati drogu bilo kome.....hm...
Mozda je moj problem sto nisam jos upoznao nekog dilera koji svoj "posao" obavalja valjano. Koji stalno ima i stalno ima ozbiljnu robu. A ne kao ovde - jedan dan ima nesto 'kulturno', sutra prskacinu.
Prvih godinu dana pusenja nisam dao dinar. E sad....nisam bas ni cesto pusio... ali lik je bio pravi ljubitelj trave, a ne para!

Uf....sta sam napisao???:)
 

Joe

Aktivan Član
22.01.2005
98
1
0
51
littleboy je napisao(la):
E ovako jedan frend je, i ako sam mu ja rekao da saceka mene pa da posadimo, sam to uradio i nije pustio sjeme prvo da proklija... Pa me interesuje sad da li ce biti od toga ista ? Hoce li narasti biljka, i slicno ?
Littleboy, kako je? Jal nikla neka?
 

MarinIgoric

Banned
Banovan
05.10.2013
20
4
3
robot_minimal je napisao(la):
:) chekaj, biznis je biznis..i ko zna kada bih ja svario prvu spravu da nije bilo dilera...ne znam, ovaj moj je bas cool lik, ako ti treba-moze, ako ti ne treba-nikom nista, ne navlaci, ne skracuje...dodje do nekih para...kupi nesto sebi..itd. Izlaze se opasnosti da ga uhvate i oteraju ga na robiju :)

Jbga, zato treba legalizovati, pa ce dileri da placaju porez lol.
Ozbiljno, kako mislis da neko nabavi ako ne zna, ili nema uslove za gajenje, a nema nikoga ko bi mu poklonio...

Biti diler droge je profesija, ima dobrih dilera ima losih, kao sto ima i dobrih svestenika a ima i pedofila...

Greh je ukrasti, ubiti a ne prodavati travu.

Ovo se sve odnosi na vutru, e sada prodavati hemiju...to je vec diskutabilno..

pozdrav!
prvo skank lab pa meth lab xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.