moze li murija doci do mene preko foruma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
To bi bilo extra , i ja bi bia prvi spreman donirat koju kunicu , jer kad pogledam , koliko mi je vutra vec vratila i šta sam sve naucia , khm , neznam koliko bi mi se dalo čitat i zajebavat po stranim forumima.
 
26.05.2010
38
1
8
43
VenloNL je napisao(la):
Ok,Weedrane....sve to stoji.
Stavio sam par slika na Image prije i nije bilo ove strašne crvene kostur-glave,koja se evo pojavila prilikom stavljanja zadnje 2 slike i čim dođem na forum i ona je tu.
Na koji način će to nestati...da li da pobrišem slike sa Image-a ili da stavim 'ključ u bravu' na ovom forumu.

...evo i mene zanima zasto mi je crvena boja i sa x-om na oznaci za forum vutra...to mi se pojavilo ima vec neko vrime a prije ga nije bilo...nisan slike stavlja ni prica nista sto se ne smi...??
 
26.05.2010
38
1
8
43
...u mom slucaju je google chrome...znaci gori di mi je link od str na kojoj san je lokot preko kojega je crveni x zatim https i preko kojega je crvena crta i dalje je sve normalno...tj..link na kojem sam..moran spomeniti da je i meni neko vrime bila kosturska glava crvene boje na istome mistu na kojem mi je sada ovo gori...???? nije mi bas jasno..kao nkakvo upozorenje ali ne znan za sto ????
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Evo sto google kaze:

The thing is, the security prompts comes up for security prompts such as the page being secure but also containing elements that are not secure. However, we hear you that the skulls and crossbones are too alarming and we thank you for this feedback. We're currently looking into ways to address this concern and will keep everyone updated as soon as we have more information. In the meantime, I've also linked to a help article below that has some information on what the new icons mean in the interim.

Znaci neke slikice foruma ne prolaze kroz https i vec smo se patili sta tacno prolazi. Pokusat cemo sredit. Nista sto bi vas zamaralo.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598


Ja sam isto na Cromu.
Od prije par dana nema više 'mrtvaca'.Sada je samo prekrižen lokot i https...(crvenom bojom).
 
16.04.2010
42
5
0
35
I ja sam na Chrome-u, i isto mi je https označen crvenom bojom i prekrižen. A i evo što Chrome kaže o tome.

61947_1464257970611_1358360458_31275289_1251159_n.jpg

61324_1464257690604_1358360458_31275288_7577589_n.jpg


Znači forum ima certifikat potvrde da je vaš identitet siguran ali neki stvari (linkovi, fotografije, video zapisi) nisu 100% sigurni jer im je izvor na drugoj stranici, tj sajtu.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Aha ja mislim da su problem zilioni stvari koje embedujemo sa drugih sajtova. Ja mislim da ima rijesenje i za to ali otom potom ako zaglavim sa time ode cjeli dan na to :)
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Isto to sam malopre primetio jer koristim Chrome. I baš htedoh da pitam, kad vi već pričali o tome... :)
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
ja sam malo priglup po ovim pitanjima pa bi da to prosto pitam... procitao sam sve i mislim da kontam.

imam dva pitanja pa bi molio nekog iskusnijeg da samo odgovori,a to su:
recimo imam dva lap topa i sad jedan se nalazi kuci gde zivim, a jedan se nalazi na lokaciji gde mi je grow.
taj lap top sto mi je kuci gde zivim,koristim i idem pod ovom sifrom kojom sam i stavljam slike... tu bi mogli da me pronadju???
a ovaj drugi gde mi je grow koristim isto ali nejdem na vutru sa svojom sifrom niti postavljam slike niti bilo sta. znaci samo ga koristim za citanje ovog sajta... tu ne mogu da me nadju???
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Ma nemoguce. Kao sto rekoh cak i da dobiju listu svih ip-ova na primjer iz osijeka koji posjecuju Vutra.org..... jao pa medju njima je 95% ljudi koji nemaju veze sa growanjem. Da ne govorim koliko ljudi ostavljaju dnevnike sa nekih desetih mjesta od babe, tetke, coffe shopa, wireless hot spotova....ma previse panicite. Najprije ce te pasti ako narucujete opremu/sjemenke direktno na tu adresu ili kao sto se desava u vecini slucajeva pricate po kraju pa ti pricaju o vama itd
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
hvala vutragenjo
a reci mi oni mobilni interneti??? (sto izgleda kao usb pa se utakne u komp)
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
lonypny,cisto da znas da sam pricao sa ljudima iz prodaja,i duzni su da imaju podatke svih koji su im porucivali... ali ako porucujes pod istim imenom na istu adresu nekoliko puta i neke vece kolicine (tipa,skupi se vas par pa svi zajedno na jedno ime da bi dobili popust) onde si itekeko interesantan. bitno je samo da se ne porucuje na adresu gde ti je grow,a po mogucnosti ni na svoje ime... konkretno pricam,za sloveniju ali necu da reklamiram nikog pa ne navodim ni koji tacno shop...
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
mene zanima na Imageshacku kad uploadujem sliku i na njeno prvo otvaranje vec ima 2,3-5 pregleda slike.Trebalo bi VIEVS:1... Znaci da je neko vec pogledao pre mene ili sam samo paranoja?
edit:
sad vidoh na prvo otvaranje posle upload, pise mi vievs:2 a na Reload strane izbacuje vievs:5
kako to?
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
vjerovatno ti netko pregladava slike na imageshacku,

možda nebi trebalo biti mjesta panici jer je i to sajt isto kao i vutra.org ili bilo koji drugi sajt... tamo također visi dosta ekipe i pregledavaju slike,
opreza nikad dosta, ali nebih se previše zamarao s time... normalno da će ti tamo netko kliknuti na sliku, a sad da baš naletiš na drota to je baš baksuz :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sulundar

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Hvala Sid na odgovoru,od tebe sam i ocekivao,ali i od drugih.
Nije me bas obradovao odgovor i definitivno bataljujem imageshack za sada.

Hvala jos jednom:thumb:
 

pav1337o

Aktivan Član
14.09.2009
91
16
0
41
Mene je kratko vrijeme brinulo to sto https pise crvenim slovima i prekrizeno, al sam si konto.. ma gdje ce oni pregledavay svaki IP pojedinacno, trajalo bi predugo, nemaju resursa. Najbolje da nam još prisluskuju skype, gmail i slične *****rije :)

Mali offtopic: Jednom prilikom sam načuo od lika da murija može prisluškivat razgovor čak i kad je mobitel ugašen. Neka fora vibracija preko antene mobitela ovo ono... Fizikalno, mislim da je moguće, kao npr, prisluškivat susjedov razgovor u zgradi preko radijatora, al opet, razmišljam, kad bi tako slušali, morali bi slušat SVE uređaje, npr u tramvaju na cesti i slično. Čak i da slušaju, mislim da bi im bila prevelika buka.

Šta vi mislite o tome?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.